یکشنبه, ۳ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Sun, 25 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

شعبه برگرکینگ در اسپانیا ایده جذابی برای کمپین تازه بازاریابی اش پیدا کرده است. این امر شامل سرمایه گذاری بر روی گیمرهای بازی محبوب NBA 2K21 است. بر این اساس هر کدام از گیمرها که چالش های پرتاب مختلف در این بازی را با موفقیت پشت سر بگذارند، برنده جایزه ای خوشمزه از سوی برگرکینگ می شوند. این جایزه شامل برخی از برگرهای ویژه‎ برند برای بازار اسپانیا می شود. 

برگرکینگ در همکاری مستقیم با استودیو EA، فعال در پخش عنوان های بازی رایانه ای NBA 2K21، بخش ویژه ای برای شرکت کاربران در چالش های همراه با جایزه برگر طراحی کرده است. این امر جذابیت های بسیار زیادی برای کاربران به همراه دارد. بدون تردید کاربران تمایل بسیار زیادی برای برنده شدن برگرهای مختلف در بازی های رایانه ای دارند. نکته جالب طراحی ویژه زمان بازی و تبلیغات این بخش از بازی NBA است. این امر شامل نمایش تبلیغات برگرکینگ در تمام گوشه های زمین است بنابراین با شرکت گیمرهای مشهور و استریم بازی های در پلتفرم هایی نظیر توییچ جذابیت و توجه کاربران به این کمپین بیشتر نیز خواهد شد. 

منبع : marketingdive
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/l4p4gw9U
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه