طرح «بسته های میلیونی» همراه اول زیر ذره بین فرصت امروز / بسته های غیرمعمولی! - فرصت امروز

جمعه, 16 آذر 1397 - 17:42

امروزه به لطف گوشی های هوشمند و امکان اتصال به اینترنت پرسرعت امکان انجام طیف وسیعی از فعالیت های روزمره توسط گوشی همراه میسر شده است. در این راستا شرکت ارتباطات سیار در یک طرح جذاب و در جهت تشویق مشترکین به فعال سازی اینترنت همراه اول طرح بسته های میلیونی را معرفی کرده است.

در این طرح بسته های اینترنتی ای که مشترکین خریداری می کنند دیگر بسته های معمولی نیستند بلکه به همراه خود جوایز میلیونی را به همراه دارند؛ در طرح بسته های میلیونی که به مدت سه ماه و از ابتدای آذرماه تا پایان بهمن ماه اجرا می شود.

بسته های میلیونی همراه اول

نحوه اجرای این طرح بدین صورت است که طی این مدت به ۶۰ نفر از مشترکین همراه اول که اقدام به فعال سازی بسته های اینترنت همراه اول کنند طی مراسم قرعه کشی جوایزی به ارزش ۵۰میلیون تومان اهدا می شود. کلیه مشترکین همراه اول اعم از مشترکین دائمی و اعتباری می توانند در این طرح شرکت کنند. در طرح اخیر بازاریابی همراه اول از طریق قرعه کشی ماهیانه به ۲۰ نفر از مشترکین خوش شانس هدیه ۵۰ میلیون تومانی تعلق می گیرد.

در طرح بسته های میلیونی همراه اول در مجموع مبلغ ۳ میلیارد تومان جایزه برای مشترکین در نظر گرفته است. شما با خرید بسته های اینترنت همراه اول علاوه بر بهره مندی از اینترنت پرسرعت همراه اول بر روی گوشی های خود مشمول جوایز ارزشمند همراه اول می شوید.

مطلب مرتبط: نگاهی به کمپین «تابستون خاموش بودی؟» همراه اول / کمپینی برای دوباره روشن شدن

نحوه شرکت در طرح بازاریابی همراه اول

نحوه شرکت در طرح بسته های میلیونی بسیار ساده است. در واقع مشترکین همراه اول نیاز به اقدام خاصی برای شرکت در طرح ندارند و کلیه مشترکینی که در دوره سه ماهه در نظر گرفته شده اقدام به فعال سازی اینترنت همراه اول خود کنند مشمول شرایط شرکت در قرعه کشی بزرگ همراه اول می شوند. در کمپین بسته های میلیونی همراه اول خرید بسته های اینترنت دیگر تنها نقش بسته های معمولی را ندارند بلکه بسته های میلیونی هستند که امکان بهره مندی مشترکین از جوایز ارزشمند را فراهم می سازند. قرعه کشی بزرگ همراه اول به صورت ماهانه و در سه ماه متوالی آذر، دی و بهمن صورت می پذیرد.

نحوه امتیازدهی طرح بازاریابی همراه اول

نحوه امتیازدهی طرح بازاریابی همراه اول بدین صورت است که کلیه امتیازاتی که مشترکین از طریق فعال سازی اینترنت از ابتدای آذرماه کسب می کنند برای شرکت در قرعه کشی ها منظور خواهد شد. همچنین امتیازات کسب شده در هر ماه قابل انتقال به ماه های بعدی نیز است. نحوه امتیازدهی به صورت تجمعی خواهد بود. به عنوان نمونه چنانچه مشترکی در ماه آذر ۵۰ امتیاز کسب کند در قرعه کشی بسته های میلیونی آذرماه با ۵۰ امتیاز شرکت داده می شود. حال اگر این مشترک در دی ماه ۱۰۰ امتیاز دیگر کسب کند در قرعه کشی دی ماه با مجموع امتیازات آذر و دی ماه خود یعنی ۱۵۰ امتیاز شرکت خواهد کرد. در قرعه کشی بهمن ماه نیز مجموع امتیازات کسب شده در ماه های آذر، دی و بهمن مشترکین محاسبه و منظور می شود. در واقع نحوه محاسبات امتیاز مشترکین در طرح بازاریابی همراه اول و بسته های میلیونی بسیار منعطف بوده و در جهت تشویق مشترکین به استفاده از اینترنت همراه اول و برخورداری از یک طرح انگیزشی است.

کسب امتیاز در طرح بسته های میلیونی

نحوه کسب امتیاز در طرح بازاریابی همراه اول بدین صورت است که کلیه مشترکین که به خرید بسته های ترکیبی شامل مکالمه، اینترنت و پیامک، بسته های اینترنت مدار فیروزه ای و یا هر یک از بسته های اینترنت آلفا+ از جمله ساعات مشخص، شبانه نامحدود، یک روزه، هفت روزه، سی روزه، سه ماهه، شش ماهه و یکساله از کلیه درگاه ها شامل *100*2# و my.mci.ir اقدام کنند به ازای هر 100تومان یک امتیاز می گیرد. همچنین در برابر خرید بسته های اینترنت همراهی از درگاه خرید #21*1000* به ازای هر 100تومان دو امتیاز برای مشترک در نظر گرفته می شود. لازم به ذکر است که هر امتیاز معادل یک شانس شرکت در قرعه کشی است.

نکته مهم در این طرح بازاریابی همراه اول و نحوه امتیازدهی این است که طرح بازاریابی همراه اول برای هزینه ای که مشترکین جهت تعرفه آزاد می پردازند امتیازی در نظر نمی گیرد.

همچنین فعال سازی بسته های رایگان، بسته های هدیه و بسته های سازمانی امتیازی برای مشترکین به همراه نخواهد داشت.

استعلام امتیاز در طرح بازاریابی همراه اول

نحوه استعلام امتیاز در طرح بازاریابی همراه اول بسیار ساده است. کلیه مشترکین همراه اول که مشمول طرح قرعه کشی می شوند می توانند جهت استعلام امتیاز خود در قرعه کشی از طریق شماره گیری *10*323*0# نسبت به استعلام و اطلاع از امتیاز خود اقدام کنند.

روش های فعال سازی بسته اینترنت در طرح بازاریابی بسته های میلیونی

مشترکین همراه اول که با یکی از روش های ذیل اقدام به فعال سازی اینترنت کنند مشمول شرکت در طرح بسته های میلیونی همراه اول می شوند. روش های فعال سازی عبارتند از:

- از طریق شماره گیری کد #21*100*

- از طریق مراجعه به سایت همراه اول و خرید آنلاین بسته های اینترنت همراه اول

- از طریق شماره گیری کد #21*1000* و فعال سازی بسته اینترنت

- مراجعه به وب سایت همراه اول و فعال سازی بسته اینترنت از طریق اپلیکیشن یا پورتال همراه من

- از طریق شماره گیری کد #2*121* و فعال سازی بسته های ساعتی مدار فیروزه ای

- از طریق شماره گیری کد #32*1*

- از طریق سامانه پیامکی ۱۰ و یا ۸۰۸۰

- از طریق شماره گیری کد#52*1*

- از طریق فعال سازی اینترنت از درگاه های جیرینگ

- فعال سازی بسته های اینترنتی از سایر درگاه های فعال سازی بسته های اینترنتی

مطلب مرتبط: کمپین «مدار فیروزه ای» همراه اول زیر ذره بین «فرصت امروز» / روی مدار باش!

چنانچه مشترکین همراه اول از طریق یکی از روش های فوق اقدام به فعال سازی اینترنت همراه اول خود کنند مشمول شرکت در طرح قرعه کشی بزرگ همراه اول به نام طرح بسته های میلیونی همراه اول می شوند. با توجه به در نظر گرفتن کلیه شرایط می توان دریافت که طرح بازاریابی همراه اول طرحی قابل تامل برای مشترکین بوده که بدون ثبت نام و یا اقدام خاصی می توانند در آن شرکت کنند. در طرح بسته های میلیونی همراه اول دیگر بسته های اینترنت بسته های معمولی نیستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی