سوار بر بالن سرمایه - فرصت امروز

چهارشنبه, 26 فروردين 1394 - 14:34

توجه به انواع روش‌هــای جذب گردشگر در ایران و سایر کشورها بسیار مورد توجه است ما هم پیش از این راه‌های جذب گردشگر از طریق گردشگری دریایی تا هوایی و زمینی را به شما پیشنهاد داده‌ایم. در این کلاف می‌خواهیم اشاره‌ای بکنیم به گردشگری هوایی آن هم از نوع بالن سواری.

در برخی کشورهای دنیا از بالن برای حمل‌و‌نقل در مکان‌هایی که شرایط پرواز هلی‌کوپتر وجود ندارد استفاده می‌کنند و در برخی دیگر از کشورها هم، بالن سواری نوعی تفریح جذاب برای افراد به‌شمار می‌آید، بالن جزو آن دسته وسیله‌های حمل‌و‌نقل و تفریحی است که بسیار پرهزینه و اما بسیار هم پردرآمد است.

از مهم‌ترین مزیت‌های این سرمایه‌گذاری، جاذبه آن برای اغلب افراد به علاوه عدم توسعه و توجه به آن و درآمدهای بالای این کسب‌و‌کار است. البته پیش از این هم درخصوص شرایط ورود به این بازار و سرمایه‌گذاری روی تاسیس یک سایت پرواز بالن سواری، گزارشی توسط گروه سرمایه‌گذاری روزنامه «فرصت امروز» ارائه شد و اما امروز با توجه به اعلام آمادگی‌های سازمان هواپیمایی کشوری و وضعیت مثبت شرکت آرام‌بانان آسمان که تنها شرکت فعال در این حوزه است، می‌خواهیم به شما پیشنهاد بدهیم که روی این سرمایه‌گذاری مهیج و پردرآمد فکری بکنید و برای گرفتن اطلاعات بیشتر و حتی بهره‌مندی از راهنمایی‌ها و حمایت شرکت آرام‌بانان آسمان، با دفتر روزنامه تماس بگیرید.

پیش از این هم درخصوص شرایط ورود به این بازار و سرمایه‌گذاری روی تاسیس یک سایت پرواز بالن سواری، گزارشی توسط گروه سرمایه‌گذاری روزنامه «فرصت امروز» ارائه شده بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی