رزومه شرکت آکواپلن نيوا - فرصت امروز

شنبه, 13 دی 1393 - 08:23

موسسه تخصصي آکواپلن-نيوا نروژ در زمينه محيط زيست و آبزي پروري تخصص دارد و به ارائه اطلاعات و توصيه‌هاي تخصصي در اين بخش‌ها مي‌پردازد. در وب سايت موسسه آکواپلن نيوا در خصوص فعاليت‌هاي اين شرکت آمده است: ماموريت ما يکپارچه سازي پژوهش‌ها، پشتيباني نهادها در فرآيند تصميم‌گيري و نوآوري‌هاي فني در راستاي حمايت از ارزش‌هاي اقتصادي و اقدامات زيست محيطي ايمن براي کسب و کارها، مقامات و ساير متقاضيان در سراسر جهان است.

شاخه‌هاي اصلي فعاليت ما شامل: 

* تحقيق و توسعه

* مشاوره‌هاي کارشناسي و حمايت از نهادها در فرآيند تصميم سازي

* فناوري و نوآوري

محيط‌زيست

اکنون موسسه آکواپلن نيوا يک برنامه بسيار موفق چند رشته‌اي و تحقيق شده درباره معضلات زيست محيطي قطب شمال را در دست دارد که طراحي شده تا خدمات مشاوره‌اي ما را تکميل کند.تحقيق براي طيف گسترده‌اي از مشتري‌ها انجام شده که شامل شوراي تحقيقات نروژ، اتحاديه اروپا، بنياد علمي اروپايي، شوراي وزيران شمال اروپا (نورديک) و شرکت‌هاي خصوصي مي‌شود.

در سال 2002، آکواپلن نيوا در ايجاد شبکه تحقيقاتي بين‌المللي ARCTOS با بيش از 40موسسه عضو مشارکت داشت.ARCTOS يک شبکه گسترده جهاني براي تحقيقات، آموزش و زيرسازي براي کندوکاوها به منظور بهبود درک اکوسيستم دريايي قطب شمال است.

در سال 2006 اين موسسه رشته کنفرانس مرزهاي قطب شمال را راه‌اندازي کرد که هزار کارشناس علمي، سياسي و اقتصادي هر سال در آن شرکت مي‌کنند.

آبزي پروري

در سال‌هاي اخير اين شرکت کار خود را در زمينه تحقيق و آزمايش امکانات براي توليد تجاري انواع آبزيان در نروژ و کشورهاي حوزه درياي مديترانه گسترش داده است.اين شرکت همچنين نقشي کليدي در ايجاد اصولي زيست محيطي ايمن براي ماهي‌ها و نزديک به هزار بررسي زيست محيطي و بازرسي فني و کميسيون تاييد صلاحيت در نروژ از سال 1987 داشته است.

تحقيقات باعث پيشرفت‌هاي شگرفي در خدمات آبزي‌داري ما در طول سال‌ها شده است.در سال 1999 اين شرکت در اولين پروژه اروپايي خود مشارکت کرد که بر اصول آبزي‌پروري در مديترانه تمرکز داشت.پس از آن نيز فعاليت‌هايي از اين قبیل گسترش يافت.

اين شرکت در روسيه نيز فعاليت دارد.سابقه فعاليت‌هاي آکواپلن در روسيه از 25 سال پيش است که در زمينه محيط زيست آب‌هاي شيرين و دريايي در اين کشور فعال بوده است.يکي از شرکت‌هاي تابعه آکواپلن در روسيه قرار دارد و مسئول انجام پروژه‌هاي اين شرکت در اين کشور است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی