فورد، 4 شاسی بلند جدید ارائه می‌دهد - فرصت امروز

سه شنبه, 27 بهمن 1394 - 01:35

به گفته منابع مرتبط با برنامه‌های شرکت، فورد برای معرفی شاسی بلندهایش آماده می‌شود. این خودروساز 4 مدل جدید را در کلاس شاسی‌بلند‌ها را که هم‌اکنون در آن احساس ضعف می‌کند، طراحی و تولید خواهد کرد. انفجار فروش خودرو‌ها در بازار آمریکا نشان‌دهنده فروش بسیار زیاد شاسی‌بلند‌هاست، به طوری که مدیران بسیاری از کارخانه‌ها را وادار کرده است تا از تولید سدان به سوی تولید شاسی بلند‌ها متمایل شوند. به نوبه خود، فورد اعلام کرد که به تولید خودرو‌های مقرون به صرفه خود ادامه خواهد داد، اما این حرکت نشان‌دهنده ظرفیت بسیار زیاد این خودرو ساز برای پیشرفت فراتر از شرایط کنونی‌اش است.

4845357835583853483573573457835783583535

3عامل اساسی نشان‌دهنده علت سرمایه‌گذاری فورد هستند

- خانواده‌های جوان و در حال رشد: نخست این کمپانی پیش‌بینی می‌کند که در سال‌های آینده، در حالی که بحران اقتصادی به روند رو به بهبود خود ادامه می‌دهد، افراد جوان تشکیل خانواده خواهند داد. این نسل جوان خریدار، در حال روی آوردن به خرید شاسی بلند‌ها هستند و کم‌کم آنها را جانشین سدان‌ها می‌کنند. SUV وCrossover‌ها نقطه شروعی برای خانواده‌های نسل جدید است.

- دوستداران و صاحبان شاسی بلند‌های قدیمی‌تر: همچنین این کمپانی آمریکایی پیش‌بینی می‌کند که خریداران مسن‌تری که از همان ابتدا شاسی‌بلند‌ها را ترجیح داده و خریده‌اند همچنان وفادار به این کلاس خواهند ماند و این امر باعث می‌شود فورد بتواند به رقابت با سایر شرکت‌ها بپردازد.

- بهبود بخشیدن مصرف بنزین: در نهایت، فورد و شرکت‌های خودرو‌سازی دیگر به وسیله بهینه‌سازی موتور خودرو‌ها و سایر تکنولوژی‌های دهه اخیر، توانسته‌اند معدل مصرف بنزین زیاد را که یک نکته منفی برای این خودرو‌ها بود، برطرف کنند. شاسی‌بلند‌های کنونی دارای آنچنان میزان مصرفی سوختی هستند که در برخی موارد می‌توانند با خودرو‌های کوچک‌تر رقابت کنند. واضح است که کاهش قیمت بنزین باعث شده است تا مصرف‌کنندگان در رابطه با این خودرو‌ها تجدید‌نظر کنند.

از نظر این شرکت، امروزه ارائه شاسی‌بلند‌های جدید به بازار خودرو ریسک کمتری نسبت به سال‌های پیشین دارد. در نتیجه، این داده‌ها به ما می‌گوید که بازار خودرو‌های شاسی بلند تا پایان دهه میلادی همچنان قدرتمند باقی خواهد ماند. اما فورد درباره ویژگی‌هایی که قصد دارد به این خودرو‌ها اضافه کند صحبتی نکرد و تنها اعلام کرد که این محصولات در بازار‌های جهانی به فروش خواهد رسید. همچنین درباره قیمت و زمان ارائه آنها هیچ صحبتی به میان نیاورد.

منبع: business insider

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی