شنبه, 24 خرداد 1399 - 09:04

اگرچه ویروس کرونا باعث از دست رفتن بخشی از دارایی اکثر ثروتمندان جهان شده است، با این حال این مسئله برای برخی از کارآفرین ها نظیر جف بزوس و مارک زاکربرگ کاملا متفاوت بوده و براساس آمارهای منتشرشده، از زمان شیوع ویروس کرونا تا به امروز بیش از 30 میلیارد دلار به ثروت موسس فیس بوک و مالک حال حاضر برندهای دیگری نظیر اینستاگرام و واتس اپ افزوده شده است.

روزهای طلایی مارک زاکربرگ

به همین خاطر اکنون با نزدیک به 90 میلیارد دارایی، وی را باید در جایگاه سوم ثروتمندترین افراد جهان بدانیم. با این حال هنوز مشخص نیست که وی تا چه زمانی می تواند این عنوان را حفظ کند. درواقع با توجه به این امر که شرایط برای بازگشایی اکثر کسب و کارهای در کشورهای پیشرفته مهیا شده است، ممکن است این آمار طی چند ماه دستخوش تغییراتی شود.

درواقع براساس آمارهای منتشرشده از سوی بلومبرگ، آقای زاکربرگ در حال حاضر جایگاه وارن بافت را تصاحب کرده است. در صورت تداوم این آمار که با توجه به تنوع بالای اقدامات این برند، کاملا محتمل خواهد بود، حتی ممکن است تا پایان سال وی بتواند جایگاه دوم را نیز به دست آورد. تحت این شرایط باید دید که اوضاع طی چند ماه آینده به چه صورت ادامه پیدا خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید