دوشنبه, ۳ آبان(۸) ۱۴۰۰ / Mon, 25 Oct(10) 2021 /
           
فرصت امروز
اهداف امسال ایساکو در حوزه فروش قطعات یدکی تشریح شد

افزایش ۱۰۷۰ درصدی سود عملیاتی خدمات پس از فروش ایران خودرو در سال ۱۳۹۹

3 ماه پیش ( 1400/4/20 )
 

همایش سراسری فروشگاه های مجاز شرکت ایساکو و مدیران دفاتر منطقه ای با حضور مدیر عامل این شرکت، به منظور تشریح اهداف فروش و هم اندیشی در خصوص توسعه و ارتقای کیفیت فروش قطعات و لوازم یدکی به صورت برخط برگزار شد.

در این نشست، مدیرعامل ایساکو گفت: در شرایطی که به دلیل مشکلات اقتصادی، فروش قطعات تقلبی تبدیل به معضل بازار لوازم یدکی شده، فروشگاه های مجاز، به عنوان بازوی اصلی فروش لوازم یدکی، متعهدانه در تلاشند که قطعات اصلی و با کیفیت را به دست مشتریان برسانند.

مهدی مونسان تشریح کرد: ایساکو در راستای اصلاح فرآیندهای کسب و کار، برنامه ای سه ساله را از سال ۹۹ آغاز کرد و طی این برنامه ۵۶ فرآیند در سال گذشته به شکل موثری تغییر یافت که امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۱ با ادامه این تغییرات فرآیندی، بتوانیم به بهترین و پربارترین ساختار تامین و فروش دست یابیم.

وی با اشاره به برنامه های کلیدی ایساکو در سال ۱۴۰۰ یادآور شد: به منظور حمایت از شبکه فروشگاه های مجاز و مشتریان، طرح فروش تسهیلاتی قطعات با استفاده از «ایساکو کارت» که طی سال های اخیر اجرایی شده بود با جدیت بیشتر و تخصیص تسهیلات تا سقف ۱۲۰ میلیون تومان با همکاری بانک رسالت ادامه خواهد یافت؛ همچنین امسال با فراهم کردن امکان فروش اینترنتی قطعات از طریق فروشگاه های مجاز، گام مهم دیگری برای سهولت خرید و افزایش سطح دسترسی مشتریان، خصوصا در شرایط کرونایی برداشته خواهد شد.

وی در ادامه با ابراز تاسف از این که روزانه حجم بالایی از لوازم یدکی در کارگاه های زیرزمینی تولید و یا با نوسازی قطعات مستعمل به چرخه مصرف وارد می شود، گفت: علاوه بر تولیدات مجعول، قطعات وارداتی بی کیفیت و درجه چندم نیز در اختیار هموطنان قرار می گیرد که افزون بر ایجاد خطرات جانی و مالی برای مردم، باعث فلج شدن تولید داخل و ایجاد مشکلات اقتصادی عدیده برای فروشندگان قطعات اصلی و با کیفیت می شود.

مونسان ادامه داد: بر خلاف مشکلات تحریم های ظالمانه اقتصادی، کرونا و کمبود نظارت بر بازار قطعات تقلبی، در سال ۹۹ موفق شدیم، به دستاوردهایی همچون افزایش ۵۰ درصدی فروش لوازم یدکی معادل ۱۲۰۰میلیارد تومان و افزایش سود عملیاتی به میزان ۱۰۷۰درصد دست یابیم؛ همچنین در خرداد ماه امسال نیز موفق به پشت سر گذاشتن رکورد ماهیانه فروش شرکت شدیم.

در ادامه این همایش، برخی از صاحبان امتیاز فروشگاه های مجاز، مسایل و مشکلات مربوط به حوزه کسب وکار خود را اعلام کردند که مقرر شد برای برررسی و رفع آن کارگروه هایی تشکیل شود.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/TQzlVgZi
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه