شنبه, 13 مهر 1398 - 07:15

پرداخت های تان را با همراه بانک پاسارگاد برنامه ریزی کنید

همراه بانک پاسارگاد علاوه بر اینکه نقش یک اپلیکیشن بانکی را ایفا می کند، توانسته در بخش تسهیلات، خدمات مبتنی بر کارت و خدمات سپرده با ضریب امنیت بالا، مشتریان را از مراجعه به شعبه فیزیکی بانک بی نیاز ساخته و سهولت و کیفیت مطلوبی در این بخش برای مشتریان فراهم سازد.

به گزارش تیتر 20، بانکداری همراه در ایران همگام با دنیا در حال پوست اندازی های جدیدی است و ظهور فناوری های نوین بانکی هم تغییرات مداوم در رفتار مشتریان را سبب شده و هم مدیران بانکی را مجاب به مهاجرت فکری در فضای جدید کرده است. اپلیکیشن های همراه بانک امروزه فضای جدیدی در بانکداری ایجاد کرده و تغییر ذائقه مشتریان در اقبال این شعبه های کوچک بانکی در تلفن های همراه بی تأثیر نبوده است.

همراه بانک پاسارگاد

از همین روست که شتاب در عرضه و به روزآوری این اپلیکیشن ها، توسعه پرشتابی را در کشور تجربه می کنند و هر بانکی تلاش دارد با ارائه بهترین و کامل ترین نسخه از همراه بانک بر روی گوشی های هوشمند شهروندان، مشتریان خود را حفظ کند و با ایجاد جذابیت های مؤثر، در جهت جذب مشتریان جدید گام بردارد. در واقع، اپلیکیشن های همراه بانک که این روزها دنیای بانکداری را متحول کرده و به ارتباط مشتریان با بانک ها و شعبه ها شکل تازه ای بخشیده، از جمله خدماتی است که امروزه بازوی قدرتمندی برای هر بانکی است تا بتواند فارغ از هزینه های بالای شعبه داری و باجه های فیزیکی، نیازمندی های مشتریان خود را پاسخ داده و درآمدهای کارمزدی خود را نیز افزایش دهد.

در این میان، بانک پاسارگاد که یکی از بزرگ ترین بانک های خصوصی کشور است، با ارائه سامانه های موبایلی مختلف تلاش کرده تا حداکثر خدمات را در حوزه های مختلف بانکی برای کاربران خود فراهم کند. یکی از این سامانه ها که اتفاقا در سال های اخیر رشد و توسعه چشمگیری نیز داشته است، سامانه همراه بانک پاسارگاد است. همراه بانک پاسارگاد علاوه بر اینکه نقش یک اپلیکیشن بانکی را ایفا می کند، توانسته در بخش تسهیلات، خدمات مبتنی بر کارت و خدمات سپرده با ضریب امنیت بالا، مشتریان را از مراجعه به شعبه فیزیکی بانک بی نیاز ساخته و سهولت و کیفیت مطلوبی در این بخش برای مشتریان فراهم سازد.

سرویس های برداشت مستقیم یا همان Direct Debit نیز در همراه بانک پاسارگاد ارائه می شوند. این خدمت ارزشمند علاوه بر خلق سهولت در فضای کسب و کارهای نوپا، سهولت و پرداخت برنامه ریزی شده برای کاربران را هم به ارمغان می آورد. ورود با اثر انگشت و تشخیص چهره برای دستگاه هایی که قابلیت های سخت افزاری و امنیتی مورد نیاز را دارند، از دیگر قابلیت های مهم همراه بانک پاسارگاد است. همچنین از نقاط مثبت و مؤثر این سامانه می توان به وجود زیرساخت های فنی قوی در این سامانه اشاره کرد. به طوری که در موضوع تحریم نرم افزارهای ایرانی مبتنی بر سیستم عامل IOS در سال گذشته، نسخه IOS سامانه همراه بانک پاسارگاد برخلاف بسیاری از اپلیکیشن های مالی موجود، دچار قطعی یا کندی و اختلال در سرویس دهی نشد و کاربران این سامانه به دلیل تمهیدات فنی اندیشیده شده، با هیچ مشکلی مواجه نشدند.

همچنین از قابلیت های جدید و مهم نسخه های سیستم های عامل Android و IOS می توان به امکان ثبت مبلغ چک، یادآور چک، امکان اسکن کارت، استعلام نام دارنده کارت، امکان شارژ مستقیم، امکان مشاهده دستور پرداخت کارتابلی و اخذ استعلام های تبدیل شبا به سپرده و کارت اشاره کرد.

اما شاید برای بسیاری از مشترکان این سوال پیش آمده است که از کجا شروع کنیم؟ برای افزایش ضریب امنیت در سامانه همراه بانک پاسارگاد، ورود به این سامانه علاوه بر رمز عبور مشتریان می توانند از ابزار امنیتی منحصر به فرد اثر انگشت و تشخیص چهره استفاده نمایند. بر این اساس مشتریان این بانک برای دریافت رمز و فعال سازی همراه بانک، می توانند به سامانه بانکداری مجازی و یا نزدیک ترین شعبه بانک پاسارگاد مراجعه کنند.

پس از دریافت رمز عبور از شعبه، نرم افزار همراه بانک را از وب سایت بانک پاسارگاد دانلود و پس از انتقال به گوشی تلفن همراه نصب نمایید. پس از نصب، نرم افزار مربوطه را اجرا نموده و نام کاربری و رمز عبور مندرج در فرم رمز را برای ورود به سامانه در محل های مربوطه وارد نمایید. همچنین در صورت فراموشی رمز همراه بانک، جهت دریافت رمز جدید صرفاً از طریق شعبه های بانک می توان اقدام کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی