دوشنبه, ۱۷ بهمن(۱۱) ۱۴۰۱ / Mon, 6 Feb(2) 2023 /
           
فرصت امروز

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت مردم را مبلغان مهمی برای حمایت از تولید ملی دانست و گفت: باید تصویری امید بخش و شفاف از فعالیت های خود به مردم ارائه دهیم.

به گزارش شاتا، فرزاد خلفی در دومین همایش مدیران روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی کشور در کرمانشاه، تصریح کرد: همه ما در این جامعه و هر کدام در شرایطی جمع شده ایم تا توانمند شویم و به تعبیر اسلامی به کمال برسیم، جامعه به کمال و توسعه یافتگی نمی رسد مگر هرکس نقش و وظیفه خود را به درستی ایفا کند. 

وی با اشاره به نقش ارتباطات و رسانه در توسعه، افزود: دلیل پیشرفت و توسعه دنیای غرب حل مشکلات جامعه بوده است، نباید پشت درهای بسته تصمیم گیری شود و در چرخه تکرار گرفتار شد، باید با مردم همواره در تماس بود و نقطه نظرات و نیازمندی های جامعه را دانست و به آنها احترام گذاشت.

خلفی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر ضرورت داشتن اقتصاد صنعتی دانش بنیان نه اقتصاد مونتاژی، ادامه داد: باید به تولید ملی در سطح جهانی برسیم و محصولات ما بتواند با تولیدات جهانی رقابت کنند. 

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در ادامه افزود: کشورهای هدف صادراتی باید توسعه یابند.

همچنین وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز بر ضرورت داشتن صنعتی صادرات گرا که نقش مهمی در تولید ناخالص داخلی ایفا می کند، تأکید دارند. 

خلفی، مردم را مبلغان مهمی برای حمایت از تولید ملی دانست و تصریح کرد: براساس آنچه در سیاست های ارتباطی وزارت صنعت، معدن و تجارت وجود دارد باید سعی کنیم تصویری امید بخش، شفاف، واقعی و عینی از این وزارتخانه و فعالیت ها و وظایفش به مردم ارائه دهیم و با اصحاب رسانه نیز ارتباطات خوب، منسجم و هم دلانه برقرار کنیم.

وی در پایان سخنان خود گفت: شبکه های اجتماعی ظرفیت عظیمی دارند که باید جدی گرفته شوند. اخبار موضوع محور شوند و نباید شخصیت محور باشد، اولویت امروز ما تولید و اشتغال است و دکتر شریعتمداری نیز به صراحت اعلام کرده اند که باید بر دست کسانی که برای تولید و اشتغال کشور فعالیت می کنند، بوسه زد.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/BZpyuq1o
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه