سه شنبه, ۱۸ مرداد(۵) ۱۴۰۱ / Tue, 9 Aug(8) 2022 /
           
فرصت امروز

مدیریت پروژه یکی از پردردسرترین کارها در عرصه کسب و کار محسوب می شود. همیشه امکان بروز خطا یا انحراف از مسیر اصلی در مدیریت پروژه ها وجود دارد بنابراین اگر شما به وضعیت مدیریت پروژه در کسب و کارتان توجه نداشته باشید، در مدت زمانی کوتاه بدل به بی نظم ترین کسب و کار در بازار خواهید شد. بدون تردید این امر دردسرهای زیادی برای کسب و کارها به همراه دارد. یکی از راهکارهای مناسب برای رهایی از دردسرهای مدیریت پروژه استفاده از نرم افزارهای حرفه ای در این زمینه است. چنین نرم افزارهایی به شما برای مدیریت پروژه به بهترین شکل ممکن کمک خواهد کرد. 

بدون تردید پیدا کردن بهترین نرم افزار ممکن برای مدیریت پروژه کار ساده ای نیست. شما در این مسیر باید ابزارهای مختلف در بازار را به خوبی مورد شناسایی قرار داده و در نهایت بهترین نمونه ممکن را انتخاب نمایید در غیر این صورت شانسی برای بهره گیری از مزایای ابزارهای مدیریت پروژه و بهترین امکانات شان نخواهید داشت. 

بهترین ابزارهای مدیریت پروژه

هدف اصلی در این مقاله بررسی برخی از مهمترین نکات در راستای انتخاب ابزار مدیریت پروژه است. ما این کار را از طریق بررسی برخی از ابزارهای مشهور در بازار انجام خواهیم داد. این امر به شما چشم ‏اندازی وسیع برای انتخاب از میان ابزارهای مختلف خواهد داد. 

ترلو: بهترین گزینه برای تازه‏ کارها

بهترین ابزارهای مدیریت پروژه

ترلو با یک رابط کاربردی ساده و چشم نواز یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار محسوب می شود. بسیاری از برندها در سطوح مختلف از این ابزار برای مدیریت پروژه های شان استفاده می کنند. دلیل این امر سادگی کار با این ابزار و همچنین رابط کاربری سرراستش است. اگر شما هم تردیدهای بسیار زیادی درباره انتخاب ابزار مدیریت پروژه به منظور شروع کارتان دارید، باید همین حالا ترلو را انتخاب کنید. 

مطلب مرتبط: مدیریت بهتر کسب وکار با 12 ابزار قدرتمند

تیم توسعه دهنده ترلو این ابزار را به طور ویژه برای کارآفرینان تازه کار و کسانی که نخستین تجربه شان از کار با ابزارهای مدیریت پروژه را پشت سر می گذارند، طراحی کرده است. شما با استفاده از این ابزار امکان تقسیم بندی پروژه ها و در عین حال همگام سازی شان به طور مداوم را خواهید داشت. بر این اساس هر تیم با کار بر روی بخشی از پروژه امکان مشاهده نمای کلی آن را نیز خواهد داشت. 

ورایکی: گزینه ای پرسرعت

بهترین ابزارهای مدیریت پروژه

سرعت بارگذاری فایل ها و دسترسی به اسناد مهم برای مدیریت پروژه یکی از گزینه های مهم برای انتخاب یک ابزار مناسب است. اگر شما دوست دارید کارهای تان با نهایت سرعت دنبال شود، باید ورایکی را در صدر فهرست‎تان قرار دهید. دلیل این امر امکان مدیریت پروژه به ساده ترین شکل ممکن و تعامل با کاربران بدون نیاز به دردسرهای فراوان است. امروزه بسیاری از ابزارهای مدیریت پروژه زمان زیادی برای بارگذاری فایل ها یا همگام سازی سیستم های مختلف می گیرند. با این حال ورایکی به لطف نوآوری های تازه ای که در طراحی‎اش استفاده شده، سریع ترین گزینه در دسترس محسوب می شود. 

نمای بصری طراحی این ابزار اندکی پیچیده تر از ترلو است. همین امر کار با آن را برای افراد مبتدی اندکی سخت می کند بنابراین اگر شما دارای مهارت بالایی در زمینه کار با ابزارهای مدیریت پروژه هستید و در عین حال به دنبال یک ابزار تازه با سرعت بالا می گردید، ورایکی بهترین گزینه ممکن خواهد بود. 

بیس کمپ: گزینه ای مطمئن برای کار گروهی

بهترین ابزارهای مدیریت پروژه

پروژه های کاری دیگر فقط از سوی یک کارمند مشخص مدیریت نمی شود. امروزه در برخی از پروژه های بزرگ چندین کارمند به طور همزمان مشغول به کار هستند. این امر از نقطه نظر مدیریت پروژه و ایجاد هماهنگی اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر کوچکترین ناهماهنگی یا اشتباهی در پروژه های گروهی ایجاد شود، دامنه مشکلات پیش آمده بسیار گسترده خواهد بود بنابراین باید از همان گام نخست نسبت به رفع مشکلات و تلاش برای فعالیت بهینه اقدام کرد. در غیر این صورت شما هیچ شانسی برای توسعه کسب و کارتان نخواهید داشت. 

ابزار بیس کمپ به طور اختصاصی برای کار گروهی بر روی پروژه ها طراحی شده است. این ابزار همگام سازی اسناد و کارهای انجام شده از سوی هر کارمند را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد. همچنین پشتیبانی آنلاین از آن نیز برای کارآفرینان جذابیت زیادی به همراه دارد. 

اگر شما علاقه مند به استفاده از یک ابزار دارای پشتیبانی دائمی هستید، هرگز بیس کمپ را فراموش نکنید. 

لیکویید پلنر: ابزاری با بیشترین امکانات ممکن

بهترین ابزارهای مدیریت پروژه

اگر شما پیش از این یک ابزار ساده در زمینه مدیریت پروژه داشته ‏اید، به احتمال زیاد شمار قابل توجهی از ابزارهای جانبی را نیز در کنار آن استفاده می کردید. نکته مهم در این میان استفاده از یک ابزار مدیریت پروژه با بیشترین امکانات ممکن است. این امر به شما برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف شانس بسیار بالایی خواهد داد.  

لیکویید پلنر یکی از ابزارهای بی سر و صدا در زمینه مدیریت پروژه محسوب می شود. این ابزار به کاربران امکان مدیریت پروژه های شان با بیشتری امکانات ممکن را می دهد. اگر شما این ابزار را در کسب و کارتان داشته باشید، به طور کامل از نصب دیگر ابزارهای جانبی راحت خواهید بود. پس نیازی نیست در این رابطه شک و تردید به خودتان راه دهید. 

لیکویید پلنر به فکر کاربران سایر ابزارهای مدیریت پروژه هم بوده است. این امر شامل پشتیبانی از ادامه کار بر روی یک پروژه با ابزارش است بنابراین اگر شما در میانه مدیریت یک پروژه به فکر تغییر ابزارتان افتاده اید، لیکویید پلنر به سادگی هرچه تمام تر از شما پشتیبانی خواهد کرد. 

مایکروسافت پراجکت: بهترین گزینه برای شرکت های بزرگ

بهترین ابزارهای مدیریت پروژه

مایکروسافت نامی آشنا در زمینه فناوری و IT محسوب می شود. ابزار مدیریت پروژه این شرکت سازگاری کاملی از ویندوز و همچنین دیگر ابزارهای این غول فناوری دارد بنابراین استفاده از آن برای شرکت های بزرگ گزینه ای منطقی خواهد بود. بسیاری از شرکت ها برای همگام‎سازی ابزار مدیریت پروژه شان با نسخه های ویندوز دردسرهای زیادی را متحمل می شوند. این امر با استفاده از مایکروسافت پراجکت به طور کامل رفع خواهد شد بنابراین شما نیازی به نگرانی در این رابطه ندارید. 

مطلب مرتبط: مزیت به روز رسانی مداوم سخت افزار و نرم افزارهای شرکت

تیم ورک: ابزاری ساده و کاربردی

بهترین ابزارهای مدیریت پروژه

تیم ورک یکی از ابزارهای ساده و در عین حال کاربردی برای مدیریت پروژه است. این ابزار دسترسی های لازم به هر کدام از کاربران برای کمک به یکدیگر و همچنین دخالت در انجام پروژه های مختلف را فراهم می کند. چنین امری تیم ورک را بدل به گزینه ای جذاب برای کاربران کرده است. نسخه آزمایشی یک ماهه تیم ورک برای بسیاری از کارآفرینان جذابیت زیادی دارد. شما پس از استفاده یک ماهه از نسخه رایگان این ابزار بدون هیچ تردید مشتری ثابت آنها خواهید شد. با این حساب اگر سادگی در کنار امکانات مختلف برای مدیریت پروژه امری مهم برای شما محسوب می شود، هرگز تیم ورک را فراموش نکنید. 

امروزه مدیریت پروژه بدون ابزارهای کاربردی به هیچ وجه امکان پذیر نیست. شما با توجه به نکات مورد بحث در این مقاله امکان انتخاب بهترین ابزار مدیریت پروژه بدون دردسرهای مختلف را خواهید داشت بنابراین در انتخاب ابزار مورد نظرتان به هیچ وجه عجله نکنید و بهترین گزینه را براساس نیاز کسب و کارتان مدنظر قرار دهید. 

منبع : thebalancesmb
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/L5d2MmYC
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه