پنجشنبه, ۳ اسفند(۱۲) ۱۴۰۲ / Thu, 22 Feb(2) 2024 /
           
فرصت امروز

برای بسیاری از افراد سخت کار کردن تنها رمز موفقیت است، با این حال برای این امر که تلاش های شما با نتیجه کافی همراه باشد، شما باید بهترین استفاده را از زمان خود داشته و بهترین برنامه ریزی کاری ممکن را تعیین کنید. به همین خاطر نیز گفته می-شود که برای موفقیت در کسب و کار، نحوه مدیریت آن بسیار مهم است. در این رابطه فناوری های جدید به کمک انسان آمده است که با استفاده از آنها می توان بهترین نتیجه ممکن را به دست آورید. در همین راستا و در ادامه به بررسی 12 مورد منتخب خواهیم پرداخت.

مدیریت بهتر کسب و کار

1-calendly

این نرم افزار در زمینه مدیریت برنامه و زمان کاملا کاربردی است. درواقع با استفاده از این برنامه دیگر مدیریت حجم کاری بالا، کاری پیچیده و زمان بر نخواهد بود. همچنین دسته بندی ایمیل ها برای مشاهده و دسترسی بهتر، از دیگر امکانات آن محسوب می-شود. نحوه کار با این برنامه نیز بسیار ساده بوده و ما تنها کافی است تا هر برنامه خود را همراه با زمان آن وارد کنید. حال برای مشاهده آنها حتی اگر زمان را از یاد ببرید، تنها کافی است تا نام آن را وارد کنید. همچنین می توانید از این برنامه بخواهید که یک زنگ هشدار را برای فعالیت ها قرار دهد تا شما از انجام آنها غافل نشوید.

مطلب مرتبط: مدیریت بهتر با جلب احترام تیم کارمندان

2-ScheduleOnce

مزیت اصلی این برنامه این است که افراد می توانند برنامه روزانه، هفتگی و حتی ماهانه خود را تنها با یک کلیک برای یکدیگر ارسال کرده و هماهنگی سریع تری را داشته باشند. همچنین هوش مصنوعی این برنامه فوق العاده بوده و می توانید از آن درخواست هایی نظیر نمایش روزها و یا ساعت های خالی برنامه خود را داشته باشید. این امر در حالی است که در تقویم های چاپی، این اقدام بیش از حد زمان بر خواهد بود. در نهایت می توانید در تنظیمات آن، امکان ارسال ایمیل را برای طرف ملاقات نیز فعال سازی کنید تا افراد دیگر هم قرار ملاقات با شما را فراموش نکنند.

3-TimeTrade

ویژگی منحصر به فرد این برنامه این است که از طریق فرمان بر صوتی، می توانید یک اقدام را وارد کرده و یا از خالی بودن وقت خود اطمینان حاصل کنید. در نهایت شما می توانید چند تقویم کاری مختلف را به صورت همزمان داشته باشید. این امر باعث خواهد شد تا در صورتی که اقدامات مطابق برنامه اولیه شما پیش نرفت، از برنامه ای دیگر استفاده کنید که خود امکانی فوق العاده محسوب می شود.

4-Acuity Scheduling

این برنامه امکان ادغام سازی با تقویم گوگل را دارا بوده و از طریق آن می توان یک اقدام جایگزین را نیز تعیین کرد. برای مثال اگر یک برنامه شما بنا به هر دلیلی انجام نشود، شما از جانشین آن می توانید برای هدر نرفتن برنامه خود استفاده کنید. در نهایت امکان درج اطلاعاتی نظیر آدرس، توضیحات و نشانی برای هر اقدام، از دیگر مزیت های آن محسوب می شود.

5-World Clock Meeting Planner

اگر حوزه کاری شما محلی نیست، بدون شک از یک تقویم ساده نمی توان برای برنامه ریزی جهانی استفاده کرد. این ابزار، بهترین گزینه موجود برای رفع نیاز شما محسوب می شود. درواقع پشتیبانی از زبان و زمان اکثر کشورها، باعث می شود تا امکان برنامه ریزی راحت وجود داشته باشد. همچنین شما می توانید به سادگی بیابید که یک اقدام در ساعات اولیه صبح، در کشوری دیگر در چه زمانی قرار دارد. در نهایت می توان از طرف مقابل خواست تا برنامه خود را برای شما ارسال کرده و با یک انتقال ساده، World Clock Meeting Planner زمان های پیشنهادی را با توجه به دو برنامه، ارائه خواهد کرد.

6- Clara Labs

در این برنامه با تعیین انواع معیارهای مهم خود، می توان بهترین برنامه پیشنهادی را از سوی Clara Labs دریافت کرد. این امر زمان شما برای برنامه ریزی را نیز کاهش داده و تنها کافی است تا نام و زمان اقدامات خود را وارد کنید. این برنامه با توجه به معیارهای مهمی که از قبل تعیین کرده اید، انواع برنامه ریزی را برای شما انجام خواهد داد. مزیت دیگر آن این است که امکان تغییر و ویرایش نیز وجود دارد.

7- Outreach.io

این برنامه به علت پیگیری اقدامات شما بسیار کاربردی است. درواقع در برنامه های قبلی، محدوده عملکردی تنها شامل تعیین برنامه و نمایش آن بوده است. با این حال Outreach.io عملکرد شما را مورد ارزیابی نیز قرار خواهد داد. تنها کافی است تا در صورت انجام هر فعالیت، بر روی آن کلیک کنید تا ثبت شده و به کیفیت کار خود یک امتیاز از 0 تا 10 را تعیین کنید. در نهایت در پایان هفته و یا ماه، با توجه به اعداد و آمارهای ارائه شده، می توانید عملکرد روزانه و یا هفتگی خود را با یکدیگر مقایسه کرده و پیشنهادهایی را برای بهبود از این برنامه دریافت کنید. در نهایت آرشیو کردن بهترین مقالات در زمینه مدیریت زمان، از دیگر مزیت های مهم آن محسوب می شود.

8- Q-nomy

این برنامه به شما این امکان را می دهد تا با ضمن آشنای با انواع استراتژی ها در زمینه مدیریت زمان، در نهایت بهترین برنامه ممکن را برای خود تعیین کنید. همچنین امکان وارد کردن اطلاعات تماس، ایمیل ها و... از دیگر مزیت های آن محسوب می شود. برای مثال در صورتی که برای یک اقدام شماره تماس طرف را نیز وارد کنید، در صورتی که تماس مذکور در روز فعالیت انجام شود، این برنامه به صورت خودکار این اقدام را ثبت خواهد کرد. به همین خاطر نیازی به وارد کردن مداوم جزییات اقدامات شما نبوده و تنها کافی است تا با کلیک و یا عدم کلیک بر روی آن، انجام شدن و یا نشدن اقدام را مشخص کنید.

9- Doodle

این برنامه یک اپلیکیشن کم حجم با محیط کاربری ساده ولی کاربردی محسوب می-شود. تفاوت اصلی این برنامه با سایر موارد مشابه، امکان نمایش برنامه افراد برای سایرین است. درواقع افراد دیگری که از Doodle استفاده می کنند، به نوع برنامه ریزی شما امتیاز داده و در صورت تمایل نظرات خود را برای تان ارسال خواهند کرد. این امر شما را در بهبود برنامه کمک بسیاری خواهد کرد. سادگی محیط کاربری آن نیز باعث شده است تا کم ترین نیاز برای تایپ وجود داشته باشد که خود به افزایش سرعت کارها منجر می شود.

10- Bitrix24

این برنامه از امکانات متنوعی برای مدیریت اقدامات برخوردار بوده و همواره روش ها و امکانات متنوع تری را اضافه می کند، با این حال تفاوت اصلی آن در امکان، امکان پیام رسانی فوق العاده آن است که شرایط را برای چت، تماس صوتی و حتی تماس تصویری نیز مهیا می سازد.

مطلب مرتبط: چگونه مدیر بهتری باشید

11- IFTTT

این امر از انواع مختلف هشدارها برای یادآوری زمان انجام هر اقدام برخوردار است. همچنین ذخیره سازی و آماری نمودن برنامه های انجام شده به صورت خودکار، از دیگر مزیت های آن محسوب می شود. از دیگر مزیت های آن نیز هماهنگی فوق العاده با سایر برنامه ها خصوصا شبکه های اجتماعی است. این امر به شما این امکان را خواهد داد تا یک عکس را در زمان تعیین شده برای هر شبکه ای که می خواهید ارسال کرده و یا شما را از آخرین فعالیت صفحات موردنظر آگاه سازد. بدون شک این امر در مدیریت زمان و سهولت انجام کارها نیز تعیین کننده خواهد بود.

12- Assistant.to

این برنامه بهترین گزینه برای زمانی است که یک برنامه تیمی موردنظر شما باشد. درواقع امکان حضور تعداد افراد بی شمار بر روی یک برنامه وجود داشته و این امر کار تیمی را با بهبودی چشمگیر مواجه خواهد ساخت. امکان ویرایش و اطلاع رسانی به تمامی کاربران از آخرین تغییرات انجام شده، از دیگر مزیت های آن محسوب می شود.

منبع : businesscollective
برچسب ها : اصول کسب و کار
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/VHU0N7Lx
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
مشاوره کسب و کارنهال انگوروکیلقطعات لیفتراکدستگاه برش لیزرابزارآزمایشگاه تجهیزات اعلام حریق آریاکخرید نهال گردوحمل بار هواییخرید فالوورخرید بلیط هواپیماماشین ظرفشویی بوشخرید لوازم ورزشیکیلید اجاره خانه در تهرانپرده پذیراییلیفتراکپرس لاین ساخت پرسشنامهرمان پرطرفدارسررسید 1403طراحی سایت فروشگاهشیر برقی گازتیزهوشان پایه ششمخرید نرم افزار حسابداریخرید سی پی کالاف دیوتی موبایلتقویم رومیزیقیمت ورق گالوانیزهخرید قسطیتعمیر کاتالیزورخرید گوشی آیفون 13نهال گردومریم شفیعی مدیرعامل کانون ایران نوین و برگزارکننده نمایشگاه تهرانتخت خواب دو نفرهلایک اینستاگرام ارزانخرید از چینتور استانبولخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختآژانس تبلیغاتیچک صیادیتور امارات
تبلیغات
  • واتساپ : 09031706847
  • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه