شنبه, 14 تیر 1399 - 10:04

قآیا بخشی مهم تر از فروش برای کسب و کارهای مختلف وجود دارد؟ بدون شک پاسخ منفی بوده و تمامی تلاش ها در راستای این هدف انجام می شود، با این حال تا چه اندازه اطلاعات شما در رابطه با این بخش حیاتی کامل و به روز است؟ بدون شک به عنوان یک مدیر، شما با محدودیت زمان زیادی مواجه بوده و این امر باعث زمینه کاهش نرخ مطالعه را به همراه خواهد داشت. با این حال با استفاده از پادکست ها شما می توانید از زمان های مرده خود در طول روز استفاده کرده و این مشکل را به راحتی برطرف کنید. نکته جالب در رابطه با زمان های مرده این است که طی تحقیقات هر فردی در طول روز حدودا دو ساعت زمان مرده در اختیار دارد که بدون شک برای به روز نگه داشتن اطلاعات، کاملا مناسب خواهد بود. در این راستا به بررسی 12 کانال پادکست برتر حال حاضر جهان در رابطه با موضوع فروش، خواهیم پرداخت.

1-Bowery Capital Startup Sales Podcast

کانال پادکست برتر زمینه فروش

این کانال بر پایه تولید پادکست های مصاحبه ای ایجاد شده و در هر قسمت یکی از کارشناس ها و کارآفرین های مطرح، دعوت می شود تا در رابطه با یک موضوع به صورت تخصصی صحبت کنند. تنوع بسیار بالای مطالب در کنار استفاده از افراد متخصص، باعث شده است تا گوش دادن به این پادکست ها از ارزش بسیار بالایی برخوردار باشد. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که برخی از مسائل در ظاهر به فروش ارتباطی ندارند، با این حال با نگاهی همه جانبه، متوجه این امر خواهید شد که حتی در صورت غیرمستقیم بودن ارتباط، عملا همه چیز با این هدف مهم گره خورده است.

مطلب مرتبط: چرا پادکست بخش مهمی از بازاریابی محسوب می شود؟

2-B2B Growth

بدون شک مبحث B2B بسیار گسترده بوده و صحبت کردن در رابطه با این شیوه کسب و کار، با توجه به این امر که مورد استفاده بسیاری از برندها از سراسر جهان قرار دارد. کاملا الزامی خواهد بود. سبک کاری آنها نیز به این صورت است که در هر قسمت، یکی از مدیران برندهایی که از این شیوه استفاده می کنند را دعوت کرده و در رابطه با تجربیات آنها صحبت می کنند.

3-Accelerate Your Business Growth

هر چیزی که باعث رشد یک کسب و کار شود، مورد توجه این کانال قرار گرفته شده است. نکته جالب این است که بخشی از این کانال به پرسش های منتخب شنوندگان اختصاص دارد که می تواند برخی از آنها از جمله دغدغه های شما نیز محسوب شود. درواقع این کانال صرفا بر روی مصاحبه متکی نیست.

4-Sales Evangelist

دونالد کلی موسس این کانال که از جمله مربیان مطرح حوزه کسب و کار محسوب می شود، یک شعار بسیار جالب دارد. به نظر او هر چیزی که ارزشمند است باید به اشتراک گذاشته شود. در این رابطه وی تلاش کرده است تا دلیل اصلی موفقیت مدیران و کسب و کارهای مختلف را گردآوری و در همگان قرار دهد. نکته جالب این است که وی تنها به مدیران باتجربه و مطرح توجهی نداشته و در مصاحبه های خود حتی جوان ترین کارآفرین ها و افرادی که در مسیر رشد قرار دارند را نیز به مصاحبه دعوت کرده است. همین امر نیز باعث شده است تا طیف وسیعی از افراد بتوانند به راحتی با هر پادکست ارتباط برقرار کنند.

5-Liz on Biz

زندگی یک کارآفرین تنها به بخش تجاری محدود نشده و در صورتی که تعادل لازم میان کار و زندگی شخصی وجود نداشته باشد، هیچ دستاوردی ارزشمند نخواهد بود. در کنار این موضوع مهم، توجه به تولید محتوا در عصر حاضر جزو الزامات محسوب می شود. این دو حوزه، تمام اقدامی است که لیزا ترزا تلاش کرده است تا در کانال خود بر روی آن تمرکز داشته باشد. در نهایت با توجه به این امر که موسس این کانال یک خانم است توجه ویژه ای به کسب و کار بانوان نیز شده است.

6-The Marketing Book Podcast

آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که چند کتاب در زمینه کسب و کار و تجارت وجود دارد؟ بدون شک تعداد آنها بسیار زیاد بوده و مطالعه تمام آنها حتی از عمر انسان نیز فراتر خواهد رفت. به همین خاطر نیز همه افراد تلاش دارند تا بهترین های هر سال را مورد توجه خود قرار دهند. با این حال سوال مهم این است که چگونه می توان در طول یک سال، تعداد کتاب به مراتب بیشتری را مطالعه کنیم. در این رابطه گوش دادن به خلاصه آنها، یک راهکار بسیار خوب محسوب می شود که کانال فوق، به خوبی تا به امروز در این زمینه فعالیت کرده است. خلاصه کردن حرفه ای در کنار نحوه روایت آنها، باعث شده است تا این کانال به طرفداران میلیونی دست پیدا کند.

7-AM/PM Podcast

در زمینه فروش اینترنتی، بسیاری از مدیران با مشکلات جدی مواجه هستند. بدون شک گوش دادن به تجربه فردی که خود با تمامی این مشکلات مواجه شده و راهکارهای جالبی را پیدا کرده است. برای هر فردی ارزشمند خواهد بود و باعث می شود تا دیگر نیازی به طی شدن فرآیند پیدا کردن پاسخ نباشد. همچنین در این سایت انواع راهکارها برای فروش بیشتر در فروشگاه های آنلاین نظیر آمازون، معرفی می شود.

8-Success Unfiltered

بدون شک موفقیت به طرز فکر هر فرد بستگی دارد. درواقع یک ذهن برنده است که در نهایت باعث خلق شگفتی ها خواهد شد. در این رابطه میشل وینتیشن تلاش کرده است تا ذهنیت افراد را به سمت موفقیت تغییر دهد. در کنار این اقدام، بررسی داستان موفقیت کارآفرین های موفق جهان، از دیگر بخش های پرطرفدار محسوب می شود. نکته جالب این است که در این رابطه تنها به کارآفرین های بسیار مشهور بسنده نشده و حتی جدیدترین موارد نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

9-In the Arena

مصاحبه با بهترین مشاوران کسب و کار و تحلیل مداوم شرایط بازار جهانی، محور اصلی اقدامات این کانال را تشکیل می دهد. نکته مهم این است که موسس آن آنتونی لارینو، خود از جمله نویسندگان و سخنران های خبره حوزه کسب و کار محسوب می شود.

10-Growth Everywhere

آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توان رشد شخصی خود و تمامی کارمندان شرکت را تضمین کرد؟ اگر در این رابطه با تردیدهایی مواجه هستید، کانال فوق به شما بهترین راهکارها را معرفی خواهد کرد. نکته جالب این است که در بخش پایانی هر بخش به بررسی سوالات و مشکلات ارسال شده از سوی مخاطبین، پاسخ داده می شود.

مطلب مرتبط: پادکست، ابزار جدید تبلیغات و بازاریابی

11-Get WealthFit

هر اقدامی که منجر به افزایش سودآوری شرکت شود، مورد توجه این کانال قرار گرفته شده است. با گوش دادن به حتی یکی از پادکست ها از وجود این حجم از راهکارهای متنوع، بسیار متعجب خواهید شد. استفاده از نظرات مختلف، باعث شده است تا در هر بخش شاهد پیشنهادهای کاملا متفاوتی باشیم.

12-Sales Babble Podcast

بدون شک فرآیند فروش شامل بخش های مختلفی می شود که پت هلمز در کانال خود تلاش کرده است تا تمامی آنها را مورد توجه خود قرار داده و به راهنمای جامعی برای کارآفرین ها تبدیل شود. نمایش پرطرفدارترین قسمت ها و خلاصه کردن مباحث، از دیگر دلایل اهمیت این کانال محسوب می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید