یکشنبه, ۱۳ آذر(۹) ۱۴۰۱ / Sun, 4 Dec(12) 2022 /
           
فرصت امروز

فعالیت در دنیای کسب و کار همراه با هزینه های بسیار زیادی است. برخی از برندها فقط به فکر هزینه های بازاریابی، تبلیغات و خدمات پس از فروش هستند. در این میان هم اگر هزینه های مربوط به تولید محصولات به شدت کاهش پیدا کند، وضعیت برندها در بهترین موقعیت قرار خواهد گرفت. نکته ای که در این چارچوب مورد غفلت واقع می شود، هزینه های مربوط به نگهداری از مراکز اداری یا به عبارت ساده تر دفتر کار است. 

برخی از برندها با وضعیت مالی بهتر دارای دفتر مالی اختصاصی برای خودشان هستند. برخی دیگر نیز دفترهای کاری را اجاره می کنند. در هر صورت برای نگهداری از یک دفتر مناسب باید هزینه های متنوعی صرف شود، در غیر این صورت یک روزه دفتر شما بی نهایت شلخته خواهد شد. این امر گاهی اوقات برای برندها بسیار عجیب با حتی غیر قابل فهم است. اگر شما به دنبال تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف به بهترین شکل ممکن هستید، باید همیشه این هزینه ها را در کانون توجه قرار دهید، در غیر این صورت شاید خیلی زود توانایی تان در این میان از بین برود. 

مطلب مرتبط: چالش مدیریت هزینه های کسب و کار

هدف اصلی در این مقاله بررسی برخی از شیوه های کاهش هزینه های مربوط به نگهداری از دفتر کاری برندهاست. اگر شما نیز از این هزینه ها گله دارید، می توانید در ادامه با ما همراه باشید تا راهکارهای کاهش آنها را یاد بگیرید. 

استفاده از انرژی های سبز

امروزه دیگر دوره استفاده و اتکای شدید بر سوخت های سنتی تمام شده است. یکی از شیوه های نوین در این میان برای کاهش هزینه های مربوط به نگهداری از دفترهای کار مربوط به استفاده از انرژی های سبز است. برق در رأس انرژی های سبز با شیوه های کم خطر در زمینه تامین برای بسیاری از برندها در کانون توجه قرار دارد. امروزه حتی بسیاری از خودروسازهای بزرگ دنیا نیز از اتومبیل های برقی برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف سود می برند. این امر می تواند به شما برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف کمک کرده و شانس تان در این میان را به طور قابل ملاحظه ای تغییر دهد. 

استفاده از انرژی های پاک به شما فرصت بسیار خوبی برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف داده و شانس تان در این میان را نیز به شدت ارتقا خواهد داد. این امر شما را برای تاثیرگذاری حرفه ای بر روی مخاطب هدف آماده کرده و گاهی اوقات نیز همین استفاده از انرژی های سبز شما را در نگاه مشتریان بدل به برندی جذاب خواعد کرد. 

استفاده از یک روتین ثابت

وقتی شما نحوه فعالیت تان در دفتر کار را به طور مداوم تغییر می دهید، نیاز به روتین های تازه احساس می شود. این امر هزینه های نگهداری دفتر کار را به شدت افزایش خواهد داد. اگر برند شما به دنبال تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف به طور حرفه ای است، باید قبل از هر نکته ای یک شیوه کار ثابت و خدشه ناپذیر را برای کارکنان تان در نظر بگیرید. این امر شما را بدل به یکی از برندهای دوست داشتنی برای مشتریان کرده و موقعیت تان در بازار را نیز به شدت تقویت خواهد کرد. 

یادتان باشد روتین های ثابت امکان کاهش هزینه ها را به همراه دارد. در این صورت شما برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف شرایط تان به طور کامل تغییر خواهد کرد. اگر شما هم از دست ایرادهای مربوط به دکوراسیون دفتر کار که برخی از مدیران می گیرند، خسته شده اید باید یک بار برای همیشه دکوری مشخص در دفتر ایجاد کرده و آن را حفظ کنید. این امر شما را در موقعیت بسیار خوبی برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف قرار می دهد. همچنین هزینه های اضافی تان را نیز از بین می برد. 

مطلب مرتبط: دفتر کار مجازی و صرفه جویی در هزینه های کسب و کار

استفاده کمتر از آب

امروزه آب یکی از منابع مهم و در عین حال بی نهایت کمیاب محسوب می شود. درست به همین دلیل بسیاری از برندها در زمینه استفاده از آن نهایت دقت را به خرج می دهند. اگر شما به دنبال تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف و همچنین کاهش هزینه های نگهداری از دفترتان هستید، باید صرفه جویی در مصرف آب را در دستور کار قرار دهید. برند شما لازم نیست حتما در ورودی شرکت آبنماهای بسیار بزرگ داشته باشد. همچنین استفاده از سیستم های مربوط به تصفیه آب می تواند در سازمان های بزرگ کمک شایانی به کاهش هزینه ها نماید. 

منبع : entrepreneur
برچسب ها : اصول کسب و کار
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/5PNBYvka
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه