سه شنبه, ۵ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Tue, 27 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

گوگل الگوریتم رتبه بندی سایت ها را تغییر خواهد داد

1 سال پیش ( 1399/8/25 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : مت مک گی  

در رتبه بندی سایت ها از نگاه محبوب ترین موتور جست و جوگر جهان، مواردی نظیر سازگاری آنها با تلفن های همراه وجود دارد. با این حال بنا بر بیانیه رسمی این شرکت، تا چند ماه آینده دو معیار دیگر نیز اضافه خواهد شد که شامل سرعت بارگذاری صفحات، تعامل با کاربران و ثبات بصری است. در رابطه با مورد سوم، این مورد به راحتی کاربران اشاره دارد. درواقع یک سایت نباید باعث شود که کاربر به اقدامات غیرضروری سوق داده شود. تحت این شرایط در صفحات اول، سایت هایی را مشاهده خواهید کرد که این سه معیار را نیز مورد توجه خود قرار داده‎ اند.

گوگل تغییر الگوریتم رتبه بندی سایت

با این حال برای این امر که تمامی مدیران سایت ها بتوانند خود را آماده نمایند، زمان به اجرا درآوردن طرح مذکور، بهار سال آینده اعلام شده است. بدون شک این طرح باعث خواهد شد تا کاربران، سهولت بالاتری را تجربه کرده و مدیران سایت ها نیز بتوانند با توجه به این 3 بخش ساده، شانس رشد بالایی را داشته باشند. در این راستا ممکن است برخی از الگوریتم ‎های قدیمی، کنار گذاشته شود.

منبع : searchengineland
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/a5jitFkW
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه