جمعه, ۸ مرداد(۵) ۱۴۰۰ / Fri, 30 Jul(7) 2021 /
           
فرصت امروز

موزه هنرهای تجسمی معاصر بانک پاسارگاد هم زمان با اخذ مجوز رسمی از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، دوره جدید فعالیت خود را با اجاره دو سالن مجهز در "مجموعه تاریخی و فرهنگی باغ موزه نگارستان" از تیر ماه ۱۳۹۹ آغاز و پس از آماده سازی سالن های نمایش به نحوی که در شأن هنرمندان و هنردوستان و فرهیختگان ارجمند جامعه باشد، فعالیت خود را از اواخر سال ۱۳۹۹ آغاز نمود.

"موزه پاسارگاد" با در اختیار داشتن بیش از ۶۰۰ شاهکار هنری از هنرمندان معاصر ایران زمین شامل نقاشی، نقاشی خط، مجسمه، نقش برجسته و عکس، مجموعه منحصر به فردی جهت مرور تاریخ هنرهای تجسمی معاصر و مدرن ایران را به خصوص جهت بازدید و پژوهش دانشجویان رشته هنر و سایر پژوهشگران، علاقه مندان و فرهیختگان کشور، فراهم نموده است.

موزه هنرهای تجسمی بانک پاسارگاد بعد از مدتی تعطیلی به مناسبت محدودیت های ناشی از کرونا، از تاریخ شنبه 1400/03/01 مجدداً شروع به فعالیت نموده و بازدید برای کلیه علاقه مندان آزاد می باشد.

آدرس موزه: میدان بهارستان - خیابان دانشسرا - خیابان شریعتمدار رفیع - باغ موزه نگارستان - موزه هنرهای تجسمی معاصر بانک پاسارگاد

تلفن: 33900552

ساعات بازدید: ۱۰ تا ۱۸ هر روز به استثنای روزهای دوشنبه

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/2rsnqlvk
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه