تولید کفش‌های جورابی - فرصت امروز

شنبه, 28 شهریور 1394 - 01:50

پا به‌عنوان قلب دوم انسان شناخته می‌شود و سلامت آن یکی از مهم‌ترین ارکانی است که انسان باید همیشه به آن توجه کند. بسیاری از کفش‌هایی که در طول روز ساعت‌ها به پا می‌کنیم ممکن است از راحتی و سبکی کافی برخوردار نباشد. انواع و اقسام کفش‌های مختلف با توجه به سلیقه‌های مختلف در دنیا در حال تولید است که قشر زیادی از این مخاطبان ورزشکاران هستند که همیشه‌ بهای زیادی برای کفش خود پرداخت می‌کنند، به تازگی هم یک شرکت سوییسی دست به ابتکار جالبی زده که می‌تواند مورد توجه تولیدکنندگان کفش قرار بگیرد.

مهندسان این شرکت جوراب‌هایی ارائه داده‌اند که می‌تواند جایگزین کفش شود. این جوراب که از پارچه فوق‌محکمی به نام Dyneema تولید شده، توسط صخره‌نوردها مورد استفاده قرار می‌گیرد و 15 برابر محکم‌تر از فولاد است. مهم‌ترین مزیت این کفش جورابی سبکی و سهولت استفاده از آن است.

شرکت سوییسی تولیدکننده به نام «پابرهنه» (Barefoot)، جوراب‌های «Free Your Feet» (پای خود را آزاد کن) را طوری تولید کرده که در مقابل آب مقاوم باشند، همچنین این جوراب‌ها دارای نقاط پلاستیکی هستند که به‌عنوان گیره روی هر سطحی عمل می‌کنند. این جوراب‌ها طوری طراحی شده‌اند که از پاهای ورزشکاران در طول ورزش‌هایی مانند دویدن، موج سواری و شیرجه محافظت کنند. بهای این جوراب‌ها 80دلار است و به سرعت در حال فراگیری است. شرکت سوییسی جوراب‌های جدید را در ورزش‌های مختلف از جمله صخره نوردی، موج سواری، شیرجه، کایتینگ، دویدن و والیبال ساحلی آزمایش کرده است.

ما هم در این کلاف پیشنهاد می‌دهیم با توجه به اینکه این شرکت در تمام کشورهای دنیا نمایندگی اعطا می‌کند سرمایه‌گذاران با تولید یا واردات این کفش یک محصول تازه را وارد بازار کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی