رونمایی از گردنبندهای ویبره سامسونگ - فرصت امروز

سه شنبه, 18 شهریور 1393 - 09:22

سامسونگ اخیرا از دو ابزار پوشیدنی جدید خود رونمایی كرده كه شامل یك هدفون با قابلیت پیچیده شدن دور گردن كاربر می‌شود. این هدفون هنگام دریافت یك تماس تلفنی یا پیامك جدید
می‌لرزد.
هدفـــون‌هــای بی‌ســـیم Gear Circle می‌توانند با گوشی هوشمند كاربر برای یادآوری تماس‌ها و پیامك‌های دریافتی جفت شده و از طریق بلوتوث موسیقی پخش كنند. كاربران همچنین قادر خواهند بود با استفاده از ارتباط بلوتوثی Gear Circle فرامین صوتی صادر كنند.

در صورت عدم استفاده، دو لبه Gear Circle می‌توانند با استفاده از یك قلاب مغناطیسی دور گردن كاربر به هم وصل شوند. هدفون‌های جدید از ماه اكتبر در رنگ‌های سیاه، آبی و سفید موجود خواهند بود، اگر چه سامسونگ هنوز هیچ قیمتی را برای این محصول اعلام
نكرده است.


سامسونگ همچنین ساعت هوشمند Gear S را روانه بازار كرده كه دومین نمونه از ساعت‌های هوشمند سامسونگ با صفحه نمایش منحنی به شمار می‌رود. بزرگ‌ترین تغییر، اضافه كردن امكان برقراری ارتباط از نوع 3G است كه شرایط لازم را برای برقراری تماس‌های تلفنی و دسترسی به اینترنت بدون داشتن گوشی خود در همان نزدیكی به وجود می‌آورد.
ساعت جدید مجهز به یك نمایشگر سوپر AMOLED  دو اینچی و نرم‌افزار سیستم عامل مخصوص سامسونگ به نام Tizen است و شامل یك سری برنامه در حوزه تناسب اندام و نقشه‌برداری می‌شود. این ساعت ضد غبار و ضد آب بوده و باتری آن به مدت حدود دو روز كار می‌كند.
سامسونگ اعتبار كنونی خود را به واسطه ارائه نوآوری در حوزه تكنولوژی پوشیدنی به دست آورده و سال گذشته نیز با عرضه نخستین ساعت  Galaxy Gear  در سپتامبر گذشته، شروع به معرفی یك سری ابزار‌های مبتكرانه كرد.
به گفته مدیر عامل و رییس بخش‌ آی‌تی و ارتباطات موبایل سامسونگ، این شركت از طریق ارائه یك سری نوآوری‌های به تدریج پیشرفته در حوزه جالب و به سرعت در حال رشد تكنولوژی‌های پوشیدنی سرآمد همه است.
ساعت Gear S سامسونگ تعریفی مجدد از ایده تكنولوژی پوشیدنی هوشمند و فرهنگ ارتباطات از طریق موبایل را ارائه می دهد و برای مصرف‌كنندگان امكان زندگی به شیوه‌ای واقعا مدرن در دنیای ارتباطی امروز را به وجود می‌آورد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی