سه شنبه, 06 خرداد 1399 - 11:42

برند نیوبالانس، فعال در زمینه تولید انواع تجهیزات ورزشی، اخیرا از برنامه ویژه ای برای حمایت از کادرهای درمانی رونمایی کرده است. این برند با همکاری برخی از قهرمان های ورزشی مشهور مانند میلوس روآنیک، یان مورای، تایوان برامل و جویی گالو اقدام به جمع ‏آوری کمک های عام ‏المنفعه برای کمک به کادرهای درمانی کرده است. آنها تا به حال موفق به جمع ‏آوری بیش از یک میلیون دلار شده اند. البته برنامه آنها جمع ‏آوری مبلغ هرچه بیشتر برای کمک به کادرهای درمانی در سراسر دنیاست.

اگر از طرفدارهای حوزه ورزش باشید، نام برند نیوبالانس با تولید کفش های ورزشی بادوام گره خورده است. همین امر مدیران ارشد این برند را به سوی اهدای شمار قابل توجهی از کفش به کادرهای درمانی سوق داده است. نکته مهم در این میان طراحی منحصر به فرد کفش ها برای کادرهای درمانی است. به این ترتیب اعضای تیم درمان کرونا در بیمارستان های مختلف امکان استفاده از کفش های نیوبالانس در محیط بیمارستان را خواهند داشت. مزیت اصلی کفش های نیوبالانس جذب کمتر انواع باکتری و آلودگی است.

کمپین ویژه نیوبالانس کادرهای درمانی

میلوس روآنیک، قهرمان تنیس و یکی از ورزشکاران مورد حمایت نیوبالانس، درباره کمپین تازه این شرکت اظهارنظر جالبی دارد: «ما اکنون در آزمایشی مهم از نظر انسانی و همبستگی هستیم. قهرمانان اصلی کادرهای پزشکی در خط قدم درمان هستند. من به حضور در یک کمپین حمایتی از چنین قهرمانانی افتخار می کنم.»

براساس اظهارنظر رسمی بخش روابط عمومی برند نیوبالانس در گام نخست نزدیک به 13 هزار جفت کفش به اعضای کادرهای درمانی اهدا خواهد شد. این فرآیند با گذشت زمان و تولید بیشتر کفش از سوی شرکت ادامه می یابد. کریس دیوید، نایب رئیس بخش بازاریابی نیوبالانس، درباره این اقدام اینگونه توضیح می دهد: «ما و قهرمانان تحت حمایت مان در برند نیوبالانس به اقداماتی هرچند کوچک برای حمایت از کادرهای درمانی دست زده ایم. ما از اینکه فرصت اهدای 13 هزار کفش به اعضای شجاع کادرهای درمانی حوزه کرونا را داریم، به خود افتخار می کنیم.

مطلب مرتبط: همکاری تبلیغاتی تازه نیو بالانس و لیگ NBA

همکاری نیوبالانس در گام نخست بیشتر با بیمارستان های واقع در ایالات متحده است، با این حال برنامه آنها توسعه هرچه سریع تر اقدامات و کمک های شان به سراسر دنیاست. بی‎تردید در این مسیر دشواری های بسیار زیادی پیش روی تیم مدیریتی نیوبالانس قرار دارد. به همین خاطر آنها سایر برندهای فعال در حوزه تولیدات ورزشی را نیز به همکاری دعوت کرده اند. به این ترتیب شانس آنها برای کمک به کادرهای درمانی و نقش ‏آفرینی در فرآیند مبارزه با کرونا افزایش خواهد یافت.

نیوبالانس از چند هفته گذشته اقدام به تولید انواع ماسک و تجهیزات بهداشتی کرده است. این امر در راستای مقابله با کاهش شدید تعداد ماسک های در دسترس کادرهای درمانی و مردم عادی بوده است، با این حساب نیوبالانس کارنامه موفقی در زمینه نقش ‏آفرینی برای مبارزه با کرونا از خود برجای گذاشته است. آنها در این زمینه اقدام به همکاری نزدیک با موسسه های درمانی و تحقیقات پزشکی نیز کرده اند. جالب اینکه هزینه تحقیقات برخی از موسسات نیز از سوی آنها تامین می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید