جمعه, 04 بهمن 1398 - 10:04

بدون شک هامر یکی از جذاب ترین مدل های ماشین در تمام تاریخ محسوب می شود. جنرال موتور این طراحی را در ابتدا برای ارتش آمریکا انجام داد. به علت باوری که به فروش بالای آن وجود داشت، نمونه اسپرت تر آن در تمامی جهان به فروش رسید که یکی از هوشمندانه ترین تصمیمات محسوب می شود، با این حال مصرف بنزین بسیار بالای آن و مشکلاتی که در چند سال گذشته برند جنرال موتور با آن دست به گریبان بود، باعث شد تا تولید این خودرو به صورت کامل متوقف شود، ولی هنوز هم این خودرو محبوبیت بسیار بالایی را داشته و بنا بر آمارهای منتشرشده بسیاری از افراد بی صبرانه در انتظار خبری از بازگشت آن به خط تولید هستند.

بازگشت هامر همگام با محیط زیست

بدون شک بازگشت این غول دوست داشتنی با توجه به واکنش های فوق العاده مخاطبان در چند روز گذشته با فروش بسیار بالایی نیز همراه خواهد بود. اما نکته بسیار جالب سری جدید این است که این خودرو در سال 2022 به صورت کاملا برقی ارائه خواهد شد. این اقدام باعث می شود تا مشکلات زیست محیطی و انتقادات شدید از آن کاملا از بین رفته و از همین الان باید این شرکت را برای چنین اقدامی تحسین کرد. درواقع حتی بعید نیست که موسسات و افراد حامی محیط زیست، این خودرو را که روزگاری دشمن آنها محسوب می شد، به انتخاب اول خود تبدیل کنند.

مطلب مرتبط: 10 برند برتر در زمینه فعالیت سازگار با محیط زیست

پیش بینی ها نیز حاکی از آن است که هامر برقی توانایی کسب عنوان نخست محبوب ترین پیکاپ سال را خواهد داشت. به همین خاطر باید منتظر واکنشی از سوی برندهایی نظیر تسلا و فورد باشیم. بنا بر اطلاعات منتشرشده قرار است تا معرف آن لبرون جیمز باشد که از بهترین های تاریخ بسکتبال محسوب شده و شهرتی مثال زدنی را دارد، با این حال تا دو سال آینده زمان زیادی باقی مانده و هر تغییری ممکن است رخ دهد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید