یکشنبه, 14 مهر 1398 - 19:22

هشتمین سالگرد درگذشت استیو جابز است و تیم کوک سالگرد او را مثل همیشه با پست و تصویری از او در توییترش زنده و گرامی نگه داشته است.

به گزارش زومیت، دیروز هشتمین سالگرد درگذشت استیو جابز بود. او اسطوره دنیای فناوری بود و روند زندگی و موفقیت های او می تواند برای هر فردی الهام بخش باشد. طبق هر سال، تیم کوک سالگرد استیو جابز را با پست و تصویری از او در توییترش زنده و گرامی نگه می دارد. تیم کوک در توییت خود جمله الهام بخشی از استیو جابز را نقل و تصویری از او را روبه روی یکی از معروف ترین فروشگاه های اپل منتشر کرده است. در این توییت آمده است:

پیام تیم کوک هشتمین سالگرد درگذشت استیو جابز

این نقل قول یکی از به یادماندنی ترین سخنان استیو جابز است که او درباره ارزشمندترین و دوست داشتنی ترین داشته های زندگی می گوید:

ارزشمندترین دارایی من در زندگی هیچ هزینه ای ندارد؛ چراکه کاملا واضح است که ارزشمندترین سرمایه همه ما انسان ها زمان است.

استیو جابز در اکتبر ۲۰۱۱ و پس از یک دهه مبارزه با سرطان پانکراس، در ۵۶ سالگی در پالوآلتوی کالیفرنیا درگذشت. تیم کوک همیشه درباره میراث او در اپل صحبت کرده است. او در سخنرانی آغاز سال تحصیلی در دانشگاه استنفورد درباره اولین باری که متوجه بیماری جابز شد، گفت:

آخرین نصیحت و توصیه من به شما این است. ۱۴ سال قبل استیو جابز همین جا برای شما سخنرانی کرد و به شما گفت «زمان شما محدود است؛ بنابراین، زندگی خود را با تلاش برای زندگی کردن به جای دیگران هدر ندهید.» من این جمله را این گونه تکمیل می کنم مربیان و استادان، شما را [به مهارت های مختلف] مجهز می کنند، ولی نمی توانند شما را آماده کنند.

وقتی استیو مریض شد، همیشه ایمان داشتم که او بهبود پیدا می کند. نه تنها مطمئن بودم سلامتی اش بهبود پیدا می کند، بلکه به خودم می گفتم بی شک پس از فوت کردن من هم سال ها او اپل را مدیریت خواهد کرد.

همچنین، اپل با زنده نگه داشتن وب سایت به یاد استیو سعی می کند خاطرات مردم از استیو جابز را به اشتراک بگذارد. تاکنون بیش از یک میلیون نفر از سراسر جهان خاطرات و نظرات و احساسات خود را درباره استیو به اشتراک گذاشته اند. وجه مشترک همه آنها با هم، از دوستان شخصی تا همکاران و صاحبان محصولات اپل در این است که چگونه همه این افراد تحت تأثیر اشتیاق و خلاقیت او قرار گرفته اند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید