یکشنبه, ۶ آذر(۹) ۱۴۰۱ / Sun, 27 Nov(11) 2022 /
           
فرصت امروز

ایلان ماسک به چهارمین فرد ثروتمند جهان تبدیل شد

2 سال پیش ( 1399/6/3 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : کارمن رینیکه  

اگر تا هفت سال قبل، تصور این امر که ایلان ماسک بتواند در جمع 10 فرد ثروتمند جهان قرار بگیرد، بیش از حد رویاپردازانه به نظر می‏ رسید اکنون هیچ فردی تردید ندارد که او قادر است حتی عنوان ثروتمندترین را به دست آورد. درواقع آقای ماسک در ابتدای کار خود، حوزه‎ هایی را انتخاب کرد که در آن زمان هیچ فردی به آنها توجه نداشته است، با این حال نتیجه آن بسیار موفقیت ‎آمیز بوده است. این امر باعث شده است که مدیرعامل آئودی اعلام کند که تسلا حداقل دو سال جلوتر از هر برند خودروسازی دیگری است.

ایلان ماسک چهارمین فرد ثروتمند جهان

در این راستا ایلان ماسک روزهای بسیار موفقی را سپری می‏کند و جدیدترین آمارها نیز حاکی از آن است که وی در حال حاضر چهارمین فرد ثروتمند جهان محسوب می‎ شود. علت این امر نیز به خاطر افزایش ارزش سهام تسلا به میزان 11 درصد است که باعث شده تا مجموعه دارایی ‎های وی از 84 میلیارد دلار عبور نماید. در حال حاضر وی با نفر سوم این فهرست، آقای مارک زاکربرگ تنها 15 میلیارد دلار فاصله دارد که پیش‎ بینی می‎شود که تا قبل از پایان امسال وی بتواند این جایگاه را به دست آورد.

در این رابطه حتی ممکن است برخلاف پیش ‎بینی‎ ها، رقیب اصلی جف بزوس برای عنوان ثروتمندترین فرد جهان، موسس تسلا و اسپیس ایکس باشد. این امر در حالی است که بسیاری از تحلیلگران بر این باور بوده ‎اند که مارک زاکربرگ، تنها گزینه موجود محسوب می‎ شود. حال باید دید که آیا وی تا سه سال آینده می‎تواند یک شگفتی دیگر را رقم بزند؟

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/sjPtUuZ4
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه