دوشنبه, 06 اسفند 1397 - 06:00

در طلیعه پنجمین دهه انقلاب اسلامی

با حضور مدیرعامل بانک انصار، نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان، فرمانده سپاه نینوا این استان، علمای اهل سنت و شیعه نخستین شعبه وحدت بانک انصار در این استان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی بانک انصار، در طلیعه دهه پنجم انقلاب اسلامی، این بانک در ادامه راهبرد کلان خود مبنی بر شفافیت و رعایت کامل موازین شرعی و با همکاری علمای شیعه و اهل سنت اقدام به راه اندازی شعب وحدت در استان گلستان کرد تا از این طریق مطابق با فتواهای شرعی علمای این حوزه و تطبیق آن با قوانین بانکی کشور فضا را برای دریافت تسهیلات و خدمات بانکی برای هموطنان اهل سنت مخصوصا جوانان عزیز این استان ولایتمدار فراهم کند.

شعبه وحدت بانک انصار

مدیرعامل بانک انصار در همایش گفتمان وحدت؛ بانکداری اسلامی و اقتصاد مقاومتی و آیین افتتاح شعبه وحدت گنبد کاووس، با اشاره به اینکه بانک انصار یک بانک مردم پایه و با محوریت خدمت بی منت به همه مردم اعم از اقوام، مذاهب و اقشار مختلف است، گفت: توسعه خدمات به مردم بزرگوار اهل سنت کشور یکی از محورهای سند تحول بانک انصار است.

دکتر ابراهیمی انطباق نیازهای مردم با موازین شرعی و توسعه خدمات خود به اقشار مختلف مردم را رسالت بانک انصار دانسته و در کنار شفافیت، خدمت رسانی، توسعه و تعمیق امور قرض الحسنه و عمق بخشی فنی بانک در کنار حفظ منافع سهامداران را از مولفه های راهبردی حرکت در مسیر ارتقای ویژگی های بانک انصار در تراز انقلاب اسلامی برشمرد.

او با تاکید بر اینکه بانک انصار با راه اندازی قرارگاه محرومیت زدایی تاکنون توانسته خدمات بسیار خوبی را به مردم شریف ایران اسلامی اعطا کند، خاطرنشان کرد: ساخت مدارس، درمانگاه های کوچک، خانه های بهداشت، سیستم های آبرسانی، تامین جهیزیه و... در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته و راه اندازی صندوق های مردم پایه که در استان گلستان به صورت الگو در حال اجراست تنها گوشه ای از این خدمات بی منت به مردم است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید