همتی بر تشکیل هرچه سریعتر کانون کارگزاران رسمی بیمه تاکید کرد - فرصت امروز

شنبه, 30 مرداد 1395 - 13:19

بیمه نامه

اعضای هیات مدیره انجمن صنفی كارگزاران رسمی بیمه در دیدار با رئیس كل بیمه مركزی، حمایت از تشكیل كانون كارگزاران رسمی بیمه را خواستار شدند.

به گزارش اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مركزی، دكتر همتی در دیدار با اعضای هیات مدیره انجمن صنفی كارگزاران رسمی بیمه، ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت: كارگزاران به عنوان مشاوران بیمه گذاران با ارائه نرخ و شرایط مناسب به بیمه گذاران، می توانند نقش مهمی در سالم سازی بازار بیمه ایفا كنند.

وی تاكید كرد: سال ۱۳۷۳ كه به عنوان رئیس كل بیمه مركزی منصوب شدم، یك كارگزار بیمه داشتیم آنهم غیرفعال و خوشحالم كه با تلاش های انجام گرفته، الان بیشتر از ۵۵۰ كارگزار فعال داریم.

عبدالناصر همتی، مشاوره صحیح را از مهمترین وظیفه كارگزاران دانست و گفت: بدترین خدمت كارگزاران به مردم، توصیه خرید ارزان ترین بیمه نامه به آنها است، چرا كه بیمه نامه با نرخ غیر فنی، پشتوانه پرداخت مناسب هنگام خسارت را ندارد. شركت های بیمه باید از ظرفیت های كارگزاران بیشتر استفاده كنند و عنایت و حمایت بیشتری از آنها داشته باشند.

رئیس كل بیمه مركزی ضمن استقبال از كانون كارگزاران رسمی بیمه گفت: این كار را با سرعت پیگیری كنید و بیمه مركزی نیز حمایت های لازم را از شما خواهد داشت تا در كنار سایر تشكل های صنفی نظیر سندیكای بیمه گران ایران و انجمن های صنفی نمایندگان به نقش آفرینی در صنعت بیمه بپردازند.

رئیس كل بیمه مركزی، رشد كیفی، فنی و محتوایی كارگزاران رسمی بیمه را یكی از عوامل توسعه صنعت بیمه دانست و گفت: ما حمایت می كنیم تا مردم جایگاه واقعی كارگزاران را به عنوان مشاور بیمه گذاران بشناسند و فرق بین نماینده و كارگزار را از طریق اطلاع رسانی انتقال دهیم.

در ادامه اعضای هیات مدیره انجمن صنفی كارگزاران رسمی كشور و استان خراسان رضوی با استقبال از برگزاری این جلسه و تقدیر از دكتر همتی به عنوان حامی همیشگی كارگزاران، دیدگاه ها و خواسته های خود را بیان كردند و از رئیس كل بیمه مركزی خواستار حمایت بیشتر از كارگزاران و تشكیل كانون كارگزاران رسمی بیمه شدند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی