پنجشنبه, ۹ تیر(۴) ۱۴۰۱ / Thu, 30 Jun(6) 2022 /
           
فرصت امروز
سرپرست معاونت اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

حدود ۱۴ میلیون نفر در کشور فاقد شغل شایسته وجود دارد

2 ماه پیش ( 1401/1/15 )
 

به گزارش فرصت امروز به نقل از خبرگزاری دانشجو،محمود کریمی بیرانوند سرپرست معاونت اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار کرد: در حال حاضر در کشور جمعیتی قابل توجه وجود دارند که نه آموزش می بینند، نه دنبال کار هستند و نه اقدام خاصی انجام می دهند و به عبارتی نا امید هستند.

وی تصریح کرد: جمعیت بیکار ما فقط بیکار نیستند بلکه ناامید از کار هستند و در حال حاضر حدود ۱۴ میلیون نفر در کشور فاقد شغل شایسته وجود دارد که بخشی از آن ها را افراد ناامید از کار شامل می شوند.

حدود ۱۴ میلیون نفر در کشور فاقد شغل شایسته وجود دارد

سرپرست معاونت اشتغال و کارآفرینی در ادامه یادآور شد: بزرگترین برنامه ما در وزارت تعاون برای گروه فوق این است که با مجموعه اقداماتی که برای توسعه و رونق فضای کسب و کار کشور انجام می دهیم، خود به خود این افراد دارای انگیزه خواهند شد و به تدریج سعی می کنیم تعداد افراد فاقد شغل شایسته و آمار بیکاری آن ها را کاهش دهیم.

کریمی بیرانوند همچنین خاطرنشان کرد: متاسفانه بخشی از افراد ناامید از کار و داشتن شغلی مناسب را افراد تحصیل کرده دربرمی گیرند که فاقد مهارت هستند و با ملزم کردن به آموزش می توانیم انگیزه لازم را در آن ها به وجود آورده و این انگیزه را افزایش بدهیم .

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/CanWDtAI
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه