چهارشنبه, ۸ تیر(۴) ۱۴۰۱ / Wed, 29 Jun(6) 2022 /
           
فرصت امروز

صنعت غذا در دوره کنونی رشد قابل ملاحظه ای داشته است. این امر برای بسیاری از افراد به مثابه امکان استفاده از علاقه شان به تهیه غذاهای مختلف به منظور کسب درآمد بوده است. اگر شما هم در این میان مایل به پرداختن به حوزه آشپزی و صنعت غذا هستید، شاید هیچ زمانی بهتر از این برای تان ایجاد نشود. دلیل این امر توسعه شبکه های اجتماعی و تمایل مردم برای تعامل با برندها در قالب آنلاین است. با این حساب شما به سادگی امکان کسب شهرت به عنوان یک اینفلوئنسر در دنیای غذا یا حتی فعالیت در زمینه راه اندازی یک رستوران ساده و توسعه آن در دنیای آنلاین را خواهید داشت. 

راه اندازی وبلاگ در حوزه صنعت غذا و راهکارهای درآمدزایی از آن

در میان گزینه های متفاوتی که پیش روی علاقه مندان به صنعت غذا برای توسعه کسب و کارشان وجود دارد، یکی از بهترین حوزه ها مربوط به راه اندازی وبلاگ های تخصصی است. امروزه بسیاری از مردم برای یادگیری نحوه پخت غذاهای تازه یا مرور نظرات افراد حرفه ای درباره کیفیت غذای رستوران های مختلف اقدام به مراجعه به وبلاگ های حرفه ای می کنند. این امر شاید برای شما بسیار تازگی داشته باشد، اما نوعی رفتار قدیمی از سوی مشتریان و طرفدارهای این حوزه به شمار می آید. درست به همین دلیل اگر شما به صنعت غذا علاقه دارید و در عین حال به دنبال تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف تان هستید، می توانید از راه اندازی وبلاگ به مثابه یک راهکار حرفه ای استفاده نمایید. این امر به شما برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف کمک کرده و شانس تان در این میان را به طور قابل ملاحظه ای کاهش خواهد داد. 

مطلب مرتبط: بازاریابی برای رستوران ها با ایده های طلایی

هدف اصلی در این مقاله بررسی برخی از مهمترین نکات برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف در صنعت غذا با استفاده از طراحی وبلاگ است. اگر شما هم به این حوزه علاقه زیادی دارید، نکات مورد بحث در ادامه را هرگز از دست ندهید. این امر به شما برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف در دنیای پر از رقابت کنونی کمک کرده و خیلی زود شما را بدل به صاحب کسب و کاری سودده خواهد کرد. در ادامه برخی از مهمترین نکات در این راستا را مورد بررسی دقیق قرار خواهیم داد. 

چطور وبلاگ تخصصی در حوزه غذا ایجاد کنیم؟

راه اندازی وبلاگ در حوزه صنعت غذا و راهکارهای درآمدزایی از آن

راه اندازی وبلاگ در دوران کنونی یکی از ساده ترین کارهای دنیا محسوب می شود. این امر به شما برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف ضروری بوده و به شما امکان تاثیرگذاری بر روی افراد علاقه مند به حوزه کاری تان را می دهد. امروزه برخی از کارشناس های حرفه ای و حتی برندها نیز برای تعامل با مشتریان اقدام به راه اندازی وبلاگ می کنند. شما در این میان امکان همکاری با موسسه های بسیار حرفه ای برای راه اندازی در لحظه وبلاگ تان را دارید. البته ماجرا فقط مربوط به ایجاد وبلاگ نیست، بلکه شما باید به فکر جزییات کارتان در این میان نیز باشید. در ادامه برخی از مهمترین نکات در این راستا را مورد ارزیابی دقیق قرار می دهیم. 

انتخاب نام

هر وبلاگی باید یک اسم دقیق و مشخص داشته باشد. شما در این میان امکان سرمایه گذاری بر روی اسم های قدیمی یا استفاده شده از سوی دیگر برندها را ندارید. پس باید زمان مناسب برای جست وجو در میان اسم های مختلف و انتخاب بهترین مورد ممکن را به خودتان بدهید. هرگونه عجله ای در این میان شما را برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف در موقعیت بسیار خاصی قرار خواهد داد. این امر امکان تعامل با مخاطب هدف را از شما گرفته و شرایط تان را نیز به شد دشوار خواهد کرد. 

توصیه ما در این میان تلاش برای انتخاب اسم های مرتبط با حوزه غذاست. چنین راهکاری به مخاطب هدف امکان درک مستقیم وضعیت شما را داده و موقعیت تان را نیز به شدت بهینه سازی خواهد کرد. در این صورت دیگر نیازی برای نگرانی نسبت به نحوه تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف نخواهد بود. 

بسیاری از وبلاگ ها از همان ابتدای امر برای جلب نظر مخاطب هدف با مشکل رو به رو هستند. این امر ناشی از اسم نامناسب شان با حوزه کاری وبلاگ است. بنابراین اگر شما از همان ابتدای کار اسمی مرتبط با حوزه غذا انتخاب کنید، مسیرتان بی نهایت ساده تر خواهد شد. 

طراحی لوگو

طراحی لوگو یکی دیگر از کارهای مهم برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف محسوب می شود. این امر به شما برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف در همان نگاه نخست کمک کرده و شرایط تان در میان رقبای دیگر را بهبود می بخشد. چنین نکته ای به شما برای تاثیرگذاری بر بازار و افزایش ترافیک وبلاگ تان نیز یاری خواهد رساند. یادتان باشد طراحی لوگو امری کوتاه مدت نیست. شما باید طرحی مناسب با حوزه کاری تان را در سر داشته باشید. سپس ایده های مربوط به سایر برندها را مورد بررسی قرار داده و طرح تان را از کلیشه های رایج دور کنید. اینطوری به سادگی هرچه تمام تر فرصت تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف و ارائه یک لوگوی منحصر به فرد را خواهید داشت. 

امروزه برخی از وبلاگ ها به طور مداوم درگیر استفاده از لوگوی تکراری یا کلیشه ای هستند. اگر شما به دنبال پرهیز از چنین رویدادهایی هستید، می توانید قبل از نهایی کردن ایده تان خیلی گذرا به لوگوی سایر وبلاگ های مشهور در حوزه غذا سری بزنید. این امر شما را نسبت به تاثیرگذاری مناسب بر روی مخاطب هدف مطمئن کرده و دیگر مشکلی از نظر بهینه سازی موقعیت تان در این راستا نخواهید داشت. 

مطلب مرتبط: بازاریابی نوین و ارزان برای رستوران ها

انتخاب قالب وبلاگ

راه اندازی وبلاگ در حوزه صنعت غذا و راهکارهای درآمدزایی از آن

پیش از راه اندازی رسمی شما باید به فکر قالب رسمی وبلاگ تان نیز باشید. این امر برای تاثیرگذاری بهینه بر روی مخاطب هدف مهم بوده و شانس شما را به طور قابل ملاحظه ای توسعه خواهد داد. یکی از نکات جالب در این میان برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف مربوط به استفاده از قالب های کم حجم به منظور بارگذاری هرچه سریع تر محتواست. این امر سرعت بارگذاری صفحات وبلاگ را افزایش داده و برای تاثیرگذاری بهینه بر روی مخاطب هدف امری ضروری محسوب می گردد. با این حساب دیگر خبری از کاهش ترافیک وبلاگ به دلیل مشکلات فنی نخواهد بود. 

درآمدزایی از وبلاگ تخصصی در حوزه غذا

نمایش تبلیغات مختلف

راه اندازی وبلاگ در حوزه صنعت غذا و راهکارهای درآمدزایی از آن

یکی از کارهای مورد علاقه برای کارشناس های غذا یا افرادی که وبلاگ های تخصصی در زمینه غذا دارند، مربوط به استفاده از پیشنهادهای تبلیغاتی است. شما امکان نمایش تبلیغات در وبلاگ تان به طور مناسب و کاملا حرفه ای را دارید. این امر شما را در بازار بدل به وبلاگی مناسب برای همکاری با برندها خواهد کرد. نکته مهم اینکه شما باید سطح مناسبی از مخاطب هدف یا همان ترافیک روزمره برای تعامل با برندها داشته باشید، در غیر این صورت کمتر کسی برای بهبود وضعیت کسب و کارش اقدام به همکاری تبلیغاتی با شما خواهد کرد. 

نمایش تبلیغات به شما فرصت بسیار خوبی برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف می دهد. این امر در ذهن کاربران وبلاگ کوچک شما را بدل به برندی معتبر در دنیای غذا کرده که اعتماد برندهای تولیدکننده غذا یا دیگر فعال های این حوزه را نیز کسب کرده است. با این حساب شما فرصت بسیار بهتری برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف تان داشته و شانس تان در این میان به شدت افزایش پیدا می کند. 

یادتان باشد شما برای همکاری تبلیغاتی باید همیشه نسبت به انتخاب برندهای مرتبط با حوزه کاری تان اقدام کنید، در غیر این صورت حتی اگر همکاری تان سود خوبی هم به همراه داشته باشد، بازهم موردپسند یا استقبال کاربران قرار نخواهد گرفت. این امر نکته بسیار مهمی در حوزه کسب و کار محسوب می شود. پس همیشه رعایت آن را در دستور کار قرار دهید، در غیر این صورت شاید خیلی زود شرایط تان برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف تغییر کند. 

مطلب مرتبط: اشتباهات رایج کارآفرینان حوزه رستوران داری

استفاده از لینک های آشناسازی

راه اندازی وبلاگ در حوزه صنعت غذا و راهکارهای درآمدزایی از آن

یکی از الگوهای محبوب بازاریابی در طول یک دهه اخیر مربوط به بازاریابی آشناسازی (Affiliate Marketing) است. این امر به شما برای تاثیرگذاری حرفه ای بر روی مخاطب هدف کمک کرده و موقعیت تان در بازار را نیز به طور قابل ملاحظه ای بهبود خواهد بخشید. با این حساب اگر شما به دنبال تاثیرگذاری حرفه ای بر روی مخاطب هدف تان هستید، باید قبل از هر نکته دیگری نسبت به استفاده از لینک های موردنظر اقدام نمایید. این امر به نوعی در ادامه همکاری تبلیغاتی شما با برندهای مختلف صورت می گیرد. 
 
شما برای درج لینک های جانبی در محتوای وبلاگ تان یا معرفی برندهای دیگر می توانید همیشه به فکر اندکی سود بیشتر نیز باشید. این امر شما را در موقعیت بسیار خوبی برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف قرار می دهد. نکته مهم اینکه شما باید به طور مداوم همکاری با برندهای مختلف برای تبلیغ و توسعه کسب و کارشان در ذیل پست های تان را به روز رسانی کنید. این امر هم شامل ارتباط میان فعالیت برند موردنظر با حوزه کاری شما و همینطور سطح تعرفه تبلیغاتی تان می شود. به این ترتیب شما فرصت بسیار خوبی برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف به طور حرفه ای پیدا خواهید کرد. 

توجه به ایمیل مارکتینگ

راه اندازی وبلاگ در حوزه صنعت غذا و راهکارهای درآمدزایی از آن

ایمیل مارکتینگ یکی از شیوه های قدیمی و در عین حال تاثیرگذار بر روی تعامل با مشتریان محسوب می شود. این امر به شما امکان تعامل نزدیک با مخاطب هدف و بهینه سازی شرایط تان در بازار را خواهد داد. نکته مهم اینکه شما برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف تان در این شرایط باید همیشه ایمیل های استاندارد و مطابق سلیقه کاربران را طراحی کنید. 

الگوبرداری از برندهای بزرگ یا وبلاگ های پرطرفدار در زمینه طراحی کمپین های ایمیل مارکتینگ همیشه کار شما در این میان را بی نهایت ساده تر از هر زمان دیگری خواهد کرد. با این حساب دیگر نیازی به نگرانی نسبت به نحوه تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف در این میان نخواهد بود. 

یادتان باشد ایمیل های شما باید مختصر و مفید باشد. در ضمن اگر ماهیت کلی وبلاگ تان ر نیز برای مخاطب هدف شرح دهید، کارتان بی نهایت ساده تر از هر زمان دیگری خواهد شد. با این حساب قبل از دست به کار شدن برای طراحی ایمیل های بازاریابی باید دست کم چند بار ایمیل های دیگر برندها را مرور کنید. این طوری اندکی در زمینه اجرای ایده های تان حرفه ای تر خواهید شد. 

از آنجایی که آشنایی مخاطب هدف با وبلاگ شما در وهله نخست بسیار مهم است، باید از همان ابتدا تصویری حرفه ای از برندتان را پیش روی مخاطب هدف قرار دهید. این امر به شما برای تاثیرگذاری بر روی کاربران کمک کرده و خیلی زود وبلاگ تان را معتبر جلوه خواهد داد. هرچه باشد افزایش ترافیک وبلاگ از طریق بازاریابی ایمیلی در نهایت موجب کسب پیشنهادهای همکاری تبلیغاتی بهتر خواهد شد. با این حساب شما باید همیشه این نکته را در دستور کار قرار دهید. 

تولید محتوای اسپانسری

امروزه بسیاری از برندها برای بهره گیری از مزایای همکاری با وبلاگ های بزرگ و معتبر در صنعت غذا به دنبال فعالیت در قالب اسپانسر آنها هستند. این امر در بیشتر برنامه های تلویزیونی یا فعالیت باشگاه های ورزشی به چشم می خورد. تنها تفاوت اصلی در این میان ضرورت معرفی برند اسپانسرتان به مخاطب هدف در قالب تولید محتواست. به عنوان مثال، اگر شما به دنبال تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف با فرمول های تازه مربوط به پخت کیک هستید، می توانید از معرفی یک برند فعال در زمینه تولید ابزار پخت کیک استفاده کنید. این امر هم همکاری خوبی میان شما و برند موردنظر ایجاد می کند، هم اینکه سود خوبی از همکاری موردنظر به شما خواهد رسید. این امر در بلندمدت اعتبار برندتان را بی نهایت افزایش داده و امکان تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف را نیز تا حد زیادی افزایش می دهد. درست به همین دلیل شما باید همیشه نکات حرفه ای در این راستا را مد نظر داشته باشید. 

اسپانسرها به طور معمول تعامل زیادی با وبلاگ شما ندارند. همین که شما هر چند وقت یکبار در محتوای تان درباره آنها صحبت کنید یا پستی کاملا ویژه برای معرفی محصولات آنها اختصاص دهید به اندازه کافی رضایت بخش خواهد بود. یادتان باشد شما باید معرفی برند موردنظر را در قالبی غیرمستقیم دنبال کنید. وگرنه تفاوت چندانی با فرآیند تبلیغات مستقیم نداشته و خیلی زود برندهای طرف قراردادتان ناامید خواهند شد. 

مطلب مرتبط: ترندهای جدید صنعت رستوران داری

فروش کتاب های الکترونیکی آشپزی

راه اندازی وبلاگ در حوزه صنعت غذا و راهکارهای درآمدزایی از آن

امروزه آشپزی دیگر کاری سخت و خسته کننده نیست. در عوض با کلی تجهیزات تازه و همینطور کتاب های حرفه ای که در دسترس علاقه مندان قرار دارد، این حوزه بدل به نوعی سرگرمی شده است. اگر فردی به حوزه آشپزی علاقه داشته باشد، بدون تردید برای تهیه کتاب های مناسب اول از همه به سراغ افراد حرفه ای می رود. در این میان وبلاگ شما می تواند منبعی مطمئن برای کاربران باشد. در این صورت باید همیشه کتاب هایی برای عرضه به مخاطب علاقه مند داشته باشید، در غیر این صورت رقبا خیلی زود کاربران شما را تبدیل به مشتریان خودشان خواهند کرد. 

بدون تردید بسیاری از وبلاگ های مشهور در صنعت غذا از سوی آشپزهای حرفه ای مدیریت می شود. در این صورت شما می توانید از کتاب های خودتان برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف استفاده کرده و شانس تان در این میان را به طور قابل ملاحظه ای توسعه دهید. نکته مهم دیگر اینکه شما برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف همیشه باید به دنبال استفاده از شیوه های حرفه ای و مناسب باشید، در غیر این صورت شاید هرگز شانسی برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف پیدا نکنید. 

اگر شما فردی حرفه ای در دنیای آشپزی نیستید، می توانید به نوعی در غالب نماینده برندهای بزرگ در عرصه کتاب های آشپزی عمل کنید. این امر حاشیه سود مطمئنی برای شما به همراه داشته و امکان تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف را نیز به همراه دارد. بنابراین شما می توانید با خیال راحت نسبت به فروش کتاب های آنلاین موردنظر در کنار تولید محتوای تخصصی اقدام کنید. 

فروش کتاب های فیزیکی

راه اندازی وبلاگ در حوزه صنعت غذا و راهکارهای درآمدزایی از آن

درست مانند بخش قبلی، شما امکان فروش کتاب های فیزیکی به مخاطب هدف تان را نیز دارید. در این صورت باید اندکی درباره زیرساخت های موردنیاز برای فروش کتاب ها فکر کنید. این امر شامل فرآیند ثبت سفارش و ارسال به موقع کتاب ها برای مشتریان است. اگر شما خودتان در حوزه نگارش کتاب فعالیت دارید، می توانید آثار خودتان را هم به فروش برسانید. نکته مهم اینکه شما باید به تنوع کتاب ها توجه نشان دهید، در غیر این صورت شاید کمتر کسی مایل به استفاده از خدمات وبلاگ شما باشد. 

در مورد کتاب های فیزیکی نیز شما می توانید از راهکار نمایندگی انتشارات بزرگ سود ببرید. این امر شما را بدل به یکی وبلاگ های مرجع در زمینه فروش کتاب های آشپزی خواهد کرد. با این حساب دیگر نیازی به نگرانی در این حوزه برای شما نخواهد بود. 

مطلب مرتبط: 7 تکنیک جدید رستوران داری

ارائه پیشنهاد عضویت در وبلاگ

راه اندازی وبلاگ در حوزه صنعت غذا و راهکارهای درآمدزایی از آن

امروزه وبلاگ هایی که عملکرد بسیار خوبی در زمینه جلب نظر کاربران دارند، گاهی اوقات برخی از محتوای تخصصی شان را فقط برای اعضای ویژه عرضه می کنند. این امر شاید در نگاه نخست بسیار عجیب به نظر برسد، اما در صورت سرمایه گذاری درست به شما فرصت کسب درآمد مستقیم از مخاطب هدف را می دهد. با این حساب دیگر مشکلی از نظر سطح تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف پیش روی تان نخواهد بود. این امر می تواند برای شما به شدت مهم بوده و شانس تان در این میان را نیز تقویت نماید. 

نکته مهم در این میان ارائه سطح قیمت های مناسب با وضعیت فعالیت وبلاگ تان است، در غیر این صورت شاید خیلی زود توانایی تان برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف از بین رود. در این صورت شاید اعتبار اولیه تان در بازار را نیز به طور کامل از دست بدهید. آن وقت دیگر هیچ راهکار دیگری برای تاثیرگذاری مناسب بر روی مخاطب هدف پیش روی برندتان نخواهد بود. 

امروزه برخی از وبلاگ های حرفه ای در حوزه آشپزی هم محتوای عادی برای کاربران تولید می کنند، هم برای کاربرانی که عضویت ویژه دارند محتوای حرفه ای در دسترس قرار می دهند. این امر به شما برای تاثیرگذاری بهینه بر روی مخاطب هدف کمک خواهد کرد بر این اساس شما باید فقط به دنبال تعامل با مخاطب هدف براساس شیوه های حرفه ای باشید. این یعنی در کنار تولید محتوای حرفه ای و ویژه باید به فکر کاربران عادی نیز باشید، در غیر این صورت شاید خیلی زود توانایی تان در این میان برای کسب درآمد از تبلیغات درون وبلاگ از بین برود. 

طراحی دوره های آموزشی

علاقه مندان به یادگیری آشپزی همیشه مایل به شرکت در دوره های حرفه ای نیز هستند. این امر به آنها برای آشنایی با جزییات این فرآیند کمک کرده و موقعیت شان به عنوان آشپزهای تازه کار را بهبود می بخشد. نکته مهم در این میان نحوه آشنایی با دوره های مناسب و خرید آنهاست. از آنجایی که دوره های بسیار زیادی برای آشپزی در دسترس کاربران قرار دارد، شما باید همیشه بهترین ها را برای آنها آماده کنید، در غیر این صورت شاید هرگز فرصتی برای تاثیرگذاری بر روی آنها و ترغیب شان به خرید اثرتان نیابید.
 
استفاده از آشپزهای حرفه ای و تلاش برای بازاریابی مناسب برای دوره آموزشی می تواند ایده بسیار خوبی باشد. اگر شما امکانات لازم را دارید، می توانید دوره های آموزشی تان را به طور کاملا حضوری برگزار کنید، در غیر این صورت توجه به دوره های آنلاین یا حتی ضبط ویدئو و ارائه اش در قالب پکیج ایده خوبی خواهد بود. این امر نظر افرادی که دغدغه های زیادی در طول روز دارند، به طور مناسبی جلب می کند. بنابراین دیگر مشکلی از نظر سطح تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف پیش روی تان نخواهد بود. 

مطلب مرتبط: بازاریابی آنلاین با راه اندازی وبلاگ

استریم لایو در حوزه آشپزی

شبکه های اجتماعی در طول سال های اخیر توسعه بسیار زیادی پیدا کرده اند. این امر بسیاری از وبلاگ ها را نسبت به ثبت نام در شبکه های اجتماعی ترغیب کرده است. اگر شما هم اکانت رسمی برای خودتان در شبکه های اجتماعی دارید، می توانید به سادگی هرچه تمام تر از فرصت پیش آمده برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف تان سود ببرید. این امر شامل استفاده از استریم لایو و گفت و گو با مخاطب هدف است. شاید این امر بسیار ساده به نظر برسد، اما تاثیرگذاری بسیار مطلوبی بر روی مخاطب هدف خواهد داشت. درست به همین دلیل شما باید همیشه حواس تان به این حوزه مهم باشد، در غیر این صورت شاید خیلی زود توانایی تان برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف از بین برود. 

استفاده از ایده کاربران و مشتریان وبلاگ برای برگزاری ویدئوهای لایو بهترین گزینه در این میان خواهد بود. این امر شما را بدل به گزینه ای محبوب و دوست داشتنی برای مخاطب هدف خواهد کرد. با این حساب دیگر مشکلی از نظر سطح تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف پیش روی تان قرار نمی گیرد. 

فروش محصولات به طور آنلاین 

راه اندازی وبلاگ در حوزه صنعت غذا و راهکارهای درآمدزایی از آن

وبلاگ هایی که شهرت زیادی در عرصه غذا دارند، همیشه امکان استفاده از موقعیت شان برای فروش محصولات مختلف به طور آنلاین را خواهند داشت. این امر نه تنها کتاب های آشپزی، بلکه در صورت امکان دامنه وسیعی از محصولات دیگر را نیز شامل می شود. با این حساب شما می توانید به سادگی بر روی مخاطب هدف تان تاثیر گذاشته و روند فعالیت تان را به روز رسانی کنید. این امر حتی نیازی به صرف هزینه اضافی از سوی شما نیز نخواهد داشت. فقط باید با برندهای تولیدکننده لوازم آشپزی قرارداد امضا کرده و حق فروش محصولات شان به طور آنلاین را برای خودتان تضمین کنید. به این ترتیب دیگر نیازی به نگرانی نسبت به تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف نخواهد بود. این ایده یکی از ساده ترین راهکارها برای کسب درآمد در حوزه وبلاگ نویسی، به ویژه در دنیای غذا، محسوب می شود. 

مطلب مرتبط: توصیه های وبلاگ نویسی برای جلب مخاطب بیشتر

بدون تردید بسیاری از افراد برای راه اندازی وبلاگ شان به طور مداوم درگیر وسواس های متنوع هستند. در این میان شما با استفاده از توصیه های مورد بحث در این مقاله می توانید کارتان را هرچه سریع تر شروع کرده و درآمدزایی تان را تضمین نمایید. 

منبع : shopify
برچسب ها : بازاریابی و فروش
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/NjzB64DT
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه