سه شنبه, 20 اسفند 1398 - 07:45

به منظور رفاه حال مشتریان و کاهش مراجعه غیرضروری به شعبه ها، سقف انتقال وجه کارت به کارت در بانک پاسارگاد افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، این بانک جهت ایجاد زمینه برای کاهش مراجعه حضوری به شعبه ها و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، سقف انتقال وجه کارت به کارت از طریق اینترنت بانک، موبایل بانک، دستگاه های خودپرداز و کیوسک ها را به مبلغ 100 میلیون ریال افزایش داد. سقف انتقال وجه از طریق دستگاه های Pin Pad این بانک نیز مبلغ 150 میلیون ریال است.

سقف انتقال وجه کارت به کارت در بانک پاسارگاد افزایش یافت

پیش از این نیز سقف برداشت نقدی با کارت های نقدی بانک پاسارگاد از طریق دستگاه های خودپرداز این بانک، به مبلغ 5 میلیون ریال افزایش یافته بود. بانک پاسارگاد علاوه بر اقدامات یادشده، کارت های نقدی که از ابتدا تا انتهای اسفند سال 1398 منقضی می شوند را بدون نیاز به مراجعه مشتریان به شعبه ها، تا اسفند سال 1399 به طور خودکار تمدید کرد. مشتریان می توانند با بهره مندی از سامانه های بانکداری الکترونیک بانک پاسارگاد اعم از بانکداری مجازی، همراه بانک پاسارگاد، سامانه پرداخت اینترنتی سایت بانک، کیپاد، تلفن بانک و سامانه #720* اکثر خدمات بانکی را بدون مراجعه به شعبه ها دریافت کنند.

گفتنی است سامانه جامع ارتباط با مشتریان در سایت بانک پاسارگاد به آدرس https://www.bpi.ir/crm و مرکز مشاوره و اطلاع رسانی این بانک به شماره 82890 به صورت شبانه روزی، آماده پاسخگویی به سؤالات هم میهنان است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید