چهارشنبه, ۵ آبان(۸) ۱۴۰۰ / Wed, 27 Oct(10) 2021 /
           
فرصت امروز

زاکربرگ این روزها حسابی پر مشغله است و مرتبا با افراد مختلف در سرتاسر خاک آمریکا دیدار می کند.

در واقع ماه هاست که مدیرعامل فیسبوک از ایالتی به ایالت دیگر سفر می کند تا با آمریکایی ها دیدار کند و جالب آنکه در این میان خیلی ها او را نمی شناسند و اسم و رسمش را از دیگران سوال می کنند.

به گزارش دیجیاتو،البته روشن است که در این میان برخی نیز تصور می کنند که زاکربرگ جوان در جریان این سفرها نیم نگاهی به پست ریاست جمهوری دارد. دست بر قضا فعالان حوزه شرط بندی هم معتقدند که دیدارهای مدیرعامل فیسبوک دلیلی غیر از ارتقاء جایگاه شبکه اجتماعی تحت مدیریتش دارد و در همین راستا چندی قبل یکی از نام های شناخته شده در این زمینه اعلام کرد که احتمال حضور زاکربرگ در انتخابات سال ۲۰۲۰ از یک به ۲۵ به نسبت یک به ۱۶ رسیده است.

البته نمایندگان زاکربرگ به این خبر واکنشی نشان نداده اند با این همه شخص او بارها و بارها هرگونه تمایلش به حضور در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را رد کرده است.

جالب اینکه احتمال یک به ۱۶ برای حضور او در انتخابات از احتمال یک به ۱۸ شرکت کردن جو بایدن در دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بالاتر است. ممکن است تمایل داشته باشید در مورد شانس ترامپ برای پیروزی در دور بعدی بدانید که باید بگوییم بنا بر اعلام این شرکت ها، این احتمال ۲ به ۵ عنوان شده.

علت اما این است که ترامپ در حال حاضر هیچگونه رقیب نزدیکی ندارد. بعد از شخص رئیس جمهور هم با گزینه های دیگری مانند مایک پنس و سناتور دمکرات الیزابت وارن روبرو هستیم که شانس حضور ۱۵ به ۲ برایش در نظر گرفته شده و از این لحاظ با استیو بنون استراتژیست ارشد ترامپ در یک جایگاه قرار می گیرد.

اگر به اطلاعات روشن تری در این باره نیاز دارید باید بگوییم طبق پژوهش اخیری که توسط یکی از نهادهای دولتی آمریکا انجام شده اگر زاکربرگ برای حضور در دور بعدی انتخابات اقدام کند رقابت تنگاتنگی با ترامپ خواهد داشت.

برچسب ها : فرصت آزاد
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/KSwGoIgc
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه