سه شنبه, 02 ارديبهشت 1399 - 09:05

از همان ابتدای شیوع کرونا، برندهای جهانی تلاش کرده اند تا اقداماتی را برای کمک به بهبود اوضاع انجام داده و با این اقدام، وجهه خود را نزد مشتریان افزایش دهند. در این راستا نت فلیکس به عنوان بزرگ‎ترین تلویزیون اینترنتی جهان که در چند سال اخیر در زمینه تولید محتواهایی نظیر فیلم، سریال و مستند بسیار حرفه ای و موفق عمل کرده است در جدیدترین بیانیه خود، امکان مشاهده چند مستند به نام های 13th، Abstract، Babies، Chasing Coral، Explained، Knock Down the House، Our Planet، Period. End of a Sentence، The White Helmets، Zion را رایگان کرده است.

مستند رایگان نت فلیکس ویروس کرونا

علت اصلی این تصمیم به این خاطر است که مشاهده مستندها برای مدارس و دانشگاه ها رایگان بوده و در شرایط حال حاضر که تمامی فضاهای آموزشی تعطیل هستند، نیاز به امکان مشاهده آنها وجود دارد که نت‏فلیکس این امکان را برای همگان به وجود آورده است. درواقع مشاهده مستند، می تواند به اندازه ساعت ها صحبت در رابطه با یک موضوع، اطلاعات را به افراد منتقل کند.

مطلب مرتبط: 10 سریال نت فلیکس که هر کارآفرینی باید ببیند

همچنین در شرایط حال حاضر که قرنطینه خانگی در اکثر کشورها در حال انجام است، وجود چنین مواردی می تواند به کاهش سختی در خانه ماندن، و پر کردن اوقات افراد کمک شایانی کند. موضوعات این مستندها نیز در رابطه با طیف های گسترده ای از طبیعت تا معضلاتی نظیر فقر است، با این حال یک ضعف بزرگ وجود دارد و آن این است که مستند ها تنها به زبان انگلیسی بوده و هیچ زیرنویسی وجود ندارد. در این رابطه مدیران این شبکه، اعلام کرده اند که طی چند روز آینده زیرنویس هایی به زبان های مختلف نیز اضافه خواهد شد. حال باید دید که این طرح جذاب، تا چه حد مورد توجه عموم جهانیان قرار خواهد گرفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید