یکشنبه, ۱۳ اسفند(۱۲) ۱۴۰۲ / Sun, 3 Mar(3) 2024 /
           
فرصت امروز

امروزه تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر به علت مزیت های فوق العاده ای که به همراه دارد، به شغل رویایی بسیاری از افراد تبدیل شده است. با این حال رسیدن به این خواسته ابدا سخت نبوده و هر فردی می تواند چنین اقدامی را شروع کند. درواقع کسب شهرت در کنار درآمد بالا با فعالیتی که در رده شغل های سخت محسوب نمی شود، از جمله دلایل محبوبیت فوق العاده این حوزه است. در این رابطه با توجه به افزایش چشمگیر کاربران اینترنت از زمان شیوع ویروس کرونا، اکنون فرصت ایده آلی برای شروع فعالیت به عنوان یک اینفلوئنسر است.

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

در این راستا ابدا نباید به این حوزه به عنوان یک شغل پاره وقت نگاه کنید. درواقع برای موفقیت شما نیاز دارید که تمامی فعالیت های دیگر خود را متوقف کنید و شغل اصلی خود را اینفلوئنسری بدانید. در این راستا رعایت چند نکته باعث خواهد شد تا شانس موفقیت شما به مراتب بیشتر شود و ریسک کمتری را تجربه کنید که در ادامه هفت مورد اصلی آنها را بررسی خواهیم کرد. در این زمینه توصیه می شود که به صورت مداوم خود را در جایگاه مورد علاقه خود تصور نمایید. دلیل این امر به این خاطر است که ذهن توان انجام کاری را که باور کند، شکل می دهد و این امر درست اقدامی است که روان شناس ها نیز به آن تاکید دارند.

مطلب مرتبط: اینفلوئنسر مارکتینگ در سال 2022 چه وضعیتی خواهد داشت؟

1-نقطه قوت اصلی خود را پیدا کنید 

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

درواقع شما باید این سوال را از خود بپرسید که چه دلیلی وجود دارد که افراد بخواهند شما را دنبال کنند؟ در این زمینه شما باید به دنبال مهارت اصلی برای خود باشید و این امر ممکن است تاکنون شکل نگرفته باشد. به همین خاطر بهتر است که در ابتدا توجه خود را به علاقه اصلی معطوف نمایید. خوشبختانه امروزه شیوه ‎های آموزشی به حدی متنوع شده است که سریعا می توانید مهارت های لازم را به دست آورید. در این زمینه بهتر است که نگاهی به حوزه های محبوب هم داشته باشید. با این حال فراموش نکنید که حوزه های محبوب، رقبای بیشتری را هم به همراه دارند. به همین خاطر شما باید به دنبال شیوه ای متفاوت از اقدامات رایج باشید. این امر باعث خواهد شد تا شانس رشد انفجاری را داشته باشید. درواقع با کمی خلاقیت می توان اقداماتی هرچند ساده را انجام داد که نتایج فوق العاده ای به همراه دارد. در این زمینه با بررسی اقدامات اینفلوئنسرهای نوظهور خصوصا در شبکه تیک تاک، می توانید ایده های بسیار خوبی را داشته باشید. 

2-از قبل تمرین نمایید

بدون شک فعالیت به عنوان یک اینفلوئنسر به عنوان یک حوزه ای که تجربه ای در رابطه با آن را نداشته اید، با چالش های بسیاری همراه خواهد بود. در این زمینه توصیه می شود که از مدت ها قبل، تمرین هایی را داشته باشید و مهارت خود در رابطه با استفاده از ابزارهای کار را به دست آورید و این نکته را فراموش نکنید که برای یک اینفلوئنسر، بسیار سخت است که از فیلم بردار استفاده کند. دلیل این امر به این خاطر است که شما نیاز به تولید محتوای مداوم دارید. به همین خاطر لازم است تا در کنار مهارت در استفاده از بازارهایی نظیر دوربین، توانایی ویرایش و استفاده از نرم افزارهایی نظیر پریمیر را در خود تقویت کنید. در حین تمرین های خود بدون شک متوجه ایرادات بسیاری خواهید شد که فرصت اصلاح آنها کاملا مهیا است. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که شما احتمالا تا نیمی از سال، درآمدی از فعالیت های خود نخواهید داشت. به همین خاطر باید از نظر مالی به سطحی برسید که امکان زندگی بدون درآمد برای چند ماه وجود داشته باشد. در این زمینه بهتر است شغلی پاره وقت و ساده نظیر ترجمه را داشته باشید تا امکان پوشش حداقل هزینه ها وجود داشته باشد. در این زمینه شما باید به صورت مداوم به دنبال بررسی اقدامات سایرین و کار کردن بر روی سناریوهای خود برای محتواهای مختلف باشید. 

3-حداقل برای یک سال آینده خود برنامه ریزی داشته باشید 

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

از دیگر مواردی که باید به آن توجه داشته باشید این است که شما باید یک چشم انداز برای خود تعیین کنید تا اقدامات براساس آن جلو برود. در این زمینه باید اقدامات خود برای حداقل یک سال آینده را مشخص نمایید و بتوانید وضعیت خود را در آن زمان تصور نمایید. با این اقدام شما می توانید هماهنگی لازم میان فعالیت ها را به وجود آورده و آنها را در راستای هدف اصلی قرار دهید. این نکته را نیز فراموش نکنید که تقریبا تمامی افراد در ابتدای کار خود چنان موفق نبوده اند و تنها باید به دنبال بهبود همیشگی باشید. 

مطلب مرتبط: 9 ترند اصلی حوزه بازاریابی اینفلوئنسری

4-از شروع کردن واهمه نداشته باشید 

یکی از اقدامات منفی و بسیار رایج افراد این است که از شروع کردن اقدامات خود واهمه دارند و همین امر باعث می شود تا فرصت ها را از دست بدهند. درواقع هیچ چیز به عنوان یک روز خوب وجود ندارد و شما سازنده آن هستید. به همین خاطر شما باید یک نقطه شروع برای خودتان تعیین کرده و به صورت مداوم به بررسی اطلاعاتی نظیر نرخ اشتراک گذاری محتواهای خود بپردازید. در این زمینه ممکن است تا مدت ها نشانه هایی از پیشرفت را مشاهده نکنید با این حال این امر نباید باعث شود تا شما وقفه ای در اقدامات خود داشته باشید. درواقع یکی از اصول موفقیت این است که فعالیت های شما تداوم داشته باشد. 

5-مخاطبان اصلی خود را بشناسید 

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

این موضوع کمک خواهد کرد تا بهتر بتوانید برنامه ریزی کرده و برای شروع فعالیت های خود آماده شوید. درواقع تا زمانی که نسبت به سلیقه جامعه هدف خود مطمئن نباشید، طبیعی است که نتیجه لازم را هم به دست نخواهید آورد. نکته دیگری که نباید فراموش کنید این است که شناخت جامعه هدف اقدامی سخت نبوده و با ابزارهای تحلیلی و آماری مختلف نظیر آنالیز گوگل، می توانید در این زمینه اقدام نمایید. 

6-محتواهایی باکیفیت تولید نمایید

اگر کیفیت لازم را نداشته باشید، حتی بهترین اقدامات منجر به موفقیت شما نخواهد شد. در این زمینه فراموش نکنید که شما باید از هر ابزاری، نمونه باکیفیت آن را داشته باشید. درواقع بیشترین بودجه شما باید صرف این بخش شود. همچنین لازم است تا مهارت های خود در زمینه ادیت ویدئو را تقویت کنید و یا از تیمی در این زمینه کمک بگیرید. درواقع دلیلی وجود ندارد که شما همه کارها را به تنهایی انجام دهید. در این زمینه می توانید ادیت کردن ها را به فردی حرفه ای واگذار کنید و یا کمک های به مراتب بیشتری را داشته باشید. 

مطلب مرتبط: بررسی آینده بازار کار اینفلوئنسری

7-با برندها همکاری داشته باشید

از دیگر مواردی که باید به آن توجه نمایید این است که شما تنها زمانی می توانید درآمد مشخصی را داشته باشید که با برندها وارد همکاری شوید. در این زمینه شما باید رزومه ای برای خود تهیه کرده و آمادگی خود را نشان دهید. در این زمینه اگرچه کیفیت بالای سطح کار شما خود یک تبلیغ خواهد بود، با این حال ابدا نباید به این امر محدود شوید و لازم است تا شما به دنبال پیدا کردن گزینه های مناسب برای خودتان باشید. همچنین بهتر است که در حوزه مورد نظر خود، چندین برند را مورد بررسی قرار دهید و دلایل موفقیت آنها را پیدا کنید. با این اقدام می توانید متوجه کمبودهای موجود شوید و در نهایت با یک شیوه متفاوت، بازار خوبی را برای خود ایجاد نمایید. 

منبع : theventurer
برچسب ها : بازاریابی و فروش
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/SEj6Urwv
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
مشاوره کسب و کارنهال انگوروکیلقطعات لیفتراکدستگاه برش لیزرابزارآزمایشگاه تجهیزات اعلام حریق آریاکخرید فالوورخرید بلیط هواپیماخرید لوازم ورزشیکیلید اجاره خانه در تهرانپرده پذیراییلیفتراکپرس لاین ساخت پرسشنامهرمان پرطرفدارسررسید 1403طراحی سایت فروشگاهشیر برقی گازتیزهوشان پایه ششمخرید نرم افزار حسابداریخرید سی پی کالاف دیوتی موبایلتقویم رومیزیقیمت ورق گالوانیزهخرید قسطیتعمیر کاتالیزورخرید گوشی آیفون 13نهال گردومریم شفیعی مدیرعامل کانون ایران نوین و برگزارکننده نمایشگاه تهرانتخت خواب دو نفرهلایک اینستاگرام ارزانخرید از چینتور استانبولخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختآژانس تبلیغاتیچک صیادیتور اماراتدوره مذاکره استاد احمد محمدیخرید فالوور فیکخرید نهال گردوماشین ظرفشویی بوشدوره رایگان Network+
تبلیغات
  • واتساپ : 09031706847
  • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه