یکشنبه, 12 آبان 1398 - 08:37

بانک پاسارگاد توصیه کرد

جهت جلوگیری از سوء استفاده از اطلاعات کارت های بانکی و افزایش امنیت در پرداخت ها، به مشتریان توصیه می شود در اسرع وقت نسبت به فعال سازی رمز پویا (یک بار مصرف) کارت های بانکی خود اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، با توجه به اینکه استفاده ار رمز دوم پویا موجب ارتقای امنیت پرداخت و کاهش مخاطرات ناشی از برداشت های غیرمجاز و سوء استفاده از کارت های بانکی در تراکنش های اینترنتی می شود، به مشتریان گرامی توصیه می شود چنانچه هنوز از رمز ایستا استفاده می کنند، در اسرع وقت از طریق بانک صادرکننده کارت خود نسبت به پویاسازی رمز دوم (رمز یک بار مصرف) اقدام کنند.

گفتنی است مشتریان بانک پاسارگاد می توانند با سهولت، از طریق سامانه بانکداری مجازی و یا سامانه موبایل بانک (همراه بانک)، رمز پویا را فعال کنند و جهت دریافت رمز دوم پویا صرفاً از طریق سامانه موبایل بانک (همراه بانک) اقدام کنند. به این ترتیب که در سامانه بانکداری مجازی از طریق گزینه «مدیریت نوع رمز دوم» در بخش «کارت های من» و در سامانه همراه بانک از طریق گزینه فعال/غیرفعال سازی رمز یک بار مصرف کارت در بخش «عملیات کارت» امکان فعال سازی این نوع رمز وجود دارد.

پس از فعال سازی رمز دوم یک بار مصرف، مشتری می تواند در زمان خرید کالا و خدمات بر روی درگاه های پرداخت، با مراجعه به موبایل بانک (همراه بانک)، قسمت سایر، عملیات کارت را انتخاب کرده و وارد این بخش شود. سپس با مراجعه به قسمت سایر، گزینه رمز یک بار مصرف کارت را انتخاب و یکی از کارت هایی که پیش از این رمز یک بار مصرف برای آن فعال شده را انتخاب کند. پس از آن رمز یک بار مصرف به مشتری نمایش داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت بانک پاسارگاد به نشانی www.bpi.ir مراجعه و یا با مرکز مشاوره و اطلاع رسانی به شماره 82890 تماس حاصل کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید