جمعه, 29 فروردين 1399 - 10:46

یکی از چالش های همیشگی تولیدکنندگان محتوا، اضافه‎کردن محتواهای ویدئویی است. علت این امر به این خاطر است که تولید آنها کاملا سخت بوده و دشواری بالایی را به همراه دارد، با این حال در حال حاضر در صدر محبوب‎ترین‎ها قرار دارد. تحت این شرایط اگر بخواهید همواره اقدام به تولید آنها کنید، بدون شک زمان زیادی را از دست داده و در بسیاری از موارد، دلیل حیاتی برای این موضوع وجود ندارد.

درواقع سختی های موجود باعث می شود که در بسیاری از سایت ها شاهد عدم حضور مناسب محتواهای ویدئویی باشیم. با این حال نتیجه آن تنها محدودکردن ظرفیت رشد و عدم توانایی برای جلب رضایت بالای کاربران است. در شرایط رقابتی حال حاضر، این امر تنها به معنای تقدیم کردن فرصت ، به رقیب های موجود است. در این راستا به بررسی هفت سایتی خواهیم پرداخت که این امکان را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

سایت رایگان محتواهای ویدئویی

1- Mixkit

در این سایت مجموعه ای از ویدئوها در رابطه با موضوعات مختلف وجود دارد که به خوبی دسته‎بندی شده و شما می توانید با کیفیت دلخواه، آنها را بارگیری کنید. نکته قابل توجه دیگر در رابطه با این سایت، معرفی پربازدیدترین، بیشترین میزان بارگیری و جدیدترین ویدئو ها است که می-تواند به انتخاب بهتر افراد کمک کند.

2- Pixabay

اگر دنبال سایتی هستید که به تصاویر موردنیاز خود نیز دسترسی داشته باشید، این مورد با بیش از یک میلیون عکس و هزاران ویدئو، پایگاه مناسبی خواهد بود. نکته جالب این است که تمامی موارد، توسط تیم مدیریت سایت انتخاب شده است تا کیفیت و کارایی لازم را داشته باشند. به همین خاطر می توان از کیفیت بالای موارد، اطمینان خاطر داشت.

مطلب مرتبط: افزایش علاقه مخاطب هدف به محتوای ویدئویی

3- Vidsplay

اگر بخواهیم تفاوت مهم این سایت با دو مورد قبلی را اعلام کنیم، امکان تنظیم مجدد ویدئو ها است. برای مثال ممکن است فردی یک ویدئو را ایجاد کرده باشد و شما با اعمال تغییراتی بر روی آن، یک ویدئو به‎روزتر را ارائه دهید. همچنین در این سایت امکان ویرایش ساده ویدئوها نظیر اضافه کردن صدا، وجود دارد.

4- Coverr

این برنامه، ظاهری کاملا مشابه گوگل را دارد و شما برای دسترسی به تصاویر و یا ویدئو های خود، باید موارد را جست وجو کنید. نکته جالب این است که شما حتی می-توانید به صورت دقیق، ویدئوی مدنظر را سرچ کنید. این امر در حالی است که در سایت های مشابه، شما برای پیداکردن ویدئوی مدنظر خود، باید در حوزه های مشخص شده، جست وجو کنید که می تواند به فرآیندی بیش از حد زمان بر تبدیل شود.

5- Pexels

یکی از مشکلات همیشگی در استفاده از تصاویر، حق پخش است که معمولا دقتی به آنها نشده و می تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد، با این حال این سایت تمامی مراحل لازم را طی کرده و می توانید با اطمینان از محتواهای موجود آن استفاده کنید. نکته جالب دیگر این سایت این است که شما صرفا لازم نیست که موارد موردنظر خود را دانلود کنید، درواقع می توان آنها را در دسته مورد علاقه ها قرار داد تا در زمان موردنیاز، از آنها استفاده کرد. این امر کمک خواهد کرد تا نیاز به اختصاص فضا برای این اقدام نداشته باشید.

6- Videezy

نکته جالب این سایت این است که بخشی از درآمد تبلیغات سایت را به افراد تولیدکننده محتوا، اختصاص می دهد. به همین خاطر فعالیت در آن می تواند به افزایش درآمد شما نیز منجر شود. همچنین شما می-توانید افرادی که حوزه فعالیت آنها کاملا مرتبط با نیاز شما است را دنبال کرده و با این اقدام تجربه به مراتب بهتری را داشته باشید.

7- Clipstill

این سایت تنها بر روی ویدئو های کوتاه تمرکز دارد. این نکته را فراموش نکنید که تجربه تیک تاک، نشان می دهد که در حال حاضر ویدئو های کوتاه تر، شانس دیده شدن و جلب توجه بیشتری را دارند. به همین خاطر استفاده از این سایت می تواند مفید باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید