10کسب و کار آنلاین که می توانید همین امروز بدون صرف کوچک ترین هزینه ای، راه اندازی کنید - فرصت امروز

یکشنبه, 04 شهریور 1397 - 15:38

آیا به نظر شما کارکردن در منزل و یا هرمحیط دورکار باب میل تان جذاب به نظر می رسد؟

اگر این طور است باید به فکر راه اندازی یک کسب و کار آنلاین باشید. این کار، به خاطر اینترنت، آسان تر از چیزی است که به نظر می رسد، همه چیز واقعا ساده بوده و سرمایه استارت آپی مورد نیاز خیلی کمتر از حد تصورتان است.

با ترکیب مواردی نظیر محرک، شناسایی و مهارت می توانید هرچه سریع تر کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید. در اینجا ده کسب و کاری که از همین امروز می توانید آغاز کنید، عنوان شده اند.

1. دستیار مجازی

امروزه با وجود تعداد زیادی از شرکت ها که بدون دفتر کار می کنند، در حوزه های گوناگون فرصت های دورکاری بسیاری برای دستیاران مجازی فراهم شده است. این موارد شامل امور خدمات مشتریان، پاسخ دادن تماس های تلفنی، تنظیم قرارها و بررسی ایمیل ها است.

در ابتدا می توانید با یک مشتری کار کنید، اما با مرور زمان حیطه تخصصی خود را شناسایی کرده و بر روی آن تمرکز خواهید کرد. در ادامه می توانید مشتریان بیشتری داشته باشید و به همان نسبت درآمد خود را افزایش دهید.

2.مربی کسب و کار

اگر در یک حیطه خاص تخصص دارید، دانش خود را به کار بسته و مربی بشوید و به افراد مختلفی در سرتاسر دنیا آموزش دهید. اینترنت این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون توجه به موقعیت جغرافیایی افراد، تمام کسانی که علاقه مند هستند را جذب کنید.

برای مثال یکی از کارآفرینان خلاق به نام تیموتی سایکس را در نظر بگیرید. او در زمینه سهام و بورس بسیار موفق بوده و از دانش و مهارت خود برای راه اندازی یک برنامه آموزش استراتژی به افرادی که برای برنامه چالش اش ثبت نام کرده بودند، استفاده نمود.

مطلب مرتبط:راه اندازی کسب و کار کوچک بدون سرمایه و پول (ویدئو)

3. تولیدکننده محتوا دورکار

امروزه تمام کسب وکارها شکلی از بازاریابی محتوا را انجام می دهند، تا همین چند سال پیش این واژه برای اکثر افراد ناآشنا بود اما به دلایل خوبی اکنون کارایی دارد. با وجود اینکه همه سعی در جلب توجه دارند، همیشه تقاضا برای نویسندگان خوب زیاد است.

همه می توانید تولید محتوا داشته باشند، اما کسب وکارهای اندکی توانایی تولید محتوایی را دارند که توجهات را به خود جلب نموده و جلب مخاطب را به سودآوری بدل کند. اگر نویسنده توانایی باشید، فرصت های ارزشمند بسیاری منتظرتان است.

4. کاربری سایت eBay

گری وینرچوک یکی از هواداران پروپاقرص فروش اجناس دسته دوم است و می گوید: « فروش اجناس دسته دوم در وب سایت eBay بالاترین حاشیه سود ممکن را در جهان دارد». مفهوم بسیار ساده است: ارزان بخر و گران بفروش.

اگر به دنبال افزایش سرمایه استارت آپ تان هستید، این گزینه، بسیار مناسب است. این کار برای افرادی که به دنبال کسب و کار آنلاین هستند و نمی خواهند امنیت و حقوق ثابت شغل فعلی شان را از دست بدهند، پل بسیار خوبی است. چرا که می توانید آخر هفته خود را به خرید و فروش اجناس دسته دوم اختصاص داده و نام نویسی مزایده تان را عصرهنگام برقرار کنید.

5.فروشگاه اینترنتی تیشرت

امروزه به خاطر وجود راه حل های تقاضای مختلف، راه اندازی فروشگاه تیشرت نسبت به سال های قبل آسان تر و سودمندتر شده است. در گذشته، مجبور بودید تعداد زیادی تیشرت را در رنگ ها و اندازه های مختلف سفارش داده و حدس بزنید که کدام فروش بیشتری خواهند داشت.

اکنون، طراحی های خلاقانه و قدرت رسانه های اجتماعی می تواند یک برند تیشرت را به راه انداخته و به پیش ببرد و ایجاد سود نماید. شرکت Chummy Tees مثال بسیار خوبی درخصوص پیاده سازی این تکنیک است. این شرکت با ترکیب نمودن نوشته های جذاب و طراحی های خلاقانه کسب و کار آنلاین پرسودی را به راه انداخته است.

6. مشاور

مشاوره کسب وکار پرسودی است، اما این سود نصیب کسانی می شود که می دانند درمورد چه چیزی صحبت می کنند. این روزها بنظر می آید که همه مشاور باشند، اما نه تنها باید ارزش فراهم کرده و نتایجی را ارائه کنید، بلکه نیازمند دستیابی به روشی برای ایجاد تمایز میان خودتان و دیگران هستید.

من در طی سال گذشته شرکتم را از یک تامین کننده خدمات، به یک شرکت مشاوره بدل کرده ام. رسیدن به نقطه فعلی، نیازمند به پنج سال برندسازی بود. در این جایگاه، شرکت ها ما را استخدام نموده تا آنان را راهنمایی کرده و به تیم های بازاریابی شان آموزش دهیم.

7. بازاریاب وابسته

تعداد وسیعی از پیشنهادات وابسته (مشارکتی) وجود دارد که هرکدام برای میزان فروشی که انجام می دهید، دستمزد پرداخت خواهند کرد. می توانید این پیشنهادات را از طریق وبلاگ به فهرست ایمیل خود وارد کرده و در شبکه های اجتماعی استفاده نمایید.

این کار به نسبت دیگر پیشنهادات موجود در فهرست، نیازمند سرمایه استارت آپی بیشتری است، چرا که برای کسب موفقیت بایستی رویه های مختلف کانال های پرداختی گوناگونی را آزمون کنید. بازاریابان وابسته موفق، از صرف پول برای آزمون کردن و بهینه سازی هراسی ندارند.

8. تاثیرگذاری در شبکه های اجتماعی

بله، از سال 2016 این پدیده تبدیل به یک شغل شده است. اگر تعداد دنبال کنندگان تان در شبکه های اجتماعی زیاد است و آنها به شما وفادار هستند، می توانید با تبلیغ محصولات کسب درآمد کنید. که میزان این درآمد بسیار بالا است. برخی از افراد تاثیرگذار در شبکه های اجتماعی به ازای هر پست هزاران دلار کسب می کنند، اما به دلایل خوبی می توان گفت ارزشش را دارد. برندها اگر به بازگشت سرمایه شان امیدی نداشتند، هرگز این همه پول خرج نمی کردند.

9. تولید ولاگ (Vlogger)

سازندگان ویدیوهای یوتیوب می توانند از راه تبلیغات سالانه میلیون ها دلار کسب درآمد کنند. اما اکنون این مساله قدری دور از نظر است. با این حال تعداد نسبتا زیادی از سازندگان این ویدیوها زندگی خوبی را از راه تولید ولاگ برای خود رقم زده اند.

باید روایت و یا مفهوم جالب توجهی داشته باشید. مردم در کانال هایی عضو می شوند که با آن احساس ارتباط داشته باشند. همچون یک شرکت که نیازمند تاکتیک های فروش منحصربه فرد است، در صورتی که می خواهید توجهات را به خود جلب کنید باید زاویه مناسبی را پیدا کنید.

مطلب مرتبط:5 نکته برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

10. طراح گرافیک،توسعه دهنده وب

اگر طراح گرافیک هستید و یا برنامه نویسی بلد هستید، باید بدانید که افراد بسیار زیادی تمایل به استخدام شما دارند. به عنوان یک نیروی دورکار، می توانید ساعات کاری خود را کنترل کرده و خودتان انتخاب کنید که برای چه کسی کار کنید. خودتان قیمت را تعیین کرده و اهداف تان را مشخص می کنید و در نهایت با انجام کاری که دوست دارید، زندگی خوبی را برای خود رقم خواهید زد.

همچون هر صنعت دیگری، در این حوزه هم نیروهای دورکار خوب و بد وجود دارند. می توانید با بررسی نکات استخدام نیروی دورکار، ببینید که به هنگام استخدام این نیروها چه مواردی مد نظر است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی