چهارشنبه, 23 بهمن 1398 - 14:54

ایوان اشپیگل، موسس اسنپ چت در آخرین مصاحبه خود عنوان کرده است که تیک تاک پتانسیل کافی برای پیشی گرفتن از اینستاگرام را داشته و خود را به عنوان یکی از طرفداران این شبکه معرفی کرده است. درواقع ویدئو همواره محبوب تر از عکس است. علت این امر به این خاطر است که جذابیت بصری بالاتری را دارد، با این حال یوتیوب به عنوان بزرگ ترین وب سایت بارگذاری ویدئو، علی رغم سابقه فعالیت بیشتر، هنوز موفق به پشت سر گذاشتن اینستاگرام نشده است. اگرچه این امر ممکن است این جمله را نقض کند، با این حال نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید، رعایت اصل کوتاهی است که از جمله عوامل موثر در جذابیت هرچه بیشتر محتواها است. درواقع به علت محدودیت زمانی شدید تیک تاک، افراد تمایل بالاتری را به مشاهده بیشتر داشته و محدودیت موجود باعث شده است تا خلاقیت افزایش پیدا کند.

آینده تیک تاک

نکته دیگری که باید توجه داشته باشید این است که در تیک تاک، رمز اصلی موفقیت خلاقیت بوده و این امر ابدا به کیفیت دوربین بستگی ندارد. همین امر باعث شده است تا فضای عادلانه ای برای رشد همگانی شکل گیرد. این امر در حالی است که در اینستاگرام، عدم وجود دوربینی باکیفیت، شانس موفقیت را بیش از حد کاهش می دهد. در نهایت میلیاردر 27 ساله عنوان کرده است که تیک تاک مکانی برای نمایش استعدادها محسوب شده و جذاب ترین شبکه اجتماعی حال حاضر محسوب می شود.

مطلب مرتبط: اپلیکیشن تیک تاک در سال ۲۰۱۹ بیش از فیس بوک و Messenger فیس بوک دانلود شده است

فراموش نکنید که این شبکه از سال 2016 عرضه شده و آمارها در رابطه با رشد آن فراتر از حد تصور است. به همین خاطر اگرچه نمی توان زمانی دقیق را برای شکست دادن اینستاگرام توسط این شبکه اعلام کرد، با این حال اگر اینستاگرام برنامه هایی متفاوت و نوآورانه ارائه نکند، تیک تاک را به زودی در صدر خواهیم دید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید