بیکن گوشت، محصولی حلال در بازار ایران - فرصت امروز

چهارشنبه, 19 اسفند 1394 - 15:24

محصول جدیدی به تازگی روانه بازار شده که بیکن راسته گوساله است و توسط شرکت پاک تلیسه با فن آوری روز دنیا عمل آوری شده و در بسته های وکیومی با نام 202 در فروشگاه های سراسر کشور عرضه شده است. به گزارش فرصت امروز، این محصول که در سبد محصولات این شرکت قرار گرفته با استفاده از مواد اولیه مرغوب و سالم با مدرنترین ماشین آلات و فن آوری روز دنیا تولید می شود و برای تهیه آن گوشت راسته گاو را در حوضچه شوراب نمک سوده کرده و سپس آن را خشک می‌کنند.

محصول همبرگر 202 از قدیمی ترین محصولات این شرکت به شمار می آید. تبلیغ اصلی این برند حضور با کیفیت و همیشگی در تمامی فروشگاه‌های معتبر بزرگ و کوچک بوده است و برند محبوب مصرف کنندگان در گروه مواد پروتئيني و غذاهاي نيمه آماده و دارنده تنديس سيمين برند محبوب سال 1392 از سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان است.

مطلب مرتبط: ویژگی شخصیتی بهترین فروشندگان

بیکن حلال- بیکن اسلامی- بیکن ایرانی

شرکت پاک تلیسه که در حال حاضر 150 نوع محصول دارد و به لحاظ تنوع محصولات فرآوری شده گوشتی جزو اولین های ایران به حساب می آید، از سال 58 آغاز به کار کرده است و بعلت رعایت بالای کیفیت علاوه بر تاییدیه های سازمان استاندارد ایران و گواهینامه هایIso ، موفق به کسب تاییدیه های جهانی شده است.

لازم به ذکر است در سال 93 کارخانه جدید این شرکت با متراژ 30 هزار متر راه اندازی شده و تنوع محصولات این شرکت، برگرها ، غذاهای منجمد، سوسیس و کالباس، پنیر های آماده، پنیر پیتزا و محصولات فرآوری شده است که در ایران جزو برترین شرکت ها از نظر کمی و کیفی یه شمار می آید.

مطلب مرتبط: راه هایی کاربردی برای افزایش فروش

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی