همکاری دو اپراتور بزرگ رومانی با یکدیگر - فرصت امروز

چهارشنبه, 26 شهریور 1393 - 10:45

همکاری دو اپراتور بزرگ رومانی با یکدیگر

کوسموت رومانیا و روم تله‌کام، دو اپراتور بزرگ در رومانی خدمات تلفن ثابت و موبایل خود را تحت‌نام تله‌کام رومانیا ارائه خواهند داد. این دو اپراتور مخابراتی به‌صورت غیرمستقیم تحت مالکیت دویچه تله‌کام آلمان هستند.
ویکتور پونتا، نخست‌وزیر رومانی می‌گوید: «رومانی در زمینه نرخ مالیات‌ها بسیار رقابتی است. نرخ مالیات بر شرکت‌ها بسیار پایین و ۱۶ درصدی تعیین شده که این نرخ را در این حد نگه خواهیم داشت. ما روی هزینه‌های نیروی کار مالیات سنگینی داریم. قوانین جدید به ما کمک خواهد کرد که رقابتی‌تر باشیم.»شرکت دویچه تله‌کام آلمان از طریق شعبه یونان خود، اپراتور او‌تی‌یی اتو ۵۴‌درصد سهام روم تله‌کام و ۷۰درصد سهام کوسموت رومانیا را در اختیار دارد. کلودیا نمت، عضو شورای هیات‌مدیره دویچه تله‌کام می‌گوید: «بسیار خوشبخت هستیم که برای ورود رومانی به خانواده خوش آمد بگوییم. در‌حال‌حاضر پس از آلمان و لهستان رومانی بزرگ‌ترین بازار به‌شمار می‌رود.»
روم تله‌کام در زمینه ارائه خدمات خطوط تلفن ثابت و سرویس‌های اینترنتی فعال است. کوسموت رومانیا نیز اشتراک تلفن‌های همراه را ارائه می‌کند.
نیکولای بکرس، مدیر‌عامل تله‌کام رومانی می‌گوید: «ما قبلا به این موضوع فکر کرده‌ایم. این را می‌دانید که همه‌چیز را در ردیف خود قرار دادن روندی بسیار پیچیده دارد و شما در نهایت به مدت زمان مناسب و تکنولوژی محتاج هستید و همه‌چیز باید در جای خود قرار گیرد.»
بدین ترتیب ۴۳ مغازه در رومانی تغییر شکل خواهند داد و رنگ صورتی مربوط به مارک جدید مخابراتی را به خود می‌گیرند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

info@Forsatnet.ir

شبکه های اجتماعی