پنج شنبه, 03 بهمن 1398 - 10:05

برند آندر آرمور در زمینه تولید لوازم ورزشی و به ویژه انواع کفش های ورزشی شهرت بالایی دارد. این برند در تازه ترین اقدام تبلیغاتی اش قصد ساخت کمپینی برای بیان داستان قهرمان های ورزشی مشهور دنیا را دارد. کوین پلانک، موسس و رئیس آندر آرمور، هفته گذشته در برنامه بزرگ فدراسیون ملی خرده فروشی آمریکا از این برنامه رونمایی کرد. کمپین تازه این برند در تمام رسانه ها از جمله تلویزیون، بیلبوردها و شبکه های اجتماعی اجرا خواهد شد. از این نظر کمپین آندر آرمور یکی از پرهزینه ترین فعالیت های تبلیغاتی چد سال اخیرش خواهد بود.

کمپین تبلیغاتی آندر آرمور

یکی از بخش های اصلی کمپین آندر آرمور تلاش ورزشکاران برای روحیه بخشی به مردم است. این رویکرد با حضور مایکل فلپس در کمپین تقویت خواهد شد. برخی از فعالیت های انگیزشی نیز به طور عملی در شهرهای بزرگی همچون نیویورک، لندن و شانگهای دنبال می شود. برنامه اصلی آندر آرمور برای این کمپین تولید هشت ویدئوی دنباله دار است. اجرای هر کدام از این ویدئوها برعهده خبرنگارهای حرفه ای نظیر کال فاسمن خواهد بود. در زمینه ضبط ویدئوها موسسه رسانه ای iHeart با آندر آرمور همکاری خواهد کرد.

مطلب مرتبط: نقش آفرینی استفن کری در آگهی جدید آندرآرمور

بدون تردید یکی از بخش های جذاب هر کمپین برای مخاطب هدف سلبریتی های حاضر در آن است. در این کمپین قهرمان هایی نظیر استفن کری (ستاره NBA)، کلی اوهارا (قهرمان المپیک)، تام بردی (ستاره NFL) و مایکل فلپس (قهرمان چند دوره المپیک) حضور خواهند داشت. هدف اصلی این کمپین تقویت روحیه مردم و ورزشکاران مبتدی به جنگندگی بیشتر و تلاش برای ارتقای توانایی های شخصی و حرفه ای عنوان شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید