دوشنبه, 10 شهریور 1399 - 12:00

با توجه به این امر که از خودروهای برقی به عنوان آینده این صنعت نام برده می ‏‎شود، مدیر برند تولید خودروهای لوکس رولزرویس طی آخرین مصاحبه ‏‎های خود اعلام کرده است که این شرکت نیز در تلاش برای عرضه مدل ‎های برقی طی چند سال آینده خواهد بود، با این حال این مصاحبه به ایده ‎ای برای یک استارت ‎آپ انگلیسی تبدیل شده و آنها دو مدل کلاسیک از این شرکت را به خودروهای برقی تبدیل کرده‌ اند. مدیر این طرح در توجیه اقدام خود اعلام کرده است که یکی از مشکلات موجود در عدم استقبال گسترده از خودروهای برقی، عدم تمایل افراد به ظاهر آنها و قیمت بالا محسوب می ‎شود.

تبدیل رولزرویس خودرو برقی ایده جذاب استارت آپ انگلیسی

برای مثال ممکن است فردی طرفدار سرسخت برندی نظیر رولزرویس باشد. تحت این شرایط وی حاضر نخواهد بود که خودرو خود را با مدل ‎های برقی جایگزین نماید. بدون شک برای ارائه مدل‎ های برقی توسط این برندها نیز به چند سال زمان نیاز خواهد بود. تحت این شرایط برقی کردن حتی قدیمی ‎ترین مدل ‎ها، می ‎تواند یک اقدام بسیار جذاب باشد.

درواقع این استارت ‎آپ قادر است که هر خودرویی را با دریافت هزینه ‎ای که در مقایسه با خرید، کاملا مقرون به صرفه محسوب می ‎شود، به خودرویی کاملا برقی تبدیل کرده و با این اقدام به حفظ محیط زیست و کاهش میزان استفاده از سوخت ‎های فسیلی، کمک نماید. نام این استارت‎ آپ لوناز بوده و برطبق جدیدترین آمارها، تعداد مشتریان آنها پس از انتشار این خبر، رشدی غیرقابل باور داشته است. به همین خاطر احتمالا شاهد گسترش سریع آن خواهیم بود. درواقع این طرح حتی ممکن است توسط برندهای دیگر در مناطق مختلف جهان، به اجرا گذاشته شود. همچنین چنین اقدامی خود می‎‌تواند توسط برندهای بزرگ خودروسازی، مورد استفاده قرار گیرد. درواقع برای این برند، ابدا مدل خودرو و سال ساخت آن اهمیتی نداشته و شما می‏توانید همین امروز سفارش خود را ثبت نمایید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید