چهارشنبه, 26 شهریور 1393 - 12:21

معاون برنامه‌ریزی استاندار آذربایجان غربی گفت: تسهیلات واحدهای صنعتی و تولیدی واجد شرایط تا پایان هفته جاری در بانك‌های عامل مصوب می‌شود.
به گزارش ایسنا، تقی كهوریان در كارگروه اشتغال استان افزود: دبیرخانه شورای عالی اشتغال در تفاهم‌نامه‌ای با شبكه بانكی كشور سهم تسهیلات بانكی سه ماهه اول برای هر استان را مشخص كرده كه باید تا پایان شهریور ماه تسهیلات واحدهای معرفی از این محل مصوب و پرداخت آن شروع شود.
وی اظهار كرد: این تسهیلات به واحد‌های صنعتی و تولیدی نیمه تمام و به‌عنوان سرمایه در گردش به واحد‌های حائز شرایط اعطا می‌شود.وی ادامه داد: بانك‌های عامل باید هرچه سریع‌تر مراحل بررسی طرح‌ها را به پایان رسانده و در هفته جاری تمام طرح‌های واجد شرایط به تصویب برسند.
وی افزود: بانك‌های عامل متعهد هستند با اتمام بررسی پرونده‌ها برای واحدهای تولیدی و صنعتی كه مصوبه اركان اعتباری بانك‌ها را می‌گیرند، پرداخت تسهیلات خود را آغاز کنند.كهوریان با اشاره به اینكه با اعطای این تسهیلات بخشی از واحدهای نیمه فعال و راكد وارد مدار تولید و اشتغال‌زایی خواهند شد، گفت: این مهم به رونق تولید و ایجاد اشتغال جدید در این واحدها منجر خواهد شد.وی اتمام طرح‌های نیمه تمام با پیشرفت بالای 80 درصد از محل دریافت تسهیلات را نیز گام دیگری به سوی ایجاد رونق اقتصادی در استان عنوان كرد كه دولت با جدیت پیگیری می‌كند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید