یکشنبه, ۶ آذر(۹) ۱۴۰۱ / Sun, 27 Nov(11) 2022 /
           
فرصت امروز

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران راه نجات اقتصاد کشور را تولید دانست و گفت در مقوله کشاورزی برندسازی تخصصی نداریم.

به گزارش مهر، احمد حسین زادگان روز یکشنبه در مراسم افتتاح یک کارخانه تولید نان صنعتی در قائمشهر، اظهار داشت: در دهه های مختلف پس از پیروزی انقلاب، تسهیلات زیادی با امید اینکه تنها راه نجات اقتصاد کشور تولید است، داده شد اما در تعدادی از این اقدام، اشتباهاتی صورت گرفت و تسهیلات داده شده در کارآفرینی مصرف نشد.

وی ادامه داد: سرمایه گذار واقعی و غیرواقعی و کارآفرین واقعی و غیرواقعی باید تفکیک شوند.

حسین زادگان، تصریح کرد: در برخی از حوزه ها دچار مشکل جدی هستیم، ما با رویکرد اقتصادی به جلو می رویم اما تولیدکنندگان برتر را به عنوان الگو مطرح نکرده ایم.

وی نبود برند تخصصی کشاورزی در استان را مهم دانست و افزود: اگر می خواهیم در استان وضعیت معیشتی مردم را تغییر دهیم و مشکل اشتغال کاهش یابد، باید در تولیدات برندسازی داشته باشیم و با این برند، به عرصه ملی ورود پیدا کنیم و موانع را از پیش پای تولیدکنندگان برداریم.

معاون سیاسی امنیتی مازندران، هفته دولت را فرصتی برای بازنگری به گذشته معرفی کرد و گفت: بایستی این فرصت را مغتنم بشماریم و با جبران اشتباهات گذشته، با تجربیات جدید آینده را بسازیم.

وی با تأکید بر همدلی و وفاق و حل اختلافات سیاسی، خاطرنشان کرد: دشمنان به دنبال شکاف بین حاکمیت و ملت هستند و در داخل کشور هم، ناآگاهان ایجاد شکاف بین دولت و مردم را دنبال می کنند، که بایستی با اتحاد و همدلی مشکلات را مرتفع کنیم.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/WiwqXUpZ
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه