سه شنبه, 21 آبان 1398 - 11:00

پپسی نیز بدل به برندی فعال در حوزه سبک زندگی شد

براساس گزارش خبرگزاری The Drum برند مشهور پپسی در تازه ترین اقدامش یک سایت ویژه مد و پوشاک را راه اندازی کرده است. سایت تازه پپسی به نام «خانه پپسی» در طول چند هفته اخیر سر و صدای بسیار زیادی کرده است. در این سایت نکات کاربردی در مورد پوشاک، نحوه انتخاب لباس مناسب و همچنین محصولات مختلف برندهای بزرگ و معتبر جهان با همکاری پپسی وجود دارد.

بدون تردید مشاهده حضور برند پپسی در میان غول های صنعت مد و پوشاک هر فردی را دچار تعجب خواهد کرد. اقدام تازه پپسی در راستای راه اندازی سایت مربوط به حوزه پوشاک در راستای توجه هرچه بیشتر به توسعه فرهنگ خاص شرکت در راستای سبک زندگی صورت گرفته است. یکی از بخش های مهم این اقدام تازه ترغیب برندهای بزرگ حوزه پوشاک به تولید لباس با استفاده از مواد اولیه تجدیدپذیر یا بازیافتی است. به این ترتیب پپسی به تعهدات زیست محیطی اش به گونه ای متفاوت و خلاقانه پایبند خواهد بود. چندی پیش کوکا کولا، رقیب مستقیم پپسی، اقدام به تولید مجموعه لباس هایی از طریق بازیافت پلاستیک های به کار رفته در محصولاتش کرد. این امر در آن زمان با استقبال گسترده مشتریان و فعال های محیط زیست مواجه شد. کارشناس ها در طول چند سال اخیر انتقاد مشترکی نسبت به عدم فعالیت مناسب پپسی در حوزه تبلیغات به این برند داشته اند بنابراین استراتژی تازه پپسی در راستای جبران عقب افتادگی در برابر کوکاکولا نیز قابل تفسیر است.

پروژه جدید پپسی در حوزه سبک زندگی

همکاری پپسی با برندهای بزرگ حوزه پوشاک شامل پوما، ماندارینا، Forever 21، DSquared2 و کنزو است. بدون تردید مشاهده این همه نام بزرگ در کنار کمپین تازه پپسی بسیار جذاب به نظر می رسد. نکته مهم در اینجا جذابیت برنامه پپسی برای تمام این برندهاست. بدون شک هیچ برندی اعتبارش با حضور در پروژه ای نامشخص به خطر نخواهد انداخت.

مطلب مرتبط: کمپین تبلیغاتی ویژه پپسی برای مشتریان اسپانیایی

شاید در نگاه نخست همکاری با برندهای بزرگ طراحی لباس به اندازه کافی هیجان انگیز باشد. نکته جالب در مورد اقدام پپسی عدم اکتفا به همکاری صرف با برندهای بزرگ است. بر این اساس همکاری مشترک با طراح های حرفه ای نیز بخش قابل ملاحظه ای از برنامه پپسی را تشکیل می دهد. طراح هایی مانند الکساندر وانگ به عنوان نابغه دنیای طراحی مد و لباس با حضور در کمپین پپسی اعتبار ویژه ای بدان بخشیده اند.

نحوه همکاری پپسی با برندها و طراح های لباس براساس ترکیب اهداف مربوط به سبک زندگی و فروش مستقیم محصولات برندهای همکارش است. به این ترتیب در سایت خانه پپسی ما با دو بخش اصلی مواجه خواهیم بود. بخش نخست مربوط به محتوای سبک زندگی خاص پپسی و بخش دیگر در ارتباط با فروش مستقیم محصولات برندهای بزرگ است و خلاقیت پپسی در این میان مذاکره با برندهای بزرگ برای تولید لباس با استفاده از مواد اولیه بازیافتی و فروش انحصاری آنها در سایت خانه پپسی است. به این ترتیب پپسی نیز در کنار برندهایی مانند KFC و تاکو بل حضور فعالی در حوزه سبک زندگی خواهد داشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی