سه شنبه, 29 بهمن 1398 - 08:15

بانک پاسارگاد جهت رفاه حال مشتریان در بهره مندی از خدمات این بانک، سامانه ثبت درخواست خدمات بانکی را در سایت خود راه اندازی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، این بانک جهت سهولت کار و تسریع در رسیدگی به درخواست های مشتریان، در سایت خود این امکان را فراهم کرده است که مشتریان پس از مطالعه و بررسی محصولات بانک، ضمن ثبت مشخصات خود، خدمت موردنظر و شعبه دلخواه را جهت دریافت آن خدمت انتخاب کنند. به این ترتیب کارشناسان مربوطه ضمن تماس با ایشان و انجام مشاوره های بانکی، نسبت به ارائه خدمات موردنظر اقدام می کنند.

راه اندازی سامانه ثبت درخواست خدمات بانکی بانک پاسارگاد

براساس این خبر، در حال حاضر این امکان برای بهره مندی از خدمات بسته حمایتی بانک پاسارگاد فراهم شده است. بسته حمایتی ویژه بانک پاسارگاد شامل خدمات ارائه مشاوره بانکی، پرداخت تسهیلات ارزان قیمت، صدور ضمانت نامه و صدور اعتبار اسنادی داخلی، به منظور حمایت از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی کشور و با هدف افزایش تولید و کمک به رشد و شکوفایی اقتصاد کشور ارائه می شود.

مشتریان گرامی برای ثبت درخواست خود در این سامانه می توانند به نشانی https://www.bpi.ir/campaign مراجعه کنند. مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره 82890 آماده پاسخگویی به سؤالات مشتریان است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید