پنجشنبه, ۱۱ آذر(۹) ۱۴۰۰ / Thu, 2 Dec(12) 2021 /
           
فرصت امروز

تولید کوله پشتی اقدام جدید گوگل

1 سال پیش ( 1399/7/20 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : فردریک لاردینایز  

بدون شک فعالیت در زمینه تولید کوله پشتی، نخستین حوزه ایاست که هر فرد می تواند برای اقدامات جدید گوگل تصور نماید. این موضوع در ظاهر بیش از حد غیرمرتبط به نظر می رسد، با این حال کوله پشتی این شرکت ابدا با نمونه ‎های مشابه خود، در یک رده قرار نخواهد گرفت. علت آن نیز به خاطر استفاده از نوعی پارچه مخصوص است که در اصطلاح به آن پارچه هوشمند گفته می ‎شود. این امر به شما امکان انجام برخی از اقدامات را از طریق فرمان‎ های لمسی، خواهد داد.

برای مثال برای بسیاری از ما این موضوع رخ داده است که تمایلی به خارج کردن گوشی تلفن همراه خود از جیب ‎های ‎مان نداریم. این مسئله می ‎تواند به خاطر مسائلی نظیر عدم وجود امنیت لازم باشد. تحت این شرایط پس از تعیین خواسته‎ های خود و الگوی دسترسی به هر یک از آنها، در این رابطه اقدام نمایید. در این راستا شما از سه الگوی حرکت به سمت بالا، پایین و کلیک کردن برخوردار خواهید بود که می ‎توانید برای دسترسی به امکانات بیشتر، از ترکیب آنها نیز استفاده نمایید.

تولید کوله پشتی اقدام جدید گوگل

برای مثال یک نمونه ساده آن، کاهش و یا افزایش صدای موسیقی در حال پخش است، با این حال برای این امکان، محدودیتی وجود نداشته و هر فرمانی را می ‎توان به اجرا درآورد. برای مثال جهت فعال شدن شاتر دوربین خود، می ‎توانید تنها یک اشاره به دسته کوله خود داشته باشید. همچنین امکان روشن کردن چراغ‎ های این صفحه که در دو طرف دسته کوله قرار گرفته است، باعث خواهد شد تا در هنگام شب، امکان تصادف کاهش پیدا کند. با این حال میزان نور آن کم بوده و به نظر نمی ‎رسد که کاربرد دیگری را داشته باشد. این محصول در دو مدل تولید شده و تفاوت آن تنها جزییات کوچک طراحی است که 200 الی 220 دلار قیمت دارند.

مطلب مرتبط: کوله پشتی MSI VR محصولی برای بازیکنان حرفه ای PC

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که استفاده از این پارچه هوشمند برای نخستین بار نبوده و در نسخه قبلی، برای ژاکت استفاده شده است، با این حال به نظر می ‎رسد که کوله پشتی ، کاربرد بالاتری را داشته باشد. درواقع ژاکت محدود به فصل ‎های سرد بوده و این امر کاربرد آن را کاهش می‎ دهد. با این حال یک کوله، وسیله‎ ای همیشگی خواهد بود. حال باید دید که در عمل این تکنولوژی تا چه حد مطابق ادعاها خواهد بود.

منبع : techcrunch
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/ORXyUw1D
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه