چهارشنبه, ۱۵ آذر(۹) ۱۴۰۲ / Wed, 6 Dec(12) 2023 /
           
فرصت امروز

برای اولین بار در کشور در حوزه خدمات دندانپزشکی

وام 20 میلیونی بدون بهره دندانپزشکی ویژه عموم مردم و طرح ملی پایش سلامت دهان و دندان ویژه سازمان ها و شرکت ها در محل شرکت ها و کارخانجات راه اندازی شد.

در گفت‌ وگوی خبری با آقای دکتر علی سلطانی مطرح شد:

شرکت بنیان سلامت پاسارگاد باردیگر خدمتی نوین در حوزه دندانپزشکی در ایران را عرضه نموده است که این خدمت شامل طرح دندانپزشکی اقساطی برای عموم مردم وسازمان های خصوصی و دولتی و همچنین طرح ملی پایش سلامت دهان و دندان در محل شرکت ها و کارخانجات می باشد که در ادامه به توضیحات تکمیلی در خصوص آشنایی با شرایط طرح های مذکور نموده ایم. 

وام 20 میلیونی بدون بهره خدمات دندانپزشکی برای عموم مردم !

با توجه به گرانی هزینه های دندانپزشکی و عدم امکان پرداخت این هزینه ها توسط آحاد جامعه شرکت بنیان سلامت پاسارگاد با برند دندونت با هزینه و سرمایه گذاری خود اقدام به ارائه طرح نقد و اقساط خدمات دندانپزشکی بدون بهره را تا سقف 20 میلیون تومان برای کلیه متقاضیان طراحی نموده که امید است تا در سایه این اقدام مثبت شاهد ارائه خدمات مطلوبی در بخش خدمات دندانپزشکی به آحاد جامعه باشیم.

جهت آشنایی با شرایط با وام 20 میلیون تومانی دندانپزشکی و طرح دندانپزشکی اقساطی به سایت بنیان سلامت پاسارگاد مراجعه کنید

لینک درخواست وام 20 میلیونی تومانی بدون بهره(کیلیک کنید)

وام 20 میلیونی بدون بهره دندانپزشکی ویژه عموم مردم و سازمان ها

 

خدمات زیبایی ایمپلنت ، کامپوزیت ، ارتودنسی شامل طرح دندانپزشکی اقساطی میشود ؟

جواب این پاسخ بله هست باتوجه به هزینه های زیاد زیبایی (کامپوزیت ، ایمیلنت ، ارتودنسی )، شرکت بنیان سلامت پاسارگاد با برند دندونت سعی در ارایه طرح دندانپزشکی اقساطی را برای آحاد مردم جامعه داشته که در ادامه میتوانید از تعرفه های زیبایی هم مطلع شوید.

خدمات دندانپزشکی اقساطی جهت سازمان ها ویژه حکمت کارت ، بازنشتگان تامین اجتماعی ، کرامت کارت ، داراکارت و کالا کارت در حال اجرا می باشد.

با توجه به گرانی هزینه های دندانپزشکی و عدم امکان پرداخت این هزینه ها بصورت نقد توسط بیماران این شرکت تعاونی با همکاری با شرکت افق طلایی و بانک ملی ایران (دارا کارت ) و بانک مهر ایران (کالا کارت ) اقدام به ارائه طرح نقد و اقساط خدمات دندانپزشکی را برای کلیه اعضا این سازمانها طـراحی نموده است.

جدول تعرفه هزینه های دندانپزشکی اقساطی به چه صورت است ؟

می توانید جهت مشاهده تعرفه خدمات دندانپزشکی که تعرفه واحد حداقلی مصوب می باشد به سایت بنیان سلامت پاسارگاد به آدرس www.bonyansalamat.com مراجعه کنید.

لینک مشاهده تعرفه دندانپزشکی اقساطی ( کیلیک کنید )

مزایای طرح دندانپزشکی اقساطی شرکت بنیان سلامت پاسارگاد

1.استفاده از یک تعرفه خدماتی بصورت واحد و حداقلی مصوب در 450 مرکز دندانپزشکی طرف قرارداد در کل کشور

2. پرداخت هزینه های بصورت اقساط بدون افزایش بهره و سود

3. ارائه وام و تسهیلات فوری به افراد متقاضی بدون انجام تشریفات دریافت وام از بانک های طرف قرارداد

4. ارائه بهترین خدمات با بهترین کیفیت مواد و گارانتی خدمات بصورت یکساله

5. داشتن تیم کارشناسی و همکاری مستدام با متقاضیان از طریق واحد امور مشتریان شرکت (CRM)

6. ارایه وام مذکور جهت کلیه خدمات جراحی ، ایمپلنت ، ارتودنسی ، زیبایی قابل عرضه می باشد.

7. جهت استفاده از مزایای وام اقساطی نیاز به هیچگونه پرداخت حق عضویت اولیه نمی باشد. 

جدول پرداخت هزینه های دندانپزشکی اقساطی چگونه است ؟

جدول اقساط و شرایط طرح دندانپزشکی اقساطی را میتوانید در سایت بنیان سلامت پاسارگاد مشاهده کنید.

لینک مشاهده جدول اقساط و نحوه پرداخت هزینه ها در طرح دندانپزشکی اقساطی ( کیلیک کنید )

وام 20 میلیونی بدون بهره دندانپزشکی ویژه عموم مردم و سازمان ها

 

طرح ملی پایش سلامت دهان و دندان در محل شرکت ها و کارخانجات

همانگونه که مطلع می باشید ریشه بسیاری از امراض و بیماری ها همواره مشکلات دهان و دندان بوده و یکی از گرانترین هزینه های درمان در کشور نیز هزینه های خدمات دندانپزشکی می باشد که بعلت بی توجهی در پیشگیری و عدم چکاپ دوره ای شاهد هزینه های سنگین و گران برای کلیه کارگران ، کارمندان و بعضا کارفرمایان می باشیم . در راستای ماده ۹۲ قانون کار همواره کارفرمایان در خصوص انجام چکاپ ادواری سالیانه در بخش آزمایش خون، شنوایی سنجی، بینایی سنجی اقدام به انجام چکاپ سالیانه می نمایند ولی در خصوص انجام چکاپ و معاینه دهان و دندان و مشکلات دندانپزشکی مربوطه اقدامی صورت نمی پذیرد .

 حال با عنایت به مطالب فوق الاشاره، طی مصاحبه ای که با اقای دکتر علی سلطانی رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی بنیان سلامت انجام پذیرفت ایشان اعلام نمودند که شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اولین بار درکشور امکان ارائه خدمات چکاب و معاینه دهان ودندان برای کلیه پرسنل سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی را با استقرار یونیت دندان پزشکی سیار به همراه تیم دندان پزشکی ودستیار و منشی در محل شرکت ها و سازمان ها راه اندازی نموده و اماده انجام چکاب و معاینه اولیه و گزارش کنترل وضعیت مشکلات دهان و دندان و خدمات مورد نیاز دندان پزشکی پرسنل در قالب پرونده سلامت برای هریک از پرسنل شرکت ها و سازمان ها می باشد .

انجام معاینه و چکاب دهان ودندان چه هزینه ای برای سازمان ها و شرکت ها خواهدداشت ؟

دکتر سلطانی توضیح دادند که به جهت انجام معاینه و چکاب اولیه دهان و دندان در محل سازمان ها و شرکت ها می بایست یونیت دندانپزشکی سیار خود را به همراه تیم دندان پزشکی شامل دندان پزشک ،دستیار و منشی به محل اعزام نموده و برای این عملیات حداقل هزینه هرنفر سالیانه 100 هزار تومان را در نظر گرفته ایم که این مبلغ باتوجه به گرانی هزینه های موجود بسیار ناچیز و سربه سر می باشد و اصولا هیچگونه سودی در این بسته خدماتی برای ما وجود ندارد و ما فقط با شناسایی مشکلات دندانی پرسنل هرسازمان و یا شرکت امکان آگاه سازی پرسنل را از مشکلات دندانی آنان طی گزارش طرح درمان تولید شده به انان خواهیم داد که درصورت تمایل به انجام درمان طبق تعرفه مصوب وزارت بهداشت و درمان پرسنل میتوانند از 400 مرکز دندان پزشکی ما در کل کشور استفاده کنند.

آقای دکتر سلطانی افزود با انجام معاینه و چکاب اولیه پرسنل می توانند از خدمات پوشش دندان پزشکی خود که در قرارداد درمان تکمیلی از شرکت های بیمه گر خریداری نموده اند به نحو مطلوب پس از انجام درمان و دریافت فاکتور هزینه استفاده نمایند.

شایان ذکر است که این شرکت امکان ارائه خدمات مکمل پوشش دندان پزشکی درکنار طرح معاینه و پایش سلامت دهان و دندان رانیز تا سقف 10 میلیون تومان با فرانشیز 50درصد هزینه ها با پرداخت حق اشتراک ماهانه که بسیار جزیی میباشد دارد. 

انجام طرح پایش سلامت دهان و دندان برای کارکنان وزارت امور اقتصاد و دارایی

پیرو اعلام آقای دکتر سلطانی رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد اعلام شد طرح پایش سلامت دهان و دندان به صورت پایلوت در ساختمان مرکزی وزارت اقتصاد و دارایی با استقرار یونیت های دندان پزشکی سیار به همراه دندان پزشکان مربوطه از اول سال جاری آغاز و کلیه پرسنل با هماهنگی تیم دندانپزشکی مستقر درمحل درمانگاه موجود در ساختمان مرکزی وزارت امور اقتصاد و دارایی درحال انجام معاینه و چکاب میباشند .

اقای دکترسلطانی پس از انجام معاینه وچکاب اولیه با هماهنگی پرسنل که نیاز به تکمیل درمان های دندانپزشکی خود را دارند به مراکز طرف قرارداد شرکت بنیان سلامت اعزام و باهمان تعرفه حداقلی مصوب وزارت بهداشت و درمان اطلاعات لازم توسط دندانپزشکان طرف قرارداد به نحو مطلوب انجام میگیرد.

وام 20 میلیونی بدون بهره دندانپزشکی ویژه عموم مردم و سازمان ها

 

نحوه اجرا و مزایای خدمات چکاب و معاینه دندانپزشکی برای پرسنل به شرح ذیل می باشد:

  • استقرار یونیت دندان پزشکی در محل شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی
  • استقرار یک نفر دندان پزشک و دستیار جهت هماهنگی و نوبت دهی برای پرسنل
  • انجام چکاب و معاینه اولیه توسط دندان پزشک معتمد شرکت در محل شرکت ها سازمان ها
  • شناسایی مشکلات دندانی هر پرسنل و ثبت مشکلات دندانی در سامانه پرتال
  • تشکیل پرونده سلامت برای هریک از پرسنل جهت انجام درمان های مورد نیاز پس از ثبت طرح درمان اولیه
  • امکان ارائه خدمات درمان دندان پزشکی در 400 مرکز دندان پزشکی طرف قرارداد این شرکت با حداقل تعرفه مصوب وزارت بهداشت در تهران و کلیه استان های کشور

درصورت تمایل به همکاری و آشنایی بیشتر از خدمات این شرکت تعاونی میتوانید با شماره تلفن 43316-021 داخلی 134 ( اقای سجادی مسئول امور قراردادهای شرکت ) تماس حاصل نمایید .

برچسب ها : رپرتاژ آگهی
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/is0kLDbU
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
مشاوره کسب و کارپرس لاین ساخت پرسشنامهلوازم یدکی تویوتاماشین ظرفشویی بوشوکیل دادگستریخرید آجیلسنگ نمانهال انگورخرید زانوبند زاپیامکسSMM Panelطراحی سایت پوشاکمجله آرایشی و زیباییدستگاه ذخیره شماره موبایلوکیلهولوگرامقطعات لیفتراکویدئو مپینگلیفتراکخرید آیفون 14اسپیکر jblخرید یوسیخرید سی پی کالاف دیوتی موبایلروغن بهران حرارتدانلود کتاب صوتیتعمیرات لپ تاپرزرو هتلدستگاه برش لیزرفصل دوم نیسان آبیابزارخرید کمربند پلاتینرتعمیر لباسشوییخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختمینی دی وی پروآزمایشگاه تجهیزات اعلام حریق آریاکآموزش آرایشگری مردانه تضمینیچک صیادیتعمیرات مبلخرید نهال گردوحمل بار هواییخرید فالوور
تبلیغات
  • واتساپ : 09031706847
  • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه