چهارشنبه, 09 بهمن 1398 - 15:46

اگرچه اطلاعات داشتن رمز اصلی موفقیت محسوب می شود، با این حال آیا به کیفیت اطلاعات فعلی خود توجهی داشته اید؟ درواقع بسیاری از سایت ها علی رغم داشتن سطح اطلاعات بالا، به علت قدیمی بودن آنها نمی توانند کارایی چندانی را داشته باشند. به همین خاطر نیز ضروری است تا همواره به دنبال جایگزین کردن اطلاعات جدید و به روز به جای موارد قبلی باشیم. بدون شک سوال بعدی شما این است که چگونه می توان به بروزترین اطلاعات موجود در حوزه کاری خود دست پیدا کرد. انجمن کارآفرین های جوان هفت مکان فوق العاده را انتخاب کرده اند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

1-Quora

به روزبودن در زمینه کاری

کورا محبوب ترین سایت در زمینه پرسش و پاسخ محسوب می شود که شما می توانید بسیاری از نیاز اطلاعاتی خود را از این طریق تامین کنید. حضور چهره های شناخته شده ای نظیر باراک اوباما، مایکل دل و جاستین ترودو در این شبکه حضور داشته و مستقیما به سوالات افراد پاسخ می دهند. در نهایت شما می توانید عضو گروه-های مرتبط با حوزه کاری خود شوید و از آخرین اخبار مطلع گردید. بدون شک امکان ارتباط با بهترین های حوزه کاری خودتان، واقعی ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین توجه داشته باشید که امکان جست وجو از طریق کلیدواژه و همچنین دنبال کردن افراد موردنظر وجود داشته و این امر باعث خواهد شد تا از جدیدترین سوالات و پاسخ ها آگاه شوید.

مطلب مرتبط: 6 دلیل برای به روزرسانی طرح کسب و کار خودتان

2- 2PML

اگر خواهان دریافت جدیدترین اخبار در حوزه های موردنظر خود هستید، با عضویت در این سایت دقیقا به این خواسته خود دست پیدا خواهید کرد. این امر باعث می شود تا دیگر زمان شما صرف جست وجوی مطالب نشود. ویژگی های این سایت به قدری بالا است که شما دقیقا می توانید همه چیز را مشخص کنید. برای مثال سایت ها، موضوعات، کلیدواژه ها و حتی نویسندگان را نیز می توانید مشخص کنید. این امر بدون شک باعث خواهد شد تا تنها با مواردی مواجه شوید که کاملا به آنها نیاز خواهید داشت.

3-Google Alerts

خدمات گوگل بسیار متنوع است و کمک گرفتن از محبوب ترین مرورگر جهان بدون شک انتخابی فوق العاده خواهد بود. در این سرویس تنها کافی است تا موضوعات مورد علاقه خود را یادداشت کنید، این برنامه شما را از آخرین اخبار و مقالات منتشرشده از سرتاسر جهان مطلع خواهد ساخت. همچنین شما می توانید محدودیت ها و اولویت هایی را نیز تعیین کنید تا مطالعه شما به اقدامی بیش از حد وقت گیر نیز تبدیل نشود. نکته جالب سیستم مذکور این است که مطالب مشابه را شناسایی کرده و تنها یک مورد را به نمایش می گذارد.

4-Clients

در این سایت مطالب بهترین های حوزه برندسازی و بازاریابی گردآوری شده است. بدون شک این دو موضوع، برای تمامی شرکت ها الزامی حیاتی دارد. به همین خاطر مطالعه مطالب آن کاملا سودمند خواهد بود. نکته جالب این است که فایل صوتی تمامی مطالب نیز وجود دارد که باعث خواهد شد تا شما امکان استفاده از آن را در شرایطی نظیر رانندگی نیز داشته باشید.

5-Podcasts

پادکست ها از دیگر مکان هایی محسوب می شوند که شما می توانید اطلاعات فوق العاده-ای را دریافت کنید. به علت صوتی بودن آنها شما تحت هر شرایطی می توانید از این مطالب استفاده کنید. درواقع تنها کافی است تا موضوع موردنظر خود را جست وجو کنید. Spotify و TED دو برند شناخته شده ای محسوب می شوند که در زمینه تولید پادکست نیز فعالیت دارند، با این حال برنامه های دیگری نظیر Pocket Casts، Castbox و Google Podcasts نیز جزو بهترین ها هستند.

6-LinkedIn

لینکدین تنها شبکه مخصوص کسب وکار محسوب شده و این امر باعث می شود تا مطالب آن تماما مرتبط با حوزه های مختلف کاری باشد. به همین خاطر حضور در آن می تواند شما را با انبوهی از اطلاعات باکیفیت مواجه سازد. علت این امر نیز به این خاطر است که صفحه هر فرد و برند، اعتبار او محسوب شده و همین امر باعث می شود تا همگان به دنبال انتشار مطالبی کاملا ارزشمند باشند.

مطلب مرتبط: توصیه هایی کاربردی برای مدیران (92) / به روز باشید

7-مجلات تخصصی

نه تنها مجلات بلکه سایت هایی تخصصی نیز کاملا مفید خواهند بود. برای مثال برای آگاهی از اخبار تجاری سایت هایی نظیر cnbc گزینه کاملا مناسبی محسوب می شوند.

در نهایت توجه داشته باشید که برای قرار داشتن در یک سطح ایده آل بهتر است تا تمامی موارد معرفی شده را به صورت همزمان مورد استفاده قرار دهید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید