پنجشنبه, ۷ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Thu, 29 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

فرصت امروز: بانک انگلستان در حال بررسی اعتبار بانک ها و سایر وام دهندگان در کارت های اعتباری، وام های شخصی و خرید ماشین در میان ترس از افزایش بدهی های مصرف کننده در سیستم بانکی است. بانک مرکزی انگلستان از شرکت ها خواست تا شرایطی را که تحت آن صفر درصد از تعادل اوراق قرضه در کارت های اعتباری را اعطا و براساس آنها وام های شخصی صادر می کنند، مورد بررسی قرار دهند و همچنین به بررسی تاثیر کاهش ارزش خودرو به هنگام تامین هزینه وسیله نقلیه بپردازند.

سلاح تنظیماتی بانک انگلستان، اداره تنظیمات محرمانه، دریافت حال آنکه سرعت فعلی رشد ناشی از کاهش استانداردهای وام دهی نیست، نگرانند که شاید برای رسیدن به برنامه های آینده، مجبور به انجام این کار شوند. اداره تنظیمات محرمانه دریافت که «انعطاف پذیری اوراق بهادار اعتباری مصرف کننده به دلیل عواملی همچون رشد مداوم، قیمت گذاری پایین تر و. . .  افزایش اعطای وام به بخش های با ریسک بالا، کاهش می یابد.»به دنبال اعلامیه بانک در هفته گذشته مبنی بر اینکه وام دهندگان ملزم به کنار گذاشتن 11/4 میلیارد پوند سرمایه برای آمادگی برای هر نوع افزایشی در مقدار بدهی های وام گیرندگان، بیانه ای در روز سه شنبه صادر شد.

بانک مرکزی انگلستان با ارائه اطلاعات بیشتر در مورد این تصمیم، اعلام کرد که کمیته سیاست های مالی که بر خطرات سیستم مالی نظارت می کند، اخیرا ریسک های وام دهندگان را که ممکن است بیش از حد بر عملکرد خوب اخیر در این بخش تاثیر بگذارند، مطرح کرده است. این بانک، به این موضوع که محیط فعلی، نمرات اعتباری وام گیرندگان را بهبود بخشیده نیز اشاره کرد.

منبع : theguardian
برچسب ها : فرصت آزاد کیوسک
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/DJbTdBX4
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه