شنبه, 23 شهریور 1398 - 08:05

بانک پاسارگاد با هدف اعتمادسازی و فراهم آوردن شرایط لازم برای انجام معامله بدون ریسک برای طرفین قرارداد، از ابتدای سال 1398 تاکنون، با رشدی معادل 1009درصد، اقدام به گشایش بیش از 24 هزار میلیارد ریال اعتبار اسنادی داخلی کرد و موفق شد سهم اول بازار در میان بانک های خصوصی را از آن خود کند.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، این بانک با ارائه خدمات گشایش اعتبار اسنادی داخلی در قالب بسته حمایتی، زمینه ایجاد فضایی قابل اعتماد و بدون ریسک را در معاملات تجاری فراهم کرد ه که مورد استقبال تجار و فعالان اقتصادی قرار گرفته است؛ به طوری که با توسعه خدمات رسانی و گشایش بیش از 24 هزار میلیارد ریال اعتبار اسنادی داخلی، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته شاهد رشد 1009درصدی در ارائه این خدمت در بانک پاسارگاد هستیم. همچنین در پی استقبال بسیار خوب مشتریان، رشدی معادل 240درصد در تعداد پرونده ها و مشتریان استفاده کننده از این خدمات حاصل شده است.

گشایش اعتبار اسنادی داخلی بانک پاسارگاد

براساس این خبر، در این طرح، خریداران با بهره مندی از خدمات گشایش اعتبار اسنادی داخلی می توانند از مزایایی نظیر تأمین کالا یا مواد اولیه با حداقل نقدینگی، دریافت اعتبار با کارمزد کمتر از تسهیلات و پرداخت وجه به فروشنده بعد از اجرای کامل تعهدات توسط ایشان و اطمینان از کیفیت کالای مورد معامله برخوردار شوند. فروشندگان نیز ضمن اعتماد به خریدار از دریافت کامل مبلغ قرارداد فروش، اطمینان حاصل می کنند. تسهیل مبادلات تجاری و انعطاف پذیری متناسب با نیاز مشتری از دیگر ویژگی های اعتبار اسنادی داخلی بانک پاسارگاد هستند.

اعطای تسهیلات ارزان قیمت و صدور انواع ضمانت نامه بانکی از دیگر خدمات بسته حمایتی بانک پاسارگاد هستند که از دو سال پیش و به منظور کمک به افزایش تولید و اشتغال آفرینی به مشتریان ارائه می شوند.

گفتنی است مشتریان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به شعبه های بانک پاسارگاد در سراسر کشور مراجعه کنند. همچنین مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره 82890 و سیستم دریافت نظرها در سایت، آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به مشتریان است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی