پنجشنبه, ۶ مهر(۷) ۱۴۰۲ / Thu, 28 Sep(9) 2023 /
           
فرصت امروز

اگر بخواهیم مهمترین تغییر 100 سال گذشته را نام ببریم، بدون شک اینترنت را باید در بالاترین جایگاه قرار داد. درواقع این مقوله باعث تغییرات بسیاری در تمامی بخش ها شده و توانایی های بسیاری را مهیا کرده است. درواقع امروزه بخش هایی نظیر ارز دیجیتال، شبکه های اجتماعی و... که جهان را دگرگون کرده است، همگی مدیون این اختراع مهم هستند. درواقع اینترنت امکاناتی را مهیا کرده است که تا قبل از آن، حتی تصور کردن کمک های آن غیرممکن به نظر می رسید. در این زمینه حتی می توانید با اقدامات بسیار ساده، کسب درآمد هم داشته باشید. درواقع بحران کرونا باعث شده است تا بسیاری از افراد با مشکلات مالی مواجه شوند که در این زمینه پیدا کردن شغل دوم، اقدامی هوشمندانه خواهد بود. با این حال واقعیت این است که چنین اقدامی ابدا ساده نبوده و زمان زیادی را از شما اشغال خواهد کرد. تحت این شرایط متحمل فشار بیش از حد و در نهایت انواع بیماری های جسمی و روحی خواهید شد که تحت این شرایط، حتی محکوم به پرداخت هزینه هایی فراتر از درآمد خود برای بازگشت سلامتی خود خواهید بود. تحت این شرایط سوال اصلی این است که چگونه می توان بدون زحمت، شغل دوم پردرآمدی را در اختیار داشت؟ در این زمینه استفاده از اینترنت، بهترین راهکار موجود است که در ادامه چند مورد از آنها را بررسی خواهیم کرد. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که هفت موردی منتخب، ممکن است به حدی درآمدزا باشند که حتی شما نسبت به کنار گذاشتن شغل اصلی خود نیز فکر کنید. به همین خاطر نباید نگاه شما به آنها تنها به عنوان یک شغل محدود با حقوق حداقلی باشد. 

1-یک وب سایت ایجاد نمایید 

با در اختیار داشتن یک وب سایت شما می توانید اقدام به تولید محتوا در زمینه مورد علاقه خود کرده و از طریق تبلیغات، کسب درآمد داشته باشید. همچنین می توانید در این بخش به عنوان یک فروشگاه آنلاین اقدام نمایید. با این حال همواره نیازی به ایجاد یک سایت نبوده و در صورت مهارت کافی می توانید مدیریت سایت برندهای دیگر را نیز برعهده بگیرید. در این زمینه حتی اگر مهارت کافی را ندارید، ابدا نباید ناامید شده و امروزه انواع دوره های آموزشی و مقالات وجود دارد که راهنمای شما خواهند بود. درواقع یکی از بهترین اقدامات ممکن این است که سرمایه گذاری بر روی خود داشته باشید تا مهارت های بیشتری را به دست آورید. تحت این شرایط طبیعی است که پیداکردن شغل های بهتر، اقدامی به مراتب ساده تر خواهد بود. 

مطلب مرتبط: 8 راهکار کسب درآمد برای علاقه مندان بازی های رایانه ای

2-لوازم خود را به فروش برسانید 

بدون شک همه ما لوازمی را داریم که از آنها استفاده لازم را نمی بریم. تحت این شرایط آنها را به امید فرا رسیدن زمان مناسب برای استفاده مجدد، به انباری ها می فرستیم که در نتیجه تنها به قدیمی شدن و فرسوده شدن آنها منجر خواهد شد. با این حال آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده ‏اید که وسایلی را که نیاز ندارید، به فروش برسانید؟ در این زمینه eBay، یک گزینه بسیار خوب محسوب می شود که با توجه به مخاطبان میلیونی خود، شانس فروش بسیار بالایی را خواهید داشت. همچنین با مطالعه مقالات مرتبط، می توانید شانس فروش خود را افزایش دهید. با این اقدام ساده، شما در پایان ماه درآمد بالاتری را خواهید داشت. 

3-در نظرسنجی ها شرکت نمایید 

یکی از نیازهای مهم اکثر کسب و کارها، نظرسنجی برای بهبود تصمیمات و کیفیت خدمات است. در این زمینه معمولا افراد تا زمانی که مشوق مالی وجود نداشته باشد، نسبت به این اقدام بی توجه خواهند بود. به همین خاطر نیز برندها به افرادی که فرم ها را به صورت کامل پر می کنند، هزینه ای را پرداخت خواهد کرد و یا هدیه ای در نظر گرفته می شود. تحت این شرایط شما با چند دقیقه زمان گذاشتن، می توانید کسب درآمد داشته باشید. در این رابطه برخی بازی ها و اپلیکیشن ها را نیز می توان پیدا کرد که به ازای فعالیت شما و مشاهده تبلیغات، هزینه ای را در نظر خواهند گرفت. در این زمینه آمارها حاکی از آن است که تنها با شرکت در نظرسنجی ها، می توانید تا 500 دلار در ماه درآمد داشته باشید. 

4-کانال یوتیوب خود را ایجاد نمایید 

بدون شک یوتیوب را باید مهمترین شبکه اجتماعی جهان به حساب آورد. دلیل این امر نیز به این خاطر است که دومین سایت با بالاترین ترافیک محسوب می شود و یوتیوبرها را در سود تبلیغات خود سهیم می کند. این امر باعث شده است تا شاهد فعالیت حرفه ای بسیاری از افراد باشیم. در این راستا شما هم می توانید یک کانال برای خود ایجاد کرده و کسب درآمد داشته باشید. با این حال نکته ای که نباید فراموش کنید این است که سطح درآمد شما کاملا به تعداد مخاطبان وابسته است. به همین خاطر توصیه می شود که به دنبال فعالیت در زمینه ای باشید که حداقل یک تفاوت جدی با اقدامات مشابه دارد و به کیفیت کار خود نیز توجه داشته باشید. در این زمینه تسلط به نرم افزارهای ادیت ویدئو در کنار میکروفون یقه ای، از جمله الزامات اولیه محسوب می شود که تهیه آنها، هزینه خاصی را به همراه نخواهد داشت. 

5-تصاویر خود را به فروش برسانید 

امروزه با توجه به رشد کیفیت دوربین های گوشی های هوشمند در کنار تنوع بالای دوربین های عکاسی، طبیعی است که هر فردی تصاویر مختلفی را گرفته باشد. با این حال آیا می دانستید که می توان از این اقدام هم کسب درآمد داشت؟ درواقع برخی از سایت ها وجود دارد که اقدام به فروش تصاویر شما می کنند. در این زمینه تنها کافی است که تصویر شما، از قوانین نظیر حداقل 4 مگاپیکسل کیفیت، برخوردار باشد. با آپلود کردن آنها می توانید منتظر مشتری مانده و شانس کسب درآمد داشته باشید. با این حال نکته ای که باید به آن توجه نمایید این است که به هر میزان خلاقیت و کیفیت کار شما بالاتر باشد، طبیعی است که شانس کسب درآمد بالاتری را هم خواهید داشت. در این زمینه نیز توصیه می شود که یک دوره آموزش مبانی عکاسی را گذرانده باشید. 

6-دستیار مجازی باشید 

تیم پشتیبان از جمله نیازهای تمامی برندها محسوب می شود. در این زمینه شما می توانید به عنوان پاسخ دهنده به سوالات مشتریان در سایت و شبکه های اجتماعی اقدام کرده و از این طریق کسب درآمد داشته باشید. در این زمینه سایت هایی نظیر Upwork، شما را در پیدا کردن شغل مناسب کمک خواهند کرد. 

7-امکانات خود را اجاره دهید 

به صورت کلی شما می توانید فضای پارکینگ و وسیله نقلیه و حتی یکی از اتاق های خود را اجاره داده و از این طریق کسب درآمد داشته باشید. در این زمینه انواع سایت ها نظیر Parqex وجود دارد که کار را برای شما ساده خواهند کرد. درواقع امنیت کار توسط این سایت ها تضمین شده و ابدا نباید نگران باشید. در این زمینه حتی می توانید در زمان هایی که مسافرت هستید، تمام خانه خود را اجاره دهید که بدون شک درآمد بالاتری را هم به همراه دارد.

مطلب مرتبط: بهترین راهکارها برای کسب درآمد بیشتر در کنار شغل اصلی

8-آموزش داشته باشید 

شما به صورت آنلاین می توانید انواع دوره های آموزشی را برگزار نمایید. در این زمینه حتی می توان پکیج های آفلاین نیز تهیه کرده و ویدئوهای آموزشی ضبط نمایید. بسیاری از سایت ها در این زمینه وجود دارد که دوره های شما را تبلیغ کرده و به صورت درصدی با شما همکاری می کنند. به همین خاطر حتی می توانید از ساده ترین مهارت های خود نیز درآمدهای خوبی داشته باشید. 

در آخر نکته ای که باید به آن توجه نمایید این است که برای درآمد بالا، بهتر است که تمامی این هشت مورد را به صورت همزمان مورد توجه قرار دهید که با توجه به ساده بودن آنها، امکان این اقدام کاملا مهیا است. 

منبع : wisebread
برچسب ها : اصول کسب و کار
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/Vv4htOcS
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
تبلیغات
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
مشاوره کسب و کارنویددستگاه ذخیره شماره موبایلتعمیر گیربکس اتوماتیکخرید هاستخرید سی پی کالاف دیوتی موبایلتعمیرات لپ تاپرزرو هتلخرید و فروش خودروتماشای فیلمرژیم لاغری سریع با پزشک متخصص تغذیهخدمات احراز هویت تلماتودانلود کتاب صوتینمایندگی ایسوسخرید از چینپرس لاین ساخت پرسشنامهلوازم یدکی تویوتاخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختفروش اقساطی خودرومینی دی وی پرودرب ریلی کشوییدارالترجمه رسمی در تهرانچک صیادیحمل بار هواییماشین ظرفشویی بوشوکیل دادگستریخرید آجیلسنگ نمادانلود سریال خائن کشینهال انگورخرید زانوبند زاپیامکسSMM Panelطراحی سایت پوشاکمجله آرایشی و زیبایی
تبلیغات
  • واتساپ : 09031706847
  • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه