سه شنبه, 22 بهمن 1398 - 19:54

در چهارمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی

طرح خرید آنلاین اقساطی بانک پاسارگاد، در چهارمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی، به عنوان محصول نوآور انتخاب شد.

به گزارش «فرصت امروز» چهارمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی به همت پژوهشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد. در این جشنواره «طرح خرید آنلاین اقساطی» بانک پاسارگاد، موفق به کسب عنوان محصول نوآور شده و لوح زرین و تقدیرنامه دریافت کرد.

طرح خرید آنلاین اقساطی بانک پاسارگاد محصول نوآور

گفتنی است بانک پاسارگاد با هدف رونق تولید، خرید و فروش کالا و همچنین پاسخگویی به نیازهای اساسی شهروندان، در اقدامی نوآورانه و منحصر به فرد، از محصول جدید خود به نام «خرید آنلاین اقساطی بانک پاسارگاد» رونمایی کرده است. ایجاد بستر لازم برای تولیدکنندگان و فروشگاه های آنلاین جهت عرضه اقساطی کالا برای جامعه بزرگ مشتریان بانک پاسارگاد و از طرف دیگر، ایجاد شرایط مناسب برای خرید آسان و اقساطی برای مشتریان این بانک از اهداف اصلی این طرح است.

ساخت 2 مدرسه در شاوور توسط بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد همچنین در ادامه اجرای مسئولیت های اجتماعی خود، نسبت به ساخت دو مدرسه در شاوور اقدام کرده است. بر این اساس، مدرسه شش کلاسه انصار در روستای خشه سلمان سردال و مدرسه شش کلاسه شرافت در روستای مالک اشتر توسط بانک پاسارگاد در شاوور ساخته شد و یکشنبه همین هفته افتتاح شد.

به گزارش فارس، اسماعیل دوستی، عضو هیأت عامل بانک پاسارگاد در آیین افتتاح این مدرسه به اهمیت برگزاری جشن توسط بخش خصوصی در دهه فجر، اشاره کرد و گفت: «در سه روز گذشته در استان لرستان و خوزستان در حال افتتاح مدارس ساخته شده توسط بانک پاسارگاد هستیم و این افتخار است که بانک پاسارگاد در مسئولیت های اجتماعی دخیل است و هزینه می کند.»

به گفته دوستی، «بانک پاسارگاد در استان خوزستان در حال هزینه کردن حدود ۱۰میلیارد تومان است و این هزینه برای کشور یک سرمایه ماندگار است.»

عضو هیأت عامل بانک پاسارگاد درباره فرآیند ساخت این مدارس ادامه داد: «در اواخر خردادماه امسال زمین مربوطه در استان خوزستان تحویل گرفته شد و بلافاصله پیمانکار مشخص شد و اعتبار لازم تخصیص داده شد و امروز این مدرسه افتتاح می شود.»

دوستی در پایان سخنانش گفت: «با سفر مدیرعامل بانک به شهرستان دزفول مدرسه ۱۲ کلاسه در منطقه مهرشهر دزفول به نام مقاومت و شهید سپهبد سلیمانی که هر دو نماد مقامت هستند، شروع به ساخت خواهیم کرد.»

اقدامات انجام شده قابل مقایسه با قبل انقلاب نیست

همچنین فاضل عبیات، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان در این مراسم با اشاره به جایگاه علم آموزی در اسلام، گفت: «سیلاب ابتدای امسال حادثه نادری بود که این اتفاق ممکن است هر 100 سال یک بار رخ دهد و با حضور همه ملت مقابله با سیلاب میسر شد. اقدامات خوبی تاکنون انجام شد و میزان رسیدگی ها که بعد از سیلاب انجام شد با موارد مشابه قبل از انقلاب، بی نهایت در مقابل هیچ است.»

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان ادامه داد: «در تلاش هستیم در بقیه زمینه ها از جمله خسارات کشاورزی، ساخت و سازها و ترمیم و احداث زیرساخت ها بتوانیم در حد توان اقدامات لازم را اجرایی کنیم.»

به گفته وی، 114 مدرسه متاثر از سیلاب امسال بودند که ۷۷ مدرسه نیاز به تعمیر داشتند که همگی انجام شده است. همچنین حدود ۳۶ مدرسه احداثی بود و مدرسه باقی مانده در ماه های آینده به اتمام می رسد.»

عبیات در انتها گفت: «بانک پاسارگاد با حضور خود در منطقه گوشه ای از کار را به دست گرفته و نشان داد که قلب همه ملت ایران برای خوزستان می تپد.»

تقبل ساخت 4 مدرسه سیل زده توسط بانک پاسارگاد

علی قربانی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان نیز در این مراسم با اشاره به خسارت های سیل فروردین خوزستان، گفت: «در اثر سیل فروردین خوزستان به ۳۶ مدرسه با ۱۲۵ کلاس درس خسارت کلی وارد شد که مدرسه افتتاح شده امروز یکی از این مدارس است.»

به گفته قربانی، 78 مدرسه با ۳۳۳ کلاس درس نیز نیازمند تعمیر بودند که پروژه های تعمیر همه مدارس در مهرماه به بهره برداری رسید.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان در پایان گفت: «شاوور بیشترین خسارت ناشی از سیل را به دلیل وجود رودخانه ها در مدارس دارد و هفت مدرسه با ۴۲کلاس درس باید احداث شود و ۲۲ مدرسه با ۶۸ کلاس درس نیازمند تعمیر بودند که از این تعداد ساخت چهار مدرسه را بانک پاسارگاد متقبل شد.»

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید