یکشنبه, 04 اسفند 1398 - 10:20

فروشگاه ebay از بزرگ ترین بازارهای اینترنتی برای فروش اجناس نو و دست دوم محسوب می شود که در سال 1995 توسط پیر امیدیار تاسیس شد. اگرچه در این سایت هر چیزی را می توانید به فروش برسانید، با این حال برخی از اجناس از شانس فروش بالاتری برخوردار بوده که پس از تحلیل آمارهای منتشرشده در سال گذشته، به بررسی 10 مورد منتخب خواهیم پرداخت.

1-لوازم جانبی گوشی های هوشمند

چه محصولاتی در ebay بالاترین شانس فروش را دارند

بسیاری از لوازم جانبی گوشی های هوشمند پس از مدتی کارایی اولیه خود را از دست داده و با خرابی مواجه می شوند. با توجه به این امر که تقریبا تمامی افراد از این دستگاه ها استفاده می کنند، میزان تقاضا نسبت به آن بسیار بالا بوده و همین امر باعث می شود تا در صدر وسایلی قرار گیرد که بالاترین شانس فروش را دارد. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، قیمت بالای بسیاری از برندهای لوازم جانبی بوده که باعث می شود تا اولویت بسیاری از افراد خرید دست دوم آنها باشد.

مطلب مرتبط: ذهن خوانی، ابزار Ebay برای درک تمایلات مشتری

2-کتونی های ورزشی

در این رابطه نه تنها افرادی که قصد استفاده از این محصولات را دارند، بلکه حتی کلکسیوندارها نیز تمایل بالایی را به خرید از خود نشان داده و شما می توانید از این دو تقاضا برای کسب سود خود استفاده کنید. درواقع اگرچه بسیار عجیب به نظر می رسد، با این حال بسیاری از افراد خصوصا در آمریکا، علاقه به جمع آوری و نگهداری انواع مختلف کتونی های ورزشی را دارند. برای مثال مدل Air Jordan 11 Cap تا به امروز بالاترین میزان تقاضا را به ثبت رسانده است.

3-کارت هدیه

این امر که کارت هدیه خود را به فروش برسانید، یکی دیگر از موارد پرطرفدار محسوب می شود. برای مثال ممکن است شما کارت هدیه ای به ارزش چند دلار را برای خرید از یک فروشگاه لوازم برقی داشته باشید، با این حال قصد خرید وجود ندارد. تحت این شرایط می توانید آن را به قیمتی مناسب به فروش برسانید.

4-اسباب بازی قهرمانان مارول

تنها کافی است تا نگاهی به پرفروش ترین فیلم های تاریخ جهان بیندازید تا به محبوبیت قهرمانان مارول در سطح جهان پی ببرید. به همین خاطر بسیاری از افراد به دنبال اسباب بازی های آن بوده و این امر تنها به کودکان مختص نمی شود. درواقع بسیاری از افراد تمایل دارند تا در این رابطه به مانند یک کلکسیونر رفتار کنند، با این حال قیمت بالا، باعث می شود تا موارد دست دوم آن طرفداران بیشتری را داشته باشد.

5-سکه

کلکسیونرهای بسیاری علاقه به جمع آوری سکه های مختلف دارند. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که در سطح جهان، تعداد کلکسیونرهای سکه، بیش از سایرین بوده و این امر باعث می شود تا بازار خوبی در رابطه با آن وجود داشته باشد. به همین خاطر شما حتی یک سکه خود را می توانید به فروش برسانید، با این حال به هر میزان که سکه شما قدیمی تر باشد، ارزش آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

6-بیت کوین

ارزهای دیجیتال به یکی از بخش های جذاب اقتصادی تبدیل شده است. درواقع بسیاری از افراد از این نوع ارزها استفاده می کنند که تعداد آنها روزانه در حال افزایش چشمگیری است. به همین خاطر شما می توانید بیت کوین های خود را به راحتی در این سایت به فروش برسانید.

7-بازی های ویدئویی

بازی های ویدئویی قدیمی و جدید، برای بسیاری از افراد جذابیت فوق العاده ای را داشته و شما می توانید آنها را با قیمت های باورنکردنی به فروش برسانید. این امر در حالی است که بسیاری از افراد این موارد را دور می اندازند در حالی که می توان آنها را به پول نقد تبدیل کرده و فردی را به نیاز خود رساند. برای مثال در سال گذشته خرید دست دوم سری جدید بازی God of War به علت قیمت بالای آن بسیار محبوب بود.

8-دستبند شفا

این دستبند زیبا که در آن از سنگ های طبیعی که بنا بر اعتقاد سازندگان آن دارای خواص درمانی است، در سال گذشته بسیار محبوب بود. به همین خاطر حتی فروش موارد نو آن نیز بازار خوبی دارد.

9-وسایل افراد مشهور

هر چیزی که از یک فرد مشهور در اختیار داشته باشید، شانس فروش بالایی را در ebay خواهد داشت. برای مثال پیراهن یک بازیکن و توپ های امضاشده از جمله این موارد محسوب می شود.

مطلب مرتبط: استفاده از eBay برای پیدا کردن مخاطبان

10-دوربین های واقعیت مجازی

اگرچه این تکنولوژی هنوز در ابتدای مسیر خود قرار دارد، با این حال میزان تمایلات نسبت به آن بسیار بالا بوده و شما می توانید چنین دستگاهی را به سرعت به فروش برسانید. در سال گذشته محبوب ترین نوع آنها Oculus Go نام داشت.

در نهایت فراموش نکنید که این موارد برترین های سال گذشته بوده و احتمال دارد که امسال تغییراتی را داشته باشد. به همین خاطر ابدا از فروش محصولات دیگر ناامید نشوید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید