پنجشنبه, ۷ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Thu, 29 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

همکاری با کشورها سیاست جدید اپل

2 سال پیش ( 1399/6/31 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : کریستینا فار  

در جهان امروز یکی از مشکلات رایج، کاهش شدید تحرک افراد محسوب می شود. در این راستا تکنولوژی به این جریان کمک کرده و این امر تهدید جدی ای برای سلامت تمامی افراد محسوب می شود. در این راستا دولت سنگاپور برای رسیدن به شاخص سلامت بالاتر، با همکاری اپل در حال به اجرا درآوردن طرح جالبی هستند. بر این اساس به شهروندانی که با اپل واچ اقدام به ورزش مداوم نمایند، جوایزی اهدا خواهد شد. در این راستا ضروری است که افراد حتما از اپلیکیشن LumiHealth به عنوان مربی ورزشی شخصی خود نیز استفاده نمایند. این برنامه به عنوان یادآور اقدامات پزشکی نظیر مصرف دارو و زمان واکسیناسیون نیز مورد استفاده قرار می ‎گیرد.

همکاری کشور سیاست جدید اپل

همچنین در راستای درگیر نگه داشتن افراد، به صورت مداوم، چالش‎ های ورزشی متنوعی برگزار خواهد شد. همچنین اپل در بیانیه‎ ای به کاربران اطمینان داده است که اطلاعات شخصی آنها، با بالاترین ضریب امنیت، حفظ خواهد شد. به همین خاطر کاربران نباید هیچ ‎گونه نگرانی ‎ای در این زمینه داشته باشند. در این راستا معاون نخست وزیر سنگاپور آقای هنگ سوی کیت اعلام کرده است که ورزش، یکی از اقدامات بسیار حیاتی برای زندگی هر فردی محسوب شده و این مسئله منجر به کاهش هزینه ‎های درمانی نیز خواهد شد. بدون شک شرایط حال حاضر که با انتشار ویروس کرونا همراه شده است، بهترین زمان برای به اجرا درآوردن این طرح محسوب می ‎شود. بدون شک این طرح، شروعی برای یک استراتژی جدید بازاریابی از سوی اپل خواهد بود. درواقع طی چند ماه آینده باید شاهد همکاری ‎های بیشتری از سوی این برند با کشورهای مختلف باشیم که بدون شک سودآوری فوق‎ العاده‎ای را نیز به همراه دارد. با این حال سنگاپور به عنوان گام نخست، می ‎تواند آزمایش بسیار خوبی نسبت به میزان موفقیت ‎آمیز بودن این طرح جدید باشد.

منبع : cnbc
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/Tuei3AtP
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه